Вашите мнения за Др.Магунска и Др.Арабаджи?

  • 1 986
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 126
Здравейте, бихте ли изразили мнение коя от тези две лекарки е по-добра в специалността си за проследяване на бременност от самото начало? (в 4 г.с.съм) До сега винаги съм посещавала Др.Юнакова и Др.Коновалова, която няма свободни часове до края на април, а аз трябва да направя преглед след седмица и съм в чуденка коя от 2-те да избера.
Ще се радвам да чуя вашите мнения и предварително благодаря !  Hug

# 1
  • Мнения: 1 174
И двете са много приятни. Моето лично усещане е, че Магунска ми е по- приятна. Но и двете са обяснителни, внимателни и с добро отношение към пациента. Успех!

# 2
  • София
  • Мнения: 98
Аз се записах при Магунска, първия ми преглед беше на 28.3. Останах с добри впечатления от нея.

# 3
  • Мнения: 126
Харма, как протече прегледа?

# 4
  • София
  • Мнения: 98
Тъй като съм в началото, първо проведе разговор, как се чувствам , какви симптоми имам и т.н. След това ме прегледа на ефограф. Каза че вече вижда сърдечна дейност аз бях в 6 г.с., но че е трудно да я покаже на мен.
Направи измервания на ембриона и каза, че всичко е наред. Изрично каза да продължавам да живея както до сега , без да се филмирам. Само да не консумирам сурово месо, сурова риба, меки сирена и да не вдигам тежко. и да пия фолиева киселина. Насрочи ми преглед след две седмици на 13.04 за да видим по добре сърдечната дейност и каза , че тогава ще ми назначи изследвания.

Общи условия

Активация на акаунт