Дали имат връзка

  • 104 189
  • 1 001
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 15 619
Абсолютно излишен е спорът.  Има приятелства. Има нормално човешко, уважително, приятелско общуване. Няма обаче приятелство, което да е за сметка на връзката със съпруга/съпругата ти и да не вреди. С времето, на който не му е ясно, му се изяснява.

# 991
  • София
  • Мнения: 24 839
Не знам да е водил. Но, редовно обядва с приятелки, на 4 очи. Аз като си седя вкъщи по цял ден, с кого да се видя?
 Веднъж дойде да ме види приятел и вече 5 страници се изписаха за тази случка.

Ти се хвалиш с приятели, които дори би трябвало да те запознават с гаджетата си, за да не ги спират да се виждате, после обясняваш как ти гостувал, като нещо, което редовно става, а сега- веднъж се било случило!? newsm78

Аз, като почнат да се обясняват, как само веднъж нещо е станало, заставам нащрек.

# 992
  • Мнения: 18 522
Точно така. Има и още нещо. Почне ли мъжът да брани прекалено много "някоя приятелка", да се вижда често с нея, да засяга съпругата си, че е прекалено ревнива или "луда", работата е ясна.

По време на моите перипетии поизчетох разни сайтове по темата и всички казваха така: "Ако подозирате, че съпруга ви е близък с някоя жена, а в отговор той ви казва, че сте луда, то със сигурност има нещо". Въобще всеки мъж, който не иска да си признае какви ги върши, обвинява жена си, че е луда или че му "нарушава личното пространство."

И сега извън темата. Третия признак за сигурен крах бяха думите: "Обичам те, но не съм влюбен в теб". Всички сайтове съветваха всяка жена, която ги чуе, да се готви за престоящ развод и да си гради живота наново. Няма спасение след тях.

# 993
  • Мнения: X
Не знам да е водил. Но, редовно обядва с приятелки, на 4 очи. Аз като си седя вкъщи по цял ден, с кого да се видя?
 Веднъж дойде да ме види приятел и вече 5 страници се изписаха за тази случка.

Ти се хвалиш с приятели, които дори би трябвало да те запознават с гаджетата си, за да не ги спират да се виждате, после обясняваш как ти гостувал, като нещо, което редовно става, а сега- веднъж се било случило!? newsm78

Аз, като почнат да се обясняват, как само веднъж нещо е станало, заставам нащрек.

Гостува ни редовно вечер, когато мъжът ми си е вкъщи. Хората, които аз познавам ходят на работа. Веднъж дойде, когато бях сама с децата, защото беше в болнични. Сега изЯсниха ли ти се нещата
 или болното ти подсъзнание и това не може да приеме? Как я мислиш ти, че ще се хваля по форумите, че бивам често посещавана от мъже, докато моят не е вкъщи? Не сте уред, съвсем сериозно, отдавам го на възрастта и нединамичния начин на живот, заседнал в 80-те.

# 994
  • Мнения: 18 522
Lady,  а защо въобще ти пука за тия неща? не си си патила от такава ситуация, радвай се и това е  Wink

# 995
  • Мнения: X
Не знам да е водил. Но, редовно обядва с приятелки, на 4 очи. Аз като си седя вкъщи по цял ден, с кого да се видя?
 Веднъж дойде да ме види приятел и вече 5 страници се изписаха за тази случка.

Ти се хвалиш с приятели, които дори би трябвало да те запознават с гаджетата си, за да не ги спират да се виждате, после обясняваш как ти гостувал, като нещо, което редовно става, а сега- веднъж се било случило!? newsm78

Аз, като почнат да се обясняват, как само веднъж нещо е станало, заставам нащрек.

Гостува ни редовно вечер, когато мъжът ми си е вкъщи. Веднъж дойде, когато бях сама с децата, защото беше в болнични. Сега изЯсниха ли ти се нещата
 или болното ти подсъзнание? Не сте уред, съвсем сериозно, отдавам го на възрастта и нединамичния начин на живот, заседнал в 80-те.
пфуууу, още никой ли не е разбрал, че хората са различни?! Аз например не разбирам, как може хора да седят по часове на кафе. А други не разбират как може да не се седи.... Не са с болни мозъци, нито застоял живот.
Та така и със семейните приятели. До разбирания е. Всеки със своите разбирания.

# 996
  • Мнения: X
Lady,  а защо въобще ти пука за тия неща? не си си патила от такава ситуация, радвай се и това е  Wink

Недоумявям просто какво нередно нещо съм направила. Чудя се аз ли не съм добре нещо? Гледам си децата вкъщи вече пет години, имам бебе, което още кърмя и не съм спала като човек от много време - последното нещо, за което мисля е да си развявам байрака. Дойде приятел вкъщи да ме види, трудно ми е реално да излизам с двете деца, освен до парка. И сега някакви нещастни жени ми обясняват, че мъжът ми е прецакан яко, защото приемам чужди мъже в къщата си.

# 997
  • Мнения: 18 522
Преувеличаваш - изобщо не става дума за кърмещи жени с бебе и познат, дошъл да ги види.

# 998
  • Мнения: X
За мене си говоря. Иначе ситуацията на авторката на темата е ясна и съвсем различна, за мен също е недопустима. Просто твърдя, че е възможно приятелство между мъж и жена, за което не трябва да се оправдаваш пред половинката си. Стигне ли се до там, пиши го бегало..

# 999
  • Мнения: 18 522
Точно това казвам и аз.

# 1 000
  • Мнения: 15 960
Моля-моля, примерът го даде, как било възможно мъж и жена да са си приятели и да си гостуват в домовете. Сега пък се оказа, че било само веднъж. Какво искаш да докажеш с тази еднократна случка?

# 1 001
  • Мнения: 35 872
Дами, темата се върти в кръг, а авторката не е влизала от месеци. Ключ.

Общи условия

Активация на акаунт