Добър педиатър в Младост 1

  • 1 142
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 422
Помагайте за добър педиатър/ка в Младост 1. Е, може и около Младост 1, де  Wink
Пиша от името на жена ми, че тя е още в Св. София. Но след 2-3 дена ще ги изписват с малкия момък. А искам да съм готов с всичко, да съм се уговорил с педиатъра, и като се приберат, да ни посети Simple Smile Не е задължително да работи със здравната каса, важното е да е добър специалист, отзивчив, внимателен, учтив и т.н. (май прекалих) Simple Smile
Предварително, голямо благодарско за мненията Ви Simple Smile

# 1
  • Мнения: 8 917
Помагайте за добър педиатър/ка в Младост 1. Е, може и около Младост 1, де  Wink
Пиша от името на жена ми, че тя е още в Св. София. Но след 2-3 дена ще ги изписват с малкия момък. А искам да съм готов с всичко, да съм се уговорил с педиатъра, и като се приберат, да ни посети Simple Smile Не е задължително да работи със здравната каса, важното е да е добър специалист, отзивчив, внимателен, учтив и т.н. (май прекалих) Simple Smile
Предварително, голямо благодарско за мненията Ви Simple Smile
Д-р Елена Иванова - Студ.поликлиника, ако не ви е много далеч Peace

# 2
  • Мнения: 422
Бре, няма ли добри педиатри в Младост, Окръжна болница и околността? Не мога да повярвам Sad

# 3
Моите деца са при д-р Славова в 27 поликлиника. Много сме доволни и децатат са добре следени.

# 4
  • Мнения: 56
Доктор Мария Недялкова - 25 поликлиника, Младост 3. Много добър педиатър, внимателна с децата, идва в къщи като се налага, но не е личен лекар, ако това има значение.

# 5
  • Мнения: 422
Няма значение дали работи с НЗОК или не, важното е да е добър специалист.

# 6
  • Мнения: 56
Добър е и е много внимателна - пак го казвам.

Общи условия

Активация на акаунт