Занимания за деца на 3 и 3+ Да помислим и за малките!

  • 1 128
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 189
Имам дъщеричка на три години и четири месеца. Бих искала да я запиша на пиано и английски, но никъде не откривам школа или учител, които да преподават на толкова малки деца. И от септември да я запиша, пак съм съгласна. Тогава ще е почти на 4. Ако имате представа къде мога да се насоча, ще съм благодарна на всякакви препоръки.

Нека темата не е само за пиано и английски, а като цяло за дребосъците, защото са много пренебрегвани и тук из темите, а и като цяло сред всякакъв род образователни институции! В другите страни има занимания и за едногодишни, тук чакаме да станат на 6г.

# 1
  • Мнения: 21 427
Странно е, че не откриваш. Написах в търсачката " английски за бебета" и се появиха предложения.

# 2
  • Мнения: 189
Защото никога не съм се сещала да потърся под такова заглавие. Пишех просто "курсове по английски". За мен английски за бебета е действително за бебета. Явно обхваща възрастовата група до 2-3г. Сега ще разгледам, благодаря.

Ако някой има препоръки за пиано или друг език, пишете.

# 3
  • Мнения: X
Не сме от София, но и тук наскоро гледах обява за уроци по пиано за малки деца. От 4+ взимаха на народни танци, аз съм водила на конструиране с Лего. За акробатика, плуване, хип-хоп и балет, а май и художествена гимнастика също взимат и деца под пет, тук и в модерния балет имаше талантлива девойка на 4+.

# 4
  • Мнения: 189
За София и аз зная за художествена гимнастика, Лего и фигурно пързаляне. Но тъй като не са в моя списък, не съм я записвала.
Сега погледнах 2 школи, които имат английски за 2-5-годишни. Едната школа ми допадна и утре ще звънна да питам от кога имат записвания. Имат много варианти за часовете, което е голям плюс. ДАно имат места, че април си е почти края на учебната година и може да изгорим. Стискайте ни палци!

# 5
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Моята дъщеря тренира художествена гимнастика от 8-9 месеца, на 3г. е.

Общи условия

Активация на акаунт