ХАЛИТ ЕРГЕНЧ И БЕРГЮЗАР КОРЕЛ В "ТИ СИ МОЯТА РОДИНА" /Vatan sensin/

  • 54 847
  • 729
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 5 686
"Ти си моята родина". Сериалът, който заради една любовна история, сложи розовите очила и започна да гледа през тях борбата ни за освобождение.

Хубава статия, която ако има време ще резюмирам.

http://blog.milliyet.com.tr/bir-ask-ugruna-milli-mucadeleye-pemb … og/?BlogNo=559718

Основният акцент. Заради прищевките на феновете трябва да повярваме, че сме спечели войната, благодарение на любовта на един грък. Нищо, че точно той разстреля първия човек, посмял да се опълчи на гърците. Нищо, от нас да мине, ще му простим, защото видите ли, ако не беше той, оръжието нямаше да стигне до фронта. Само че истината е много по-горчива и жестока. Нашите прадеди спечелиха тази война в гладни времена с борба и кръв, а не заради благоволението на един грък, на когото всички, от Азизе до Хилял, се надпреварват да благодарят.

.............................................

Много хора започнаха да гледат този сериал, защото знаеха, че в него ще участват Халит Ергенч и Бергюзар Корел. Смятаха, че тяхното присъствие им обещава интересен и хубав проект. Защо тогава сцените между тях, които са толкова добре изиграни и вълнуващи, са сведени до минимум? Защо не се подхожда с  нужното внимание към главните герои? Всичко между Азизе и Джевдет се върти в омагьосан кръг, докато зрителите биха искали да  гледат сцени, в които те са рамо до рамо.
newsm10
Варна  Hug  bouquet
Благодаря за всички преводи и информация! Heart Eyes



# 526
# 527
  • Мнения: 5 686
Още една снимка от Пакистан.

# 528
  • Мнения: 7 073
ВГ  Hug

 А,.. аз нося нова снимка на Халит - от сета, 26.04.2017г. Grinning

Последна редакция: сб, 29 апр 2017, 07:08 от HELEN60

# 529
  • Пловдив
  • Мнения: 167
И какво сега .....Йълдъз кучка а Ръза предател.....егати Много ми беше драго да гледам как единия брат спасява другия Simple SmileТая как не и увря главата че на сила хубост не става или какво като не я иска нея кучета да го ядат  А ако Ръза е наистина предател то твърде много знае за цялата схема Ъффффф колко време има до другата седмица Simple Smile
линк със руските субтитри
https://vk.com/vkkinoserial

# 530
  • Мнения: 3 434
Здравейте на всички ви!  bouquet Hug
По повод предателите - все си мисля, че тук май сценаристите ни позаблудиха. Дали Йълдъз или Мехмет предадоха Леон? Предател ли е Ръза или това е някаква игра на кемалистите??? Не ми се иска Йълдъз да е предателка. Това би означавало, че е подложила на риск и сестра си, и Али Кемал. Не мога да повярвам в това, колкото и да е гневна, и егоистична... А и тя не знаеше какъв е точният план за бягството на Леон. Видя, че потеглят, но за къде...Wink
Що се отнася до Ръза бей - проследих погледите на Азизе и Джевдет накрая. Азизе беше смаяна, Джевдет беше гневен, но не ми стана ясно, дали това беше гневът му от разбраното за колието, или от Ръза.  #Crazy В тоя случай притеснителното беше гадната полусмивчица на Хамилтън. А и този Ръза бей през цялото време ми изглеждаше изкуствен в отношението си с войничето, което го съпровождаше, с Азизе... Confused
Абе... искам да кажа, че поне едното от двете предателства не е истина. Надявам се на това. Praynig
Да кажа още, че Азизе прекрасно се справя с лицемерието в отношенията с Тефик, колкото и да й е трудно. Въобще страхотна игра на Берг с лице и очи в тая серия. Peace Аааа, в тая серия май вече е ясно, защо Джевдет упорито не дава знак на семейството си какъв е наистина - Азизе сподели с Фехиме за съмненията си, Али Кемал - за организираното бягство на Леон... Ами, не е за всеки тая работа, шпионската де.  Laughing
Що се отнася до статията в Миллиет за накърнения патриотизъм на блогъра - ами ... плоска работа.  Wink При условие, че има толкава групи вече от населението, които са се включили в борбата им в сериала, извеждането на Леон като спасител на турците... е направо мислене в коловоз.  Wink Е, филмът е малко по-сложен от такова мислене, в което врагът е еднозначен и не може да е просто човек.  Peace
Скрит текст:
Скрит текст:
Тази сутрин турските власти са блокирали достъпа до интернет-енциклопедията „Уикипедия“, предаде AFP, цитирана от агенция "Фокус". Все още не е ясно защо е била наложена забраната.
„Блокирането се разпростира върху версиите на „Уикипедия“ на всички възможни езици. То бе усетено в 8:00 часа местно време (7:00 българско), след административна заповед от турските власти“, заяви следящата интернет организация „Турция блокира“.
Кореспонденти на AFP потвърждават, че жителите на Истанбул могат да достигнат до страниците на „Уикипедия“ единствено чрез виртуални частни мрежи, но не и по обичайния начин.

