Пролетта настъпва вече и за ЮЛСКОТО човече!

  • 49 648
  • 731
  •   1
Отговори

Анкета

Заглавие на следващата тема

Опции:

  • Мнения: X
Добре дошли, бъдещи мамчета, в нашата тема!



Facebook страница на бебета юли - https://www.facebook.com/groups/1782101702056366/?hc_location=ufi


preggoНашите терминиpreggo


1 юли
mar4ety_  bouquet
 piron  bouquet
MorningSun bouquet
Galka8585 bouquet

2 юли
КаИна bouquet
bebka_8 bouquet
_Dessy_ bouquet

3 юли
mishi1 bouquet
Monnna bouquet
Маменцето bouquet
kamsss07 bouquet
pen bouquet

 4 юли
nelito0o_ bouquet
 5 юли

betelinka bouquet
milena_8710 bouquet

6 юли
RIGAN bouquet
sc0rpio bouquet
Cherryto bouquet
*Сиска*  bouquet

 7 юли
Reina de Heilo bouquet
mari:) bouquet
Malvinka99 bouquet
madlen4etooo bouquet
NadyaNm  bouquet

8 юли
denica_vasileva bouquet
beauty_ bouquet
+cveteto bouquet
celika bouquet
z.asenova bouquet
mi6inka_p bouquet

9 юли
dinguda bouquet
ohayo bouquet

10 юли
Sunshine_Sunshine bouquet
 11 юли
12 юли
Майки bouquet
 Слънчооо  bouquet

13 юли
Estrella36 bouquet
iv_beauty bouquet
poli88 bouquet
ladygirl bouquet

14 юли
kici bouquet
 15 юли

Fran bouquet
София А. bouquet

16 юли
russalinna bouquet
17 юли
iva_83 bouquet
jelly-belly bouquet
banditka_111
m_velizarova bouquet

19 юли
Gentle Storm bouquet
20 юли
Anna93 bouquet
daniel80 bouquet
darisan bouquet
Miroslava^ bouquet

21 юли
данито83 bouquet
klleo bouquet
nelkata26 bouquet

 22 юли
Snej_83 bouquet
Estela bouquet
tezcan bouquet

23 юли
Poli_1771 bouquet
 24 юли
valena_GR bouquet
 25 юли
P@ssiflora bouquet
Ms. M bouquet
Persona Grata bouquet
Nelka93 bouquet
LOLI{P} bouquet

 26 юли
verano bouquet
GERRY_92 bouquet

 27 юли
 28 юли
hrisi0089 bouquet
29 юли

Усмивка_66 bouquet

 30 юли
cvetence85 bouquet
Yyordanova_ bouquet

 31 юли
Viki_h  bouquet
1 август
Victoria___ bouquet




Полезни четива




Нашите стари теми:



Последна редакция: вт, 30 май 2017, 13:36 от Анонимен

# 1
  • Варна
  • Мнения: 745
Записвам се и аз в новата тема. Благодаря ти Бюти! Хубаав и усмихнат дена на всички! 🙂

# 2
  • Мнения: 7 986
Аз не споря за болничните. Просто разяснявам причините, защото не всеки може да се постави в положението на някой друг, а варианти има най-различни.

# 3
  • Мнения: 148
 Благодаря за новата тема  Simple Smile Аз излизам по майчинство на 05.05 и нямам търпение вече. Всекидневното пътуване по влаковете ме изморява,а и искам да се прибираме в България вече  Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 205
Цоп и аз , докато не съм започнала активно работа с клиенти. Осоляването на бебетата е било много популярно в миналото, слагала се е сол във водата за къпане, за да е здраво детето и за да не се поти в бъдеще ooooh!
Мен са ме осолявали по настояване на баба ми и понеже често съм била подсечена съм пищяла като на заколение...И в днешно време това се практикува - преди 2 -3 години имаше случай на дете прието по спешност след активно осоляване ( в неговия случай го бяха обтривали със сол) в много тежко състояние на кожата.

