Дневникът тема 78 - Да отслабнем всички заедно!

  • 47 116
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 5 009
Здравейте момичета!

Прекарах прекрасен ден! Направихме 7ч преход, ее с малки почивки, естествено.
Прекрасна природа, разкошна компания и здраво ходене. И ядене, естествено. Не много, но достатъчно. И сладко също. Wink За да ходиш се иска енергия.

Ще пусна снимки по-късно.

# 721
  • Мнения: 403
Здравейте момичета, и аз се присъединявам към отслабващите  Grinning
Моята история, е че от около година работя в офис и движението  през деня ми е сведено до минимум и естествено резултата започна да е налице + 5 килограма  Sad. От около два месеца съм решила да се взема в ръце, но резултата още го няма Sad
Намалих хляба и сладкото , но  явно ми е много трудно да спазвам диети  Laughing
Понякога правя и упржнения във вкъщи , сега започнах с ''30 Day Shred'' тренировките , четох доста добри мнение за тази програма ,та ще видим.
Ето утре нали е понеделник и пак съм с положителна нагласа ,че от утре ще съм още по сериозна Laughing
Надявам се ,че като ви чета ще ми действате надъхващо , че имам нужда  Wink

# 722
  • Мнения: 3 743
Дара, ЧРД bouquet Пожелавам ти много поводи за искрени усмивки Hug

жасмина, добре дошла Hug


п.п. Може ли да споделите мнение за фъстъченото масло - полезно ли е, вредно ли е, мазно ли е - никога не съм го ползвала и ми е интересно Simple Smile

полезно или вредно, зависи, нали знаеш Wink но е мазно Mr. Green в една лъжица има 100ккал както и в другите тахани, в 1 с.л. от 15г, 7г са мазнини, 4г протеин, 3г въглехидрати, от които 1г захари. Моето е чисто само смлени фъстъци или поне така пише на етикета  Peace
Аз чисто не мога да го ям, залепва ми на зъбите, но понякога го ползвам вместо сусамов тахан като си правя не точно хумус hahaha друг вариант разбито с кухн робот с кокосов тахан и някаква течност става божествено като се сложи в хладилника като крем. С банан разбито го правя на ледени близалки на децата. Ядат го дори и през зимата Crazy
На салата може като дресинг да се сложи и може да се готви с него като сос да се направи или разни бисквитки, мъфини и т. н.
Изобщо много приложения му намирам hahaha

# 723
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 780
Добро утро, момичета. Втора седмица с кантара нещо не можем да се разберем 😁😁😁,а уж тренирам вече десетина дни пет пъти седмично.

# 724
  • София
  • Мнения: 3 414
ДУ,
жасмина добре дошла.
Днес разтоварващ,но си забравих кефира,ще карам на к.мляко.Кантара си стои на 57кг.Оформя се да тренирам 4 пъти в седмицата да видим как ще ми се отрази.
Луната сега е нарастваща и не се сваляло лесно при нея,от сряда почват да падат кг.Има и ретрограден меркурий,който също не помагал за сваляне Whistling ooooh! Joy

# 725
  • Мнения: 3 067
Даре, от сърце ти желая да намериш вдъхновението и силата за живот, които са необходими на всички ни.  
На мен ми е вдъхновено днес. Не съм се мерила и теглила, но начина по който хапвам в последната седмица би трябвало да ме приближи по-близо до целите ми.
Днес ще се огледам за протеин растителен, че нали ще се зонирам  Whistling много ми допада като идея и баланс, само ми е още трудно с животинските и ми е притеснено пак да не се претоваря психически. Не знам дали сега ми е момента да създавам нови навици и да мисля дали тази ябълка трябва с извара да я ям или не. Но ще опитам, ако не успея - просто не е бил сега момента. Ще си го изчакам.

Ааа Номерче, недей така, утре имам много много важно нещо.. не искам ретроградни меркурий и нищо ретроградно не ща!  Grinning Mr. Green

# 726
  • Мнения: X
 Здравейте и успешна нова седмица!
 на 24.5 съм на един бал и съм си наумила да облека един точно определен костюм, за който ми трябват поне още 7-8 кила  Mr. Green Да видим дали ще успея! Радвам се, че след 2 седмичен застой все пак в последните дни успях да сваля 1 кг. Спрях суровите ядки и може би се дължи на това.

# 727
  • Мнения: 3 067
Пролет, честито Simple Smile Ама ако и ядките си спряла, какво ядеш, бе жена ?  newsm78

Да направя ли нова темичка или някой друг иска? След малко ще излизам, а тази май я поизписахме вече Rolling Eyes

# 728
  • Мнения: X
Пролет, честито Simple Smile Ама ако и ядките си спряла, какво ядеш, бе жена ?  newsm78

Да направя ли нова темичка или някой друг иска? След малко ще излизам, а тази май я поизписахме вече Rolling Eyes

 Ами вчера закусих с цяло нарязано манго забъркано с накисната чиа, после обядвах с една малка салата, следобед си похапвах чери домати и сурова аспержа, а за вечеря пих сок от кисело зеле и един цял алабаш. Днес ще си варя рохки яйца и пак салати.

# 729
  • Мнения: 3 841
Даре,  честит рожден ден и от мен!  Hug Hug Hug
Желая ти здраве,  семейно щастие,  топлина в душата, парички в джоба и постигане на целите,  които си поставила!

# 730
  • Мнения: 3 067
Хайде в новата темичка Wink Много ми допадна картинката на корицата Simple Smile
И нека всички недоразумения и негативи да останат тук и сега.
Диди - идвай и ти  Wink

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=975129.new#new

# 731
  • Мнения: 55
Здравейте, момичета! Heart Eyes
В менопауза съм и пълнея и от въздуха, а после не мога да ги сваля никак. Давайте помощ, че се депресирах и ако не си върна формата, психически съм пред рухване.
Опитвам да гладувам, но никакви резултати. Спортувам почти всеки ден, храня са здравословно, но от 55кг нормално тегло преди, сега съм 81 кг и това трябва да се промени.
Някой има ли идея как се отслабва на възраст 50+?
 Embarassed Embarassed Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт