Диети и здравословен начин на хранене!

  • 1 368
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 71
Здравейте, пускам тази тема за всички - не само за хората, които се борят с излишните килограми, а за всички, които искат да подобрят начина нa живот, както на себе си така и на своите деца и семейства. Ще се радвам, ако всеки сподели своето мнение, виждане за дадена диета или начина на хранене като цяло. Толкова ми е смешно и едновременно с това много се дразня, когато вида статия от рода на "За 10 дни 8 кг." или "Пийте зелено кафе и отслабнете без проблем". Толкова хора имат проблеми с теглото, а от там и със здравето. Всичко е една огромна индустрия за пари. Надявам се всеки да сподели своя опит и гледна точка. Нека си помогнем сами и взаимно!

Последна редакция: вт, 28 мар 2017, 14:42 от Mamma

# 1
  • Мнения: 71
Как да изберем диетата си- нека тя сe състои от любими храни.Тогава всичко ще е много по- лесно и ще е за постоя но, защото след спирането на дадената диета нашия начин на хранене няма да се промени много тъй като,диетата ни до голяма степен е била С ЛЮБИМИТЕ НИ ХРАНИ. ideauu

# 2
  • Мнения: X
Идеалният вариант е диетата и здравословният начин на живот да са едно и също, за да може да се следва до живот. Grinning
За мен това е ВМ НВХ, в олекотен вариант.
За 1 година съм надолу с около 25 кг, без глад, без лишения, без тормоз.
Изключително лесен за следване начин на хранене, съвместим и със социален живот, и с работа, и с пътуване, подходящ и за млади, и за стари.    Laughing

# 3
  • Мнения: 71
Поздравление, това е супер.

# 4
  • Мнения: 71
Аз преди време заедно с майка ми правих диетата на Дюкан и свали около 15кг.,а майка ми  20кг.След което поддържах  44-47кг.След като родих спазвах 90 дневната, не успях да върна предишните кг.Сега мисля да започна нещо плавно и здравословно.Вкарах нови продукти-дано се получи.

# 5
  • Мнения: 35
Здравейте хора .. ето няколко съвета и виждания по въпроса диети и здравословно хранене.....
 Има много диети из книги из форуми из Google които са ефикасни и неефикасни ( за съжаление аз   попадам все на неефикасни
 пробвах  диета
1ви ден - Плодове
2ри ден - зеленчуци
3ти ден - плодове и зеленчуци
4ти ден - банани с мляко
5ти ден - домати и ориз
6ти ден - зеленчуци и ориз
7ми ден - зелнчуци и ориз с прясно изцедени плодови сокове
-Та така тази диета се води 7дни 8 килограма да изпълнява ги тези килограми но 1 месец по-късно е същото понеже няма хранителното захранване .. Иначе за хора който търсят краткотраен ефект е добра- -Изпробвах и диетата на ВАНЯ ЧЕРВЕНКОВА  не свалих нищо
-Правих една за 3 месеца 10 килограма  и тя не се получи
-Пих и  FAST CHILI SLIM и там нямах успех
-Сега правя 90 дневната диета

Опитвам се да се храня здравословно и да оставя излишните килограми назад но за 2 години  труд няма резултат
 Във  вкъщи вместо олио, купешки мед, месо, сирене, мляко, яйца, зеленчуци, и някои плодове: Ги замених с зехтин, домашен мед, домашно пилешко и свинско месо, домашно сирене, мляко, яйца и домашни зеленчуци и плодове: 
Пия всеки ден топла вода с мед или изцеден лимон
Спрях пърженото и всякакви бързи кухни
Когато  готвя слагам на половината количество мазнина (олио, зехтин)  от преди ..
Преди всяко ядене освен закуската  30 мин преди да обядвам или вечерям изяждам един зеленчук или една ябълка..
До 45 мин. след ядене не пия вода
Спрях газираните напитки и късното следобедно кафе
Старая се в менюто ми за седмицата  да има месо, риба, плодове, зеленчуци, ориз, леща, тестени изделия, но всичко в малки количества старая се  вечерята да е на половината на обяда.
И с тези всички работи които изброих  за две години свалих 20 килограма които не съм качила още така че дано съм помогнала на някого. Simple Smile Simple Smile Simple Smile Grinning

# 6
  • Мнения: 71
Благодаря много  bouquet,за мнението и съветите ти-намерих съмишленик в твое лице.Аз също се опитвам да се храня по този начин и се надявам да успея да постигна желаните резултати,затова и си направих канал в YouTube за мотивация и стимул не само на мен,  а и на други хора,  но не знам  дали мога да го спомена-дали е по правилата.

Общи условия

Активация на акаунт