Искам да кажа ... (116)_03.04-09.04

  • 55 299
  • 836
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Цветница е тази седмица.
Познавате ли цветята? Какви предпочитате - зелени, цъфтящи, пролетни, есенни? А какво ви е мнението за изкуствените?

Готварската книга на "Искам да кажа..."  chef

# 1
  • Мнения: 39 243
Лиляна, сблъскахме се.
Прeнасям си писанието тук.
Добро утро!
Белинда, от два дни като прочета ника ти винаги си те представям гола, бременна и наметната с кожа   Rolling Eyes
Много ме е страх от улични кучета. Това е една от основните причини да карам и прибирам малкия от училище.
Яна, отглеждаш си страхотен любимец!
Заради ревливия момент никога няма да гледам филмa Козият рог.
Изкуствени цветя не харесвам. Намразих ги от сватбата на сестра ми. Отиде да живее в нова къща, която накичи с всевъзможни изкуствени букети и изкуствени цветя в саксии.  Sick
Истинските цветя обичам да ги мириша. Ама така, че все едно им изпивам ароматите с носа.

Последна редакция: пн, 03 апр 2017, 08:16 от mariat

# 2
  • Мнения: X
Благодаря за темата, Лиляна!

Не познавам всички цветя, макар да ги обичам. Предпочитам пролетни цветя. Изкуствени не харесвам.

# 3
  • Мнения: 6 274
Добро утро!
Любимите ми цветя са цъфтящите,ако имат и аромат супер.Чакам с нетърпение да цъфнат люляците,опияняващо миришат   Heart Eyes .
Имах колежка,чийто сватбен букет беше от изкуствени цветя  Sick .След сватбата беше гордо изложен на показ в кухнята на семейството   Rolling Eyes .

# 4
  • Мнения: 10 489
Обичам пролетни и летни цъфтящи. Само зелени стайни не харесвам, освен бенджамин. Вчера си купихме петунии за балкона, но не са достатъчни и ще взема и други цъфтящи. Изкуствени нямам и не харесвам. Изглеждат бутафорни и грозни. Правя си аранжировка според сезона - зимата клончета ела и шишарки, сега каквото цъфне слагам във ваза и така.

# 5
  • Мнения: X
О, да, люлякът мирише невероятно. Heart Eyes И за мен е важен ароматът, обичам да ухаят добре и честичко ги мириша. Simple Smile

# 6
  • Варна
  • Мнения: 36 587
Аз обичам най-много люляци и зюмбюли. Чудесно ми миришат. Всички други не ми се нравят, а съм много зле в отглеждането им и не го правя. Не обичам твърде и букети.

И аз така си я представям вече Белинда Simple Smile

# 7
  • Мнения: 10 874
Благодаря за темата! bouquet

Познавам някои цветя, но тъй като не се занимавам (а и като цяло не ме влече), не съм много наясно с повечето. Обичам пролетните - лалета, зюмбюли, люляк, момини сълзи, нарциси... Heart Eyes Изкуствени също обичам, имам лалета вкъщи.

# 8
  • Мнения: 9 568
Обичам цветята и най-много пролетните Heart Eyes Изкуствени не харесвам и никога не бих взела у дома си такова.

# 9
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
Имаме цветя у дома - и зелени, и цъфтящи. Всички сме цветари, а свекър ми е направо маниак. С него никога не можем да се разберем относно бройката. Лятото, като се прибрахме, пренареждам и размествах към стотина кашпи, и то големи, на терасата. Дребните дори и не ги броя.
А за изкуствените цветя - зависи какви са и какво е предназначението им. Ползвам за тематични украси - като елемент, примерно за великденска украса дребни цветчета. Очебийно пластмасовите цветя не харесвам. Но съм виждала така изкусно изработени, че едва когато го пипнеш, разбираш, че цветето е изкуствено.

# 10
  • Мнения: 811
Добро утро и прекрасна нова седмица съм.
Записвам се като един брой цвете празнуващо в неделя Simple Smile дилянка ,валерианче съм Simple Smile

Иначе обожавам цветя ,мразя изкуствените Simple Smile
Заради ботаниката в университета съм професионално обременена ,та голяма част от всичките китки и растенийца ги знам и мога да ги разпозная Simple Smile

Прекрасна седмица пожелавам

# 11
  • Мнения: 22 416
Добро утро!

Цветя харесвам, познавам някои от най-популярните и срещащи се по магазините за цветя. Simple Smile

Изкуствени навремето не харесвах. Но сега има хора, които правят такива фантазии от хартия, че няма как да не ги харесаш. Simple Smile

Имам някакъв проблем с фотоапарата и фокуса при ръчните режими на работа. Не знам на някого дали му е направило впечатление по снимките, които пуснах вчера, но аз си забелязвам.
Съмнява ме обаче, че в Плевен има къде да го занеса да го погледнат, ще трябва да го пращам до София най-вероятно.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 7 293
Добро утро!
Харесвам цветя, но не мога да се грижа за тях. Бастисвам ги за норматив Simple Smile
Стискайте ми палци днес и утре,моля!

# 13
  • София
  • Мнения: 18 687
Добро утро и от мен.
Не обичам цветя,но мъжът ми обича и заради него тука няколко се мъдрят. Laughing

Взехме на Омрон инхалатор.Супер компактен с две маски и такова за устата.Правихме й няколко инхалации по - добре е определено.Нахранихме я даже.
Ние вчера до Гърция ходихме да гледаме мото състезание,малкия умря от кеф.
АЗ днес съм на фетална морфология да ми стискате палци.

# 14
  • Мнения: 5 358
Добро утро!
Леля ми е цвете, баба - също. Леля ще е на екскурзия с бившето си училище, учител по математика беше, и няма да спазим традицията да ходим на гости.
След малко отиваме на офталмолог за каката. Стискайте палци за добри резултати. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт