Влюбвали ли сте се някога?:)

  • 14 944
  • 107
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 5 819
Разумът казва продължи нататък, но пустото сърце се е вкопчило в човек или спомен като удавник за сламка и не продължава  Simple Smile

Странно нещо е любовта. Две сърца се срещат, после по някакви причини се разделят ... при мене беше грешка на младостта, от инат не се борих за човека който обичах лудо и така сега след толкова години си имам една незарастнала рана в сърцето.

Проверявам му фейсбука от време на време, поплаквам си когато съм сама и тайно се надявам поне малко от болката да е споделена ...


    Да. Странна е съдбата. Защо те среща с този човек и те кара да полудееш от любов - любов, която не можеш после да я забравиш?! После съдбата те разделя от любимия ти! И остава една дълбока незабравима рана в сърцето ти и душата ти за цял живот!

# 106
  • Мнения: 6 122
Разумът казва продължи нататък, но пустото сърце се е вкопчило в човек или спомен като удавник за сламка и не продължава  Simple Smile

Странно нещо е любовта. Две сърца се срещат, после по някакви причини се разделят ... при мене беше грешка на младостта, от инат не се борих за човека който обичах лудо и така сега след толкова години си имам една незарастнала рана в сърцето.

Проверявам му фейсбука от време на време, поплаквам си когато съм сама и тайно се надявам поне малко от болката да е споделена ...


    Да. Странна е съдбата. Защо те среща с този човек и те кара да полудееш от любов - любов, която не можеш после да я забравиш?! После съдбата те разделя от любимия ти! И остава една дълбока незабравима рана в сърцето ти и душата ти за цял живот!

Защото понякога е доста гадна и обича да си прави шеги.

# 107
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 479
Да, влюбвала съм се, в човек, който не беше готов за такава помитаща любов. Зарязах го, омъжих де с разума си за стабилен и отговорен мъж. След 12 год.брак и 2 деца приключих с брака си, заради агресия след употреба на алкохол на съпругът ми-системна. Не бях чувала любовта 12 години, обадих му се и чух"много те обичам!" Вече година живеем заедно, грижи се за децата, казва "децата ни", пеперудите ги имам още, нищо, че му пера мръсните чорапи. Любов има, проблеми-също. Съдбата е кукловод и има извратено чувство за хумор. Но все пак, имам шанса да изживея тази любов и да не се питам какво би било-благодарна съм и!

Общи условия

Активация на акаунт