НЕ ПЪТУВАЙТЕ с Арт Травел

  • 8 353
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 55
Записахме се на екскурзия, предлагана от Арт травел ЕООД. И се започнаха "приключенията" с управителката и служителка  Радостина. Първо, изпращат Договор със сгрешена дестинация, но с верни суми и дати. Следва, нов договор, в който има др. сгрешени детайли и в който не се посочва хотел, а само категория на същия. На място в офиса, където отидохме на следващия ден, след резервацията по телефона, ни предлагат с хотел, с който работят, като много добър. Ние проверяваме в Trip Advisor- отзивите са, меко казано, притеснителни- цял нощ шум, пиянски викове и песни, идващи от двата бара на първия етаж, врати, които не се заключват и редица др. битови проблеми- в банята, стаите и т.н.
Съвсем ясно ни стана, че Радостина не си е направила труда въобще да се позаинтересова какво предлага на клиентите си. Поискахме да ни предложат др. хотел, в резултат на което тя стана изключително груба, т.к. и се наложи да "излезе от рамката" и да положи известни усилия да намери нещо. След няколок дни получихме оферта, която включваше доплащане от още 100лв за подобен хотел. Платихме. Предплатили сме и ваучери за трансфер летище- хотел- летище.
Наближава времето за пътуване и както всички знаем, 4 дни преди полета трябва да бъдат издадени бордни карти за check-in. Същите ги получихме след изпращане на няколко напомнящи и подканящи e-mail  в деня преди отпътуването!
По същият начин постъпиха и при връщането- след няколко позвънявания и писане до тях, изпращат в последния момент бордните карти.
Не изпратиха ваучерите, които бяхме предплатили за трансфера хотел- летище и затова в 5.20 сутринта на отпътуването се наложи да вземем такси, на което да платим, за да стигнем до летището!
Доста сме пътували, с различни туристически агенции, и мога да заявя, че подобно БЕЗОТГОВОРНО И НЕПРОФЕСИОНАЛНО ОТНОШЕНИЕ никъде не сме срещнали!
Никога не бихме ползвали повече Арт травел ЕООД!

# 1
  • Мнения: 89
Не мога да повярвам как някой агенции се отнасят към работата и клиентите си.
Сигурно е било кошмар, а не почивка Sad

# 2
  • Мнения: X
pusval2008, в каква дестинация пътувахте?

# 3
  • Мнения: 11 747
И без ваучер са ме трансферирали, чакат ме с табела с името. Всъщност ваучер за трансфер никога не съм виждала. Вас никой ли не ви чакаше?

# 4
  • Мнения: 55
И без ваучер са ме трансферирали, чакат ме с табела с името. Всъщност ваучер за трансфер никога не съм виждала. Вас никой ли не ви чакаше?
При пристигането ни чакаше шофьор. Става въпрос за пътуването от хотела до летището в 5 сутринта.

# 5
  • Мнения: 1
Пътувам с Арт травел навсякъде по света от години ,препоръчвам я на мои приятели и познати и който се е обърнал към услугите на Радостина е възхитен от нейното отношение и професионализъм!Обиколила съм цялоМексико,Куба,Ямайка,Кайманите,Рим,Прага,Санторини,Миконос и други дестинации и благодарение на Радостина винаги съм получавала най-изгодните билети,а за хотелите.....О хотелите са били top of the top,защото съм обикаляла цялата околност ,където съм била,за да проуча да не би случайно да има по-добър хотел.Винаги моят хотел е бил най-добрият на най-прекрасният плаж!Възхитена съм от професионализмът и безупречната компетентност на Радостина и съм потресена как някой може да пише такива безумни лъжи,защото повтарям,ползвам услугите на Арт травел от години ,много и по целият свят!!!!!

