Той иска да се разделим

  • 15 384
  • 153
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 5 508
Той я издържа поне от декември, та и да си намери работа едва ли ще е достатъчно за да си го върне. А и нормално - надали връзката се е разрушила само заради липсата й на пари.

# 151
  • Мнения: X
Това е много често срещано явление. Имам няколко двойки познати, които се разделиха след като заминаха за чужбина. Две от тях бяха женени. Смяната на средата, новите възможности променят много хората. В повечето случаи мъжът е този, който пръв започва работа, особено когато има и деца в семейството. От там нови хора, запознанства...Ако мъжът е тъпак и работи във високоплатена сфера, много скоро започва да се възгордява, да гледа на жена си като на домакиня, която нищо не прави. Нищо, че му гледа децата. Тук деца няма, но има нова работа, нови колеги. Според мен пичът иска да си е свободен и да си ергенува. Нищо лошо предвид възрастта, но лошо с оглед на това, че е правил драми авторката да си зареже живота и възможностите пред нея, за да отиде при него. Завършен егоист, при това или с лабилна психика или ловък манипулатор. В момента мрънка и реве, защото се чувства гузен и не иска да е лошия.
Авторке, не се унижавай повече и се махай от този. Аз не те съветвам да се връщаш в България, след като учиш в момента. Завърши си образованието и тогава решавай дали искаш да продължиш там или в България. Много си млада, имаш толкова възможности. Просто не затваряй очи за тях.

# 152
  • Мнения: 9 542
Подкрепям последното мнение, най-вече в последната му част.

# 153
  • Мнения: 358
В Англия , всъщност е трудно да се намери работа- дори и във фабриките вече. Фабриките  те осигуряват, имаш отпуски , трудно е да се хванеш на договор. В магазин-абсурд, само англичани ! Азда от години имат неписано правило. Ученето тук не е като в България- с лекции и упражнения по цял ден. Има обаче гадни варианти за работа. Напълно съм съгласна с Мадам , че авторката се въздържа от работа. И много зле звучи това, че той взима много добри пари и си работи по специалността. Той знае как си ги изкарва , със сигурност прави усилия всеки ден , всичко си има цена. Не е съгласен да плаща и за нея, това е най - основната причина.

Общи условия

Активация на акаунт