Модни консултации - 29. Пролетна и цветна тема за мода и красота.

  • 124 800
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 386
Моят цвят за пролетта е синьо - светло, тъмно, по-наситено. Нося и бордо, сиво, черно.
Бяло и екрю не обичам, евентуално светло сиво. Шарени блузи, поли, рокли също харесвам.

# 16
  • Мнения: 892
Сега масово се налагат розово и мента като модерни цветове, на мен ми харесват, по принцип преди 4-5 години бях се запалила по тюркоазено - купих си джапанки, рокли, блузи, болеро, маратонки и бижута. Маратонките още ги нося, но гледам, че сега още е модерно, но по-скоро блед вариант като мента.

Аз имам дрехи в тези цветове - розово и мента, наскоро си купих и някои нови, а и не ми е трудно да ги съчетавам с настоящите ми. Зелено винаги съм харесвала във всичките му нюанси.
Може би бих си купила нещо в патладжанено ако харесам, не знам.

Иначе, както съм казвала и преди, харесвам почти всички цветове, любими комбинации са ми (били) тъмно синьо, бяло и червено; бледо синьо и бледо розово; кафяво и синьо, кафяво и зелено; бяло и бежово, бяло бежово и синьо; цикламено и зелено (тревисто), цикламено и тюркоаз; екрю и кафяво. бежово и кафяво и т.н.

Ани, роклята ми харесва, мисля, че би  се комбинирала  както със спортни обувки, така и с обувки на ток, но не особено официални такива.

# 17
  • Мнения: 13 268
Нещо от български дизайнер, което заглеждам
http://snimki.be/view.php?id=114815

# 18
  • Мнения: 2 596
Момичета взех си светло червени дънки и единствената комбинация, която ми седи по приятно е с обикновена бяла тениска. Обаче пък с това бяло така хубаво се виждат тлъстинките  Mr. Green  На червено какво друго върви newsm78 Освен черно  bouquet

# 19
  • Мнения: 593
Аз харесвам нещата на Maison Tina. Дизайнерката от предната тема направо не е за коментиране....

# 20
  • Мнения: 2 843
Момичета взех си светло червени дънки и единствената комбинация, която ми седи по приятно е с обикновена бяла тениска. Обаче пък с това бяло така хубаво се виждат тлъстинките  Mr. Green  На червено какво друго върви newsm78 Освен черно  bouquet

Може би ще стане със сиво, но всичко е според конкретните нюанси.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
  На червено какво друго върви newsm78 Освен черно  bouquet
https://www.pinterest.com/search/pins/?rs=ac&len=2&q=red … mp;term_meta[]=red%7Cautocomplete%7C0&term_meta[]=jeans%7Cautocomplete%7C0&term_meta[]=outfit%7Cautocomplete%7C0
ииии банално, но с дънкова риза най-много ми харесва

с войнишко зелено
Скрит текст:
с рае, точки, ако си по-смела с някой нюанси на розово, оранж или циклама /но зависи и от цвета на твоите дънки/

# 22
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Момичета взех си светло червени дънки и единствената комбинация, която ми седи по приятно е с обикновена бяла тениска. Обаче пък с това бяло така хубаво се виждат тлъстинките  Mr. Green  На червено какво друго върви newsm78 Освен черно  bouquet

Райета - бяло и тъмносиньо. В момента има навсякъде. Или само тъмносиньо.

Зари, трябва ли да го знаем този бг дизайнер? Инфо, нещо? Име някакво? Това на снимката е нещо между бомбър яке и риза - нестандартно. Ще ми е интересно да видя и друго.


# 23
  • Мнения: 2 596
Благодаря момичета  bouquet В Pinterest и аз търсих, но почти всичко, което ми хареса беше с бяла тениска  Mr. Green Ще пробвам с дънкова риза. И сиво ще им пасне, но нямам за сега  Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 1 894
Момичета взех си светло червени дънки и единствената комбинация, която ми седи по приятно е с обикновена бяла тениска. Обаче пък с това бяло така хубаво се виждат тлъстинките  Mr. Green  На червено какво друго върви newsm78 Освен черно  bouquet

разни такива:

Скрит текст:




















и нещо любимо:

# 25
  • Мнения: 892
Интересен е моделът на БГ дизайнера.

Иначе класическа комбинация от 3 цвята, която много харесвам е червено, синьо и бяло - може в най-различни варианти, преди време имах маратонки в тези цветове на Мис Сиксти, комбинирах най-често с червена тениска, дънки/дънкова пола, но може всякакви вариации.

С райе също се комбинира много добре (пак в тези цветове)

Последна редакция: пн, 03 апр 2017, 01:30 от Eva111

# 26
  • Мнения: 35 961
Цитат
Скрит текст:

каквато ще модна икона да е, но това изглежда потресаващо  Joy

нямам любим пролетен цвят, но имам любима пролетна дреха - обикновеното синьо дънково яке, имам няколко и от тинейджърка умирам от кеф, когато дойде време да ги извадя от гардероба  Flutter

# 27
  • Мнения: 22 430
Любим пролетен цвят нямам. Simple Smile
Харесвам светли цветове за този сезон, но малко от тях ми отиват и по тази причина не залитам много към тях.
Имам няколко любими ризи в светло синьо, прасковено, пудра, които комбинирам отдолу с шарени потници. Simple Smile А ризите нося разкопчани.
Така не изглеждам като току що излязла от болница след дълго лечение. Simple Smile

Червен панталон нагоре бих комбинирала с всякакви цветни ризи, топове, които имат и червено. Също с деним, карирана риза. Има страшно много варианти.
Точно с бяло не бих го облякла, освен ако над тениската отново няма риза, или дънково яке.

# 28
  • Мнения: 13 268
Мисля, че е пола и риза, но не съм сигурна, ето го сайта
http://www.jenistyle.com/bg/collections/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%BB … %D1%82%D0%BE-2018

# 29
  • Мнения: 1 894
Нещо от български дизайнер, което заглеждам
http://snimki.be/view.php?id=114815

по-добре недей.

Общи условия

Активация на акаунт