Последна редакция: сб, 29 апр 2017, 14:20 от Katya_I

# 531
  • Мнения: 7 073
Да започнем този почивен ден с чаша кафе и настроение! Hug

Здравейте! Hug



Пожелавам ви невероятен ден, зареден с
хубави мисли, положителна енергия, обич, хармония и много слънчеви усмивки! Heart Eyes Grinning

                

                                       Кате  Hug за коментара ти bouquet



Една статия за Онур С. Peace

http://www.yolpusulasi.com/onur-saylak-12-uluslararasi-isci-film … ivali-sahnesinde/

Хубави почивни дни, момичета! Hug

Скрит текст:





Последна редакция: сб, 29 апр 2017, 11:20 от HELEN60

# 532
  • Мнения: 7 073


Пресата...



....................................................................................



.........................

# 533
  • Пловдив
  • Мнения: 167
Струва ми се че и двете предателства са си такива. Мехмет изпадна в дива ярост но открито и пред всички Според мен по би го гръмнал отколкото да го нарежда на гърчулята Но виж малката коварна кучка само поклати главата "ше видиш ти " демек и изгоре момчето .Освен тоеа оня електросадиста нали саде я загражда да му донася информация та и е лесно да го издаде Освен това едно прасе като се научи да рие Simple Smile))) изказа мъжа си заради собствена изгода защо пък да пожали Леон нали наранена го дава .Хамилтън е за трепане и плитко заравяне .Не знам защо на Окан все такива едни роли му избират умен но ехиден и коварен .Какво ще кажете за кара Фатмето ? На мен много ми хареса Запартък една такава ама бойна:)

# 534
  • Мнения: 7 073


                   

                              И статия за Халит.. newsm78.


# 535
  • Мнения: 5 686
Честит рожден ден на Халит Ергенч!  newsm59

Да е жив и здрав и винаги любящ съпруг и грижовен баща!



Последна редакция: нд, 30 апр 2017, 01:23 от ВГ

# 536
  • Мнения: 2 411
Днес нашият любимец Халит Ергенч има рожден ден.
Мога да му пожелая само здраве и да се радва на щастието си
още много,много години! Нека има един прекрасен ден заобиколен от
 любимите си хора! newsm59 Two Hearts


https://www.instagram.com/p/BTf3Fu5hSfu/?taken-by=berguzarhalitfansbulgaria

# 537
  • Мнения: 2 411
Тази снимка на Берги аз не съм я виждала,но не
ми се вярва да е нова.Прекалено голичка за времето

# 538
  • Мнения: 7 073
                                ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  newsm59

             на един голям актьор, голям талант, голям човек!

                                               ХАЛИТ ЕРГЕНЧ


                                 Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

                                    Да е жив и здрав!
           Сърцето му да е изпълнено винаги с любов, мечти и щастие!
             Неговите зеници - две искрящи звездици, да виждат само
                                    светли дни и усмихнати дъги!

                                            ПРЕКРАСЕН ПРАЗНИК!


            


Последна редакция: нд, 30 апр 2017, 10:53 от HELEN60

# 539
  • Мнения: 7 073
Привет в този дъждовен последен априлски ден! Hug

Въпреки това ви пожелавам  ден с прекрасни изненади,
много вдъхновение и слънчево настроение!





.............................................................

Поздравления за РД на ХАЛИТ - от фенове, от цял свят Peace bouquet























https://twitter.com/r_ooze7/status/858427078802321410

И още много, много поздравления...

Последна редакция: нд, 30 апр 2017, 12:23 от HELEN60

Общи условия

Активация на акаунт