болки в яйчниците по време на секс

  • 10 997
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
имам сериозен приятел от година и половина и в 90% от случаите в които правим секс имам силни болки в яйчниците.
Според вас от какво може да е
Ходила съм на гинеколог за гъбички и ме е гледал на ехограф и ми каза че нищо ми няма
Някакви предложения?

# 1
  • Мнения: 5 820
   Микробиология на вагинален секрет си направете. Не може само чрез обикновен гинекологичен преглед и ехограф да се установи, че има някакви бактерии или вируси.

   Може болки в яйчниците по време на секс да се дължи на приятеля ви, поради това че има голямо мъжко достойнство, а е ако е дебел.

# 2
  • Мнения: 4
Благодаря много за отговора
Може ли малко повече информация къде и как се прави това изследване
и да и аз дължа болките е яйчниците на него понеже наистина е доста дебел, но пък понякога боли понякога не
..не знам

# 3
  • Мнения: 5 820
Благодаря много за отговора
Може ли малко повече информация къде и как се прави това изследване
и да и аз дължа болките е яйчниците на него понеже наистина е доста дебел, но пък понякога боли понякога не
..не знам

    При гинеколог се прави. Трябва да кажете, че искате да се направи Микробиологично изследване на вагинален секрет. Взима се вагинален секрет, слага се в специална хранителна среда или доктора, или вие го занасяте в лабораторията. Не боли изобщо, както е при цитонамазка. Направете това изследвате, за да бъдете сигурни, че нямате някакви бактерии, вируси или гъбички. Задължително се прави всяка година това изследване, независимо дали имаме сексуална връзка, или не. Ние, жените си имаме женски проблеми.

   А относно това, че е дебел, трябва да ви възбуди добре и да бъде много внимателен с вас и да не го вкарва рязко и докрай. Когато ви боли по време на сексуален акт, кажете му веднага да спре. Длъжен е да спре, ако наистина държи на вас.

# 4
  • Мнения: 1 894
Само за обща информация го казвам - при кисти боли по подобен начин. Ако не болят и двата яйчника едновременно и само понякога, може да има кисти, които се появяват и изчезват бързо. Поликистозни яйчници също могат да болят, особено ако болката е двустранна. Болка само от едната страна всеки път може да е органична киста или нещо друго, което е и за интернист или гастроентеролог. Просто някои хипотези, които споделям и могат да се дискутират с доктор, за да се направят нужните изследвания за проверка.

# 5
  • Мнения: 5 820
Само за обща информация го казвам - при кисти боли по подобен начин. Ако не болят и двата яйчника едновременно и само понякога, може да има кисти, които се появяват и изчезват бързо. Поликистозни яйчници също могат да болят, особено ако болката е двустранна. Болка само от едната страна всеки път може да е органична киста или нещо друго, което е и за интернист или гастроентеролог. Просто някои хипотези, които споделям и могат да се дискутират с доктор, за да се направят нужните изследвания за проверка.

   Благодаря за информацията. Гинекологът ми е преглеждал с вагинален ехограф и нищо не е видял като кисти. Каза, че са ми са нормални матката и яйчниците.

# 6
  • Мнения: 910
Болка се получава,ако имаш кистички или прекалено много газове.

Общи условия

Активация на акаунт