Движение Free bleeding

  • 15 469
  • 168
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 325
Всъшност преди да изразя мнение по непозната за мен тема се информирам.
И да се самоцитирам
Погледнах из нета. .....

# 31
  • Мнения: 1 483
Радвам се, че ви подтикнах да потърсите информация в нета преди да пишете във форума. Hug
Гугълнах го преди да пиша, но заради теб повторих, тъй като явно, въпреки че си чела, не си разбрала идеята им. Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 38 431
Преди доста години /може би 5/ четох тази статия на испански. Как цикъла бил като пишкането, ще се научиш да го задържаш и готово. На баба ти хвърчилото за жени без работа!
Аз не че съм особено работна, но почти винаги ми се струпват 100 задачи в първи ден на цикъла. Слагам си голямата превръзка, взимам си хапчетата и чантата и тръгвам. Който иска - да си кърви.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Ох и аз не удобрявам постоянно желание да натякваме на хората, естествената ни среда-то не бяха обрасли подмишници крака, не къпане с дни, защото така било естествено.

Това движение за свободния цикъл има за цел да покаже на всички (мъжете ) , че цикълът е нещо нормално и природно и не трябва да се срамуваме от това и да го "ембрейснем" пред света.
А аз съм сигурна, че мъжете много добре знаят какво е цикъл като ги отрежеш за една седмица...


http://www.cosmopolitan.com/health-fitness/a8730127/people-are-l … white-yoga-pants/

https://www.instagram.com/p/BQJBpi3ATz6/

# 34
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Погледнах из нета. Не е това, което си помислих. Идеята е да се контролират мускулите така, че да не пропускат. Цапа, но не тече. Т.е събира се вътре и се пуска в батера. Не мога да си го представя, но може и да е възможно.
Joy Joy Joy Joy Joy
Цял ден стиснати ша стоят. Баф и тея мускули.
Ко ползват тея сладуранки? И с какво се занимават? Или само си стоят, кърмят и се стискат.

Защо ми трябваше да погледна в Гугъл.  Stop Някаква тичала така на маратон, за да подкрепи сестрите, които нямат достъп до превръзки и тампони. Ами те тези сестри едва ли ходят и на работа, сигурно си лежат в колибата.
Та ще да е шампионката в движението.
Ох, хора без работа.  Joy Joy Joy Joy

# 35
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Тея обаче няма специални гащи. Mr. Green
Скрит текст:

Мислех, че менструалната чашка е крайната дивотия на природолюбителките, ма явно от година на година еволюират.

Пълно е със снимки в нета. Голяма забава са тез моми.

# 36
  • София
  • Мнения: 38 431
По тая логика с нацапаните гащи, може всички да си ходим насрани - тогава всички ще са равни и ще смърдят еднакво! Красотата ще спаси света!
И така, както понякога се случва да бърша акита на дете 2 и куче, може би просто ми е по-удобно да НЕ бърша и мензис от пода. Бррр. Sick

# 37
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
По тая логика с нацапаните гащи, може всички да си ходим насрани - тогава всички ще са равни и ще смърдят еднакво! Красотата ще спаси света!
Не им давай идеи. Mr. Green

# 38
  • Мнения: 46 492
Радвам се, че ви подтикнах да потърсите информация в нета преди да пишете във форума. Hug
Аз пък хич не се радвам, че се запознах с поредната дивотия насила. Живеех си в сладко неведение.

# 39
  • София
  • Мнения: 4 328
 Sick
Скрит текст:
следва човешкото право на свободно изхождане. навсякъде, по всяко време. природа, какво ще се стискаш...

# 40
  • Мнения: 2 650
Ох, защо си го причиних Sick Ама пустото  любопитство явно не убива само котки... поне разбрах защо   някои хора носят тези ужасни  неща, наречени потури  Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 14 654
Meн пък не ме потриса толкова това движение, по принцип нямам притеснение от месечния си цикъл, нито го приемам като наказание от природата, нито смятам, че съм мръсна в тези дни, нито по някакъв начин ми пречи на интимния живот, на спортните дейности и почивките на море, въобще - приемам го нормално и не му обръщам внимание.
Предполагам, че това движение е в отклик на нещо, може би на това, че жената се счита за мръсна в тези дни и изпитва срам, и има мъже, които се ужасяват и гнусят от месечния цикъл на жените. Точно като с кърменето - срамно беше да си извадиш цицата и да накърмиш бебето, но вече не е, жените не се притесняват да кърмят и навън. Сега явно е ред да спрат да се срамуват от цикъла си, самият факт, че наричаш мензиса "лелка" и "гости от Червен браг" означава, че нещо те е срам от това, а не бива.
Не бих тръгнала без тампон из улиците и градския транспорт да оставям кървави клейма по пейки и седалки, но когато положението не е много кърваво, мога да контролирам кога да не тече и не ползвам, също така никога не слагам превръзка нощем. Не съм от това движение да уточня, просто споделям, защото темата предполага.

# 42
  • Мнения: 15 960
Радвам се, че ви подтикнах да потърсите информация в нета преди да пишете във форума. Hug
Добре щеше да е и да почетеш малко в темата преди да пишеш назидателно, за да видиш, че сме търсили.

# 43
  • София
  • Мнения: 38 431
Не бих тръгнала без тампон из улиците и градския транспорт да оставям кървави клейма по пейки и седалки, но когато положението не е много кърваво, мога да контролирам кога да не тече и не ползвам, също така никога не слагам превръзка нощем. Не съм от това движение да уточня, просто споделям, защото темата предполага.

Е то и аз вече втория и третия ден мога да си ходя спокойно с малки превръзки.

# 44
  • Мнения: 14 654
Следва човешкото право на свободно изхождане. навсякъде, по всяко време. природа, какво ще се стискаш...

Така нареченото фри шитинг, някои столичани го практикуват отдавна. http://m.novini.bg/news.php?id=385554

Общи условия

Активация на акаунт