Лидл 102 - Великденско- пролетна /01.04- 01.05/

  • 163 561
  • 1 318
  •   1
Отговори
# 1 170
  • Мнения: 1 379
Да похваля ягодите, много са вкусни и за 99 ст. са си попадение. Също много ми хареса оризовия чипс с кетчуп Simple Smile Взехме и някакъв тахан от гръцката седмица - не е лош и той. ММ си взе и машинка за откриване на кабели, но още не сме я пробвали. И други неща взехме и се сдобих с още 8 стикита, малкият е още малък за тях, но аз от любопитство ги отварям Grinning

# 1 171
  • shumen
  • Мнения: 18 008
И аз днеска ходих и взех мокри кърпи,ягоди и тениски за мен.

# 1 172
  • Мнения: 1 730
Искам да кажа, че на второ четене съм много доволна от парочистачката. Минавам с лекота пода. За освежаване е перфектна. Просто не става за фуги. Замислила съм се за ръчната- при нас има много.

# 1 173
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
ulyuly, че те днес прозорците пареха. Беше 35 градуса на слънце. И в ивструкциите пишеше, че може, ако не е прекалено студено стъклото.
Иначе за фугите - 30 мин - около 2 кв.м. не е бързо, и търкане има. Пък и тая вода после я събирам. А със същинската парочистачка някой пробвал ли е да изчисни фуги. Чудя се да ходя ли да си я взема утре.

# 1 174
  • Асеновград
  • Мнения: 3 057
Сега ако кажете,че с ръчната парочистачка мога да си измия гадните външни щори без да търкам с часове фугичките и без да ги стопя утре съм първа китка да си я взема.  Laughing Стъклочистачка имам и много хубаво мие.
Иначе днес заредихме с редовните неща за готвене. Взехме си и ципура да си опечем утре.  Whistling
Външните щори мия с телескопичната дръжка за маркуч и с четка.Нещо такова е https://www.avto.bim.bg/Teleskopichna-drujka-za-chetka-s-pristav … 0-sm_pr51806.html не намерих снимка на Лидалската. Продава се в комплект с две четки твърда и мека има и регулатор на водата на самата дръжка. С нея пера и килими.За навън това ми е спасението, с парочистачка и уред на стъкла няма как да стигна. Струята е насочена и мокри основно където миеш а не пръска навсякъде като с маркуч.Така мия и стъклата на остъклената тераса отвън а когато не ме мързи и колата.

# 1 175
  • софия
  • Мнения: 25 453
Външните щори мия с телескопичната дръжка за маркуч и с четка.Нещо такова е https://www.avto.bim.bg/Teleskopichna-drujka-za-chetka-s-pristav … 0-sm_pr51806.html не намерих снимка на Лидалската. Продава се в комплект с две четки твърда и мека има и регулатор на водата на самата дръжка. С нея пера и килими.За навън това ми е спасението, с парочистачка и уред на стъкла няма как да стигна. Струята е насочена и мокри основно където миеш а не пръска навсякъде като с маркуч.Така мия и стъклата на остъклената тераса отвън а когато не ме мързи и колата.
От Лидл ли е купувана? Универсална ли е?
Скрит текст:
Нашата парочистачка е на Солак. До сега не съм обръщала внимание на тези дръжки. Винаги вниманието ми е било насочено към телескопичните, но ако това рабори бих взела на ММ, че той мие прозорците Mr. Green, но външните щори не сме измислили как.

# 1 176
  • Асеновград
  • Мнения: 3 057
http://www.lidl-service.com/cps/rde/xchg/SID-E58FAFD4-CFA50FBD/l … D0%B5&count=1
Това е , става за универсален маркуч . Доколкото си спомням ги пускаха с градинските неща.Единственото неудобство е ,че като се напълни с вода дръжката натежава и докато я държа във въздуха ръцете омаляват.

# 1 177
  • софия
  • Мнения: 25 453
Благодаря! Последен въпрос от серия тъпи: Към какво се връзва? Към чешмата ли?

# 1 178
  • Асеновград
  • Мнения: 3 057
Благодаря! Последен въпрос от серия тъпи: Към какво се връзва? Към чешмата ли?
Стандартните /зелени/ маркучи с различна  дължина имат накрайници в двата си края.Единия е на резба, аз свалям пръстена на края на батерията и се появява резба на която навивам маркуча / на новите модерни батерии не знам има ли такава резба/. На другия край има държач в който влиза дръжката, по същия начин слагам и останалите приставки за различни струи на маркуча. По миналата седмица пускаха от разтягащите се маркучи , но ме нямаше и ги изтървах ако нямаш от обикновения и ще купуваш тепърва си струва да дебнеш от тях, по лесно се навиват и съхраняват. Ето такъв, на снимката си се виждат накрайниците http://www.lidl-service.com/cps/rde/SID-649EA5BB-7A621D79/lsp/hs … D0%BA%D1%83%D1%87

# 1 179
  • Мнения: 68 643
Тази вода не се ли стича по прозорците на комшиите долу  newsm78
Аз ги минавам с парцал.

# 1 180
  • Асеновград
  • Мнения: 3 057
Тази вода не се ли стича по прозорците на комшиите долу  newsm78
Аз ги минавам с парцал.
Под мен няма комшии има само превърнати в магазини изби.Предупреждавам ги кога ще мия , най често в неделя когато те и без това не работят. При мен по голям проблем е когато си мият терасите отгоре и тече вода навсякъде и по стъкла и по проснато пране.

# 1 181
  • Мнения: 68 643
Ясно. Със съседи/жилища отдолу не е вариант със течаща вода..според мен де..

# 1 182
  • Асеновград
  • Мнения: 3 057
Ясно. Със съседи/жилища отдолу не е вариант със течаща вода..според мен де..
Тета със стъклочистачката посмъртно няма как да мия отвън стъкла на остъкленията на терасите, а външните щори събират много прах залепнала мръсотия от дъждовете и ако не ги чистиш с вода и някаква четка мръсотията си стои.Преди се мъчех с обикновена стъклочистачка с микрофибър но тя само размазва праха и стават още по сиви и грозни. За момента това ми е единствения вариант докато не купя телескопична стъклочистачка което освен,че ще е доста повече като сума има и проблема с ограничението на дължината , гледах една на Керхер мисля но с нея нямаше да достигам до края на остъкленията и това обезсмисля закупуването. А и ролетки се мият 2-3 пъти в годината .

# 1 183
  • МАРС
  • Мнения: 1 121
Вчера купих уредът за прозорци и буквално откачих като се зареди, толкова се вживях, че минах де що отвесно нещо има вкъщи - прозорци, врати, огледала, мебели... Mr. Green
Голяма радост!  hahaha

# 1 184
  • Варна
  • Мнения: 161
Здравейте, може ли някой да ми каже в Лидл има ли в редовния асортимент ориз за суши, нори и т.н. или може да се намери само когато има азиатска седмица?

Общи условия

Активация на акаунт