# 6
  • Мнения: 55
Пътувам с Арт травел навсякъде по света от години ,препоръчвам я на мои приятели и познати и който се е обърнал към услугите на Радостина е възхитен от нейното отношение и професионализъм!Обиколила съм цялоМексико,Куба,Ямайка,Кайманите,Рим,Прага,Санторини,Миконос и други дестинации и благодарение на Радостина винаги съм получавала най-изгодните билети,а за хотелите.....О хотелите са били top of the top,защото съм обикаляла цялата околност ,където съм била,за да проуча да не би случайно да има по-добър хотел.Винаги моят хотел е бил най-добрият на най-прекрасният плаж!Възхитена съм от професионализмът и безупречната компетентност на Радостина и съм потресена как някой може да пише такива безумни лъжи,защото повтарям,ползвам услугите на Арт травел от години ,много и по целият свят!!!!!
Не знам как сте пътували "от години" по света с Арт травел, при положение, че агенцията е на пазара от неотдавна?! Май преди това цитираната от вас Радостина също е работила в туристическа агенция,макар да  не се знае какво е станало с тази агенция?!
Колкото до написаното за нашите"патила" с Арт травел и тази служителка, то всичко е напълно доказуемо, с документи и e-mail кореспонденция!
А постът, в който разказвате колкото сте доволни е, меко казано смешен и напълно тенденциозен- прилича на писан от самата служителка!

# 7
  • Мнения: 2 600
Пусвал2008, защо се връзваш на някой с едно мнение, който очевидно специално се е регистрирал за да маже с голямата  баданарка?  Grinning

# 8
  • Мнения: 55
Пусвал2008, защо се връзваш на някой с едно мнение, който очевидно специално се е регистрирал за да маже с голямата  баданарка?  Grinning
Права си! Толкова е "прозрачно" и елементарно написаното!
Но все пак е добре хората да знаят с кого и с коя туристическа агенция ДА НЕ ПЪТУВАТ, за да не си вгорчат почивката и екскурзията.

# 9
  • Мнения: 1
Здравейте,

Като управител на туристическа агенция Арт Травел бих искала да отговоря на отправеното към мен обвинение в непрофесионализъм и безотговорност. По отношение на клиентите максимално се стараем да им изясняваме всички условия, свързани с предложените хотели, тъй като предварително проучваме хотелите, с които работим и дестинациите, които предлагаме. Работим, както с бюджетни, така и с луксозни хотели в зависимост от сумата, с която нашите клиенти разполагат т.е. на цената на 3 - звзден хотел рядко можем да предложим настаняване в 5 - звезден хотел. Тъй като към нас не е постъпило подобно оплакване и нямаме и никакви регистрирани жалби към Комисията за защита на потребителя през 2017г, бих помолила "pusval2008 - Новак" да уточни дестинацията, за която е пътувал/ пътувала и номера на договора, за да проверим случая. Лично се ангажирам, ако се докаже, че нямаме разписан от клиента договор, в който категорията и името на хотела са ясно посочени, както и че не сме изпратили ваучер за трансфер (в което се съмнявам, тъй като подлежим на сериозни глоби според Закона за туризма), да изплатим парично обезщетение на съответния клиент. Изключително неприятно ми е, че има подобно мнение за нас в пространството, въпреки старанията, които полагаме, за да бъдем максимално коректни, но няма как да не се съмнявам в истинността на изказаното мнение. По отношение на изпращането на бордните карти от 4 дни до 2 дни преди пътуването, клиентите могат да изказват недоволството си не към нас, а към съответната авиокомпания, с която пътуват, тъй като нискобюджетните авиокомпании (Ryan Air и Wizz Air) дават възможност за онлайн чек - ин и изтегляне на бордните карти в срок от 4 до 2 дни преди полета, като изключение правят случаите, когато клиентите са си доплатили допълнително за запазени места. Прилагам линк за повече информация - https://wizzair.com/bg-bg/informatsiya-i-uslugi/informatsiya-za- … chvane-na-borda#/ и https://www.ryanair.com/bg/bg/useful-info/help-centre/terms-and- … s-and-conditions4.
Тъй като доволните клиенти рядко пишат в интернет пространството, бих искала да благодаря на"margiurit" за положителния отзив. Ще се радваме да пътувате отново с нас и ви очакваме!
 
С уважение:
Радостина Димитрова - управител на Арт Травел

Последна редакция: пн, 06 ное 2017, 23:37 от R A Dimitrova

# 10
  • Мнения: 7
Любима моя фирма.Пътували сме няколко пъти и бих пътувала само с тях.!Не мога да повервам на оплакванията за тях.Професионалисти като тях рядко се намират!

Общи условия

Активация на акаунт