Трето секцио

  • 7 690
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 136
мда и мен , искрено се надявам всичко да е наред!  bouquet

# 16
  • Мнения: 12
Момичета и на мен ми предстои трето секцио искам да попитам дали някой е посещавал др велевски

# 17
  • софия-napoli
  • Мнения: 211
Момичета,аз също съм с трето секцио термина ми е в начлото на декември.Къде мислите да раждате.На мен предния път ми го прави др Богословова в Шейново,мо вече не работи там и засега съм в чуденка.

# 18
  • София
  • Мнения: 136
Аз се следя и ще ме оперира живот и здраве Др Златева, Света София (Тина Киркова) Тя работи в патологията. Предното секцио ми беше при неяи сега взех решение да съм пак при нея! Дай Боже всичко да е наред! bouquet

# 19
  • Мнения: 9
Да побутна темичката Simple Smile Някоя от мамите тук, роди ли вече? Ще се радвам да сподели за преживяното Gift HeartGift HeartGift Heart

# 20
  • Мнения: 12
аз съм в 8 месец

# 21
  • Мнения: 9
Момичета, моето трето секцио беше на 21.07.Всичко мина успешно, аз и бебето сме добре, а за болките, като че ли са доста по-слаби от първото и второто.Първия ден има известен дискомфорт, но днес/трети ден/ вече се чувствам чудесно.Пожелавам Ви успех и безпроблемно и прекрасно раждане Kissing HeartKissing HeartKissing Heart

# 22
  • София
  • Мнения: 136
Момичета, моето трето секцио беше на 21.07.Всичко мина успешно, аз и бебето сме добре, а за болките, като че ли са доста по-слаби от първото и второто.Първия ден има известен дискомфорт, но днес/трети ден/ вече се чувствам чудесно.Пожелавам Ви успех и безпроблемно и прекрасно раждане Kissing HeartKissing HeartKissing Heart

Ехааа, честитоооо! Много се радвам че всичко е минало бързо и лесно! Даваш ни кураж Simple Smile Аз съм в 30 седмица .....имам още 8 да устискам , ама шубето си ме е обзело! Дай боже на всички ни безпроблемно трето секцио!

# 23
  • Мнения: 9
Стискам палци и при Вас да е така. От ден на ден болката отшумява, днес ми е 8-ми ден и се чувствам чудесно.Kissing Heart Успех!

Общи условия

Активация на акаунт