Дали е бременна

  • 2 033
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Приятели помогнете . С приятелката ми го правихме и не съм много сигурен дали свърших в нея но за всеки случай купихме хапче ескапеле. Тя го изпи на 12тия час ,беше пред цикъл , каза че не е усетила нищо в нея а и както казах сигурен съм на 95% че не съм свършил в нея но купихме хапчето профилактично . Но проблема и е че не и идва от 10 дена а преди това е пила антибиотик . Възможно ли е да е бременна

# 1
  • София
  • Мнения: 22 944
Съмнявам се да е бременна. И все пак един тест не ли е направила? Имайте предвид, че тези хапчета не могат да се пият повече от 2 пъти в годината.

# 2
  • Мнения: 3
Минали са 10 дни чакаме 14

# 3
  • Мнения: 10 874
http://escapelle.bg/bg/faq

Кога трябва да се обърнеш към лекар?
• Ако цикълът ти закъснява повече от 5 дни, ако е необичайно продължителен или лек.
• Ако все още се притесняваш от възможна бременност.
• Ако почувстваш внезапна или необичайна болка в долната част на корема и цикълът ти закъснява.
• Ако имаш каквито и да е притеснения за твоето здраве или за методът на контрацепцията, който е най-подходящ за теб.

# 4
  • Мнения: 46 510
Малко вероятно.

`
Защо?

# 5
  • Мнения: 8 937

Минали са 10 дни чакаме 14

Закъснява ли и?

# 6
  • София
  • Мнения: 11 483
Аз разбрах, че чакат 14 дни от контакта.

# 7
  • Мнения: 3
Да за да направим тест трябва да минат 14 дни от контакта

# 8
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Нормално е от ескапелето да се объркат хормоните и от там менструацията.
Ама моля ви се,научете се да правите секс малко по-отговорно де.Тя нищо не усетила,ти не си сигурен....Ако трябва хванете някой родител и поговорете,има и книжки Tired

# 9
  • Мнения: 8 937
Извинявайте, ама не се разбира.
Нормално е от ескапелето да се объркат хормоните и от там менструацията.
Ама моля ви се,научете се да правите секс малко по-отговорно де.Тя нищо не усетила,ти не си сигурен....Ако трябва хванете някой родител и поговорете,има и книжки Tired
Напълно подкрепям!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт