Лидл 102 - Великденско- пролетна /01.04- 01.05/

  • 163 538
  • 1 318
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Благодаря за новата тема!

Аз за сешоар ходих днес. Купих този с приставката за къдрици. Довечера мисля да го тествам на щерката   Mr. Green

От харесваните продукти видях топено сирене на триъгълници, синьо. Аз само червено съм взимала, но от известно време не го намирам, да не би да го пускат само в определени седмици  newsm78

# 46
  • Мнения: 22 867

Понеже рязко ми се доспа, мога ли да изключа боба на средата и после да си го доваря, се чудя..?

Можеш /ако още не си заспала Simple Smile/, като станеш е възможно да се окаже и сварен. Тоя номер съм го правила с боб, пилешко, ориз. Намирам ги готови. Simple Smile

# 47
  • Мнения: 1 709
Пък аз ги намирам овъглени!
 Laughing

# 48
  • Мнения: 22 867
Пък аз ги намирам овъглени!
 Laughing

Аз имам предвид да се изключи котлон, газ......каквото е там. Иначе сигурно ще са овъглени! Simple Smile Благодарение на темата открих кафето в метална кутия - арабика и другото в кафявата опаковка арабика и робуста. Днес ще тичкам да си купя, че свърших предишните. И хубаво ми напомнихте за шоколада. Абе ще го докарам поне до едно стики. Grinning

# 49
  • София
  • Мнения: 12 006
Някой пробвал ли е сешоара с приставка за къдрици? Получава ли се нещо и какво - леки къдрици или някакви чупки или почти нищо?

# 50
  • Мнения: 1 090
Вчера изпробвах сешоара..направи масури, които като ги разделих с пръсти не заприличаха на очаквания резултат. По принцип съм с чуплива коса, та таз фуния не направи чудо с моята грива. Отделно, че сама не успях да я сложа, а не съм чак толкова слаба..ще го пробвам още 2-3 пъти и ще реша дали ще го върна или не..

# 51
  • Мнения: 2 160
Кое е това кафе в метална кутия?

# 52
  • Мнения: 68 570
Лабрексче, аз подремнах набързо...чак сварен не го намерих Grinning, но сега го включих пак. Благодарско bouquet

# 53
  • Мнения: 1 177
Въпрос. Къде в София са останали тротинетки?

# 54
  • Мнения: 4 658
Намаленият шоколад е с фъстъци, не с лешници. Simple Smile

# 55
  • Варна
  • Мнения: 4 221
И този с бадеми е намален, както и с натрошени лешници. Просто техните цени са по-високи.

# 56
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
Тази закуска с кленов сироп, която в момента е намалена, изобщо не ми допадна.

Вчера ходихме да пазаруваме с детето, пак истерия в тези стикита. Горките деца....

# 57
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Стикита на мен ми дават с шепите  Blush Имаме вече десетина, давам и на племенника ми.

# 58
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
тахана е хубав , откога ще пиша и все забравям .. а да ви питам маслото родна стряха пробвахте ли го ?? малкото , пробвах още като беше на промоция , щях да задушавам зеленчуци в него .. о боже , баси смрадта , ужасно беше  Sick Sick и го хвърлих де , а не прочех и едно лошо мнение за него .. и да питам като има масло на промо ако взема повече и си ги замразя за по-натам , ще им се запазят ли вкусовите и хранителни качества след размразяването ??

# 59
  • София
  • Мнения: 11 114
Здравейте, някой купувал ли си е жива елха по Коледа ?
Днес щяхме да садим нашата, но
Скрит текст:
#Cussing out Cry

Общи условия

Активация на акаунт