# 5
  • Мнения: 821
И аз се записвам, честита ни нова тема и благодаря на Бюти!  Heart Eyes

Ох, това с осоляването е ужас, и мен са ме осолявали, въпреки протестите на майка ми, ама... времената са били други, бабите са имали тежката дума  ooooh! Добре че сега вече е различно, но е жалко, че такива варварски традиции още се толерират и от по-млади родители.  #Crazy

# 6
  • Мнения: 72
Добро утро и от мен Simple Smile !Нека новата тема бъде изпълнена само с положителни емоции Simple Smile.Хубав ден на всички.

# 7
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 097
Цооооп с двата крака в новата тема и аз...Страхотно си се справила, Бюти  bouquet bouquet bouquet bouquet

Нашата банда е добре, в четвъртък сме на преглед, активно подритват мама...От вчера ме болят ребрата в дясно и се притесних, защото четох, че един симптом на прееклампсията е болка горе в дясно в корема. Всичко друго ми е ок кръвно, нямам подувания и прочие.

Почнахме освежаващ ремонт в нас и с кучо сме при нашите, мм се занимава с майсторите.

# 8
  • Мнения: 314
Стана ми интересно по темата- осоляване, не че съм "за", то едно време нещата са седяли по съвсем друг начин. Една от причините да се осолявало бебето е да не се поти след време. Вие момичета, които са ви осолявали, как сте сега с потенето, намаляло ли е или си е нормално както на повечето нормални хора.
Пак подчертавам от чиста любознателност задавам въпроса си, благодаря  bouquet

Beauty, едно голямо Thank you за новата тема, нека бъде изпълнена с много мир, любов и  положителни емоции  Kissing Heart

# 9
  • Мнения: 7 986
Във връзка с тежкия случай с бебето, който се спомена, изчетох доста и гледах предавания по телевизията. Единствената причина да се осоляват бебетата, е на основата на някакво тъпо суеверие. Няма нищо общо с изпотяване.

# 10
  • Мнения: 314
Ясно, горкичките на какво ли са били подложени и длъжни да изтърпят поради некомпетентност. Дано в днешно време нещата да са се променили. Благодаря ти, Celika.

# 11
  • Мнения: 1 380
Кафе, яко те пере тока!  Joy Така се смях на плама ти срещу "ужасните лъжкини в болничен", които са се заключили вкъщи и не излизат с години  Joy

# 12
  • Мнения: 304
Здравейте, Бюти, Благодаря за новата тема 😊
Аз съм с контракции от вчера и си лежа вкъщи на но шпа и Магнерот.
Относно болнични-те доста сте изписали, но всеки сам решава.
Да се отчета за Беба- 27 гс е точно килограм, вече се е настанила с главата надолу  Peace всичко останало е наред .

# 13
  • Мнения: 9
Здравейте и от мен!  Hug

Аз да благодаря за отговорите в миналата тема по повод проблеми със зрението и раждането. Малко със закъснение се включвам  Embarassed

Аз все още работя, макар, че вече по-скоро следобедите ми се ляга и ми се почива повече. Работата ми е свързана с доста движение, всеки ден шофирам и то май не малко. Ходя все още в командировки и дори сега съм на хотел сама.
Та по този повод да ви питам мога ли да си ползвам платената годишна отпуска и в целия и размер от 20 дни ли или по-малко? А след това чак да взема болничен до 45-те дни преди термина?

И накрая, но не по важност  Heart Eyes днес след бърз преглед, моето момченце също е вече килограмче, всичко изглежда наред и съм много доволна!

Целувки за всички newsm51

# 14
  • Мнения: 411
Аз съм против осоляването! Да не са пържоли Naughty
А някоя от вас да е лекувала кондиломи по време на бременността?

Общи условия

Активация на акаунт