Проблем с обвързването

  • 15 534
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 756
И аз харесвам, но не знам как бих реагирала ако някой ми рецитира Евтимов в бар.

# 16
  • Мнения: 76
И аз харесвам, но не знам как бих реагирала ако някой ми рецитира Евтимов в бар.

 hahaha
Е,да. Не е уместно навсякъде, където срещне дами да почне да им рецитира Laughing но говрех по принцип. Peace

# 17
  • балша
  • Мнения: 74
Аз харесвам стихове и поезия. Сигурна съм, че има и други жени като мен. Въпрос не време е да срещнеш правилната.

Може би,все пак съм още млад......

# 18
  • Мнения: 76
Аз харесвам стихове и поезия. Сигурна съм, че има и други жени като мен. Въпрос не време е да срещнеш правилната.

Може би,все пак съм още млад......
Какво искаш да кажеш? Че младите жени не харесват поезия ли? Аз съм на 20+  Laughing

# 19
  • балша
  • Мнения: 74
не съм казал нищо такова,напротив Йоана

# 20
  • някъде ...
  • Мнения: 37
Аз съм на 28 години,проблемът ми е,че досега не съм имал нито една връзка,а вече мисля за деца,та въпросът ми е,това че заеквам проблем ли е за Вас жени,или нещо бъркам.Не искам да умра сам
Както са казали по-умни от мен : "по-добре сам отколкото с когото и да е" - та - да не ти пука, понякога не си струва да се тормозиш за ... да кажем другия пол Simple Smile
Дечицата са нещо прекрасно - имай едно наум че ако не си с майка им да и вървиш след ... да кажем след нея може да ги виждаш до 2 пъти за по 2 дни месечно щото си в Бг Wink което си е гадно...
Но пък по-добре 2 пъти месечно, отколкото роб на еманципацията и .... да кажем меките китки дето мислят законите относно родителските права.

Та: ако има вариант за дете - действай.
Но НЕ полагай главица ако не се чувстваш добре в ситуацията /то и без това станахме слабия пол законово Wink /

# 21
  • балша
  • Мнения: 74
кажете ми някой добър сайт за запознанства,или нещо подобно,не е хубаво да си почти на 29 ,а да не си имал връзка,знам че това е сайт за деца и за мами,но все пак ако има свободни жени,дори с деца ще се радвам да си пишем,извинявам се отново

# 22
  • Мнения: 10
Демонстрирай самочувствие, не прикривай добрите си качества и се измъкни от това лузърско поведение.
Не е важен броя на опитите! Важен е крайният резултат! Не забравяй тази максима!Твоята дама е някъде и те чака! Не се стреми да бъдеш това което искаш и харесваш у другите, а не можеш. Бъди себе си!   Поставяй си постижими цели, трябва  да знаеш до къде се простират възможностите ти и да не предприемаш обречени начинания. В резултат, ще имаш по-висок процент успеваемост от останалите!
Човек никога не може да промени своята същност. Или поне не толкова бързо. Каквото и да предприемеш, сещай се за това, което те посъветвах! Ще успееш! Вярвай! Всеки е бил в твоята ситуация, че и в по- лоша. newsm10

Последна редакция: ср, 06 сеп 2017, 19:48 от анонимен.

# 23
  • Мнения: X
кажете ми някой добър сайт за запознанства,или нещо подобно,не е хубаво да си почти на 29 ,а да не си имал връзка,знам че това е сайт за деца и за мами,но все пак ако има свободни жени,дори с деца ще се радвам да си пишем,извинявам се отново

Здравейте, извинявам се, че ще бъда малко остър, но това е форум "татковци", място където предполагаемо мъжете с деца бихме могли да обменим някакъв опит помежду си.

Вие нито сте татко, нито ще станете такъв докато се опитвате да въртите елементарни свалки в женски форум като при това го играете на съжаление и активиране на "майчинските инстинкти" - предполагам, че нещо подобно Ви се върти в главата. Но не действат такива неща при жените, даже напротив. Ако наистина заеквате - можете да опитате да работите по въпроса с логопед, има някои техники, които помагат да се намали проблемът. Също така ако наистина заеквате - не рецитирайте стихове, Ваши или чужди. Не съм срещал жена, поетична или не, която да си падне по мъж, само защото пишел поезия (даже по-вероятно да има негативен ефект това при доста жени). Определено не съм срещал жена, която да си падне по "мъж", който възкликва, че ще се "върне при майка си", че не иска да живее и подобни глупости. Вземете се в ръце, потичайте навън, изкъпете се, пръснете мъничко парфюм и излезте с приятели. А ако нямате приятели, с които да излезете - започнете от там по-добре.   

Общи условия

Активация на акаунт