Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 2

  • 87 768
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 820
След като са верига според мен би трябвало да е еднакво във всички филиали

# 721
  • Мнения: 1 401
Май не е еднакво. Никога не са ми казвали да си дойда по здравна каса да си направя необходимите изследвания при тях, в Щерев. Винаги АГ-то ми казва - щом посещаваш и прегледи по здравна каса, пусни ги и ела с резултатите, ще ги приема.

# 722
  • Мнения: 754
И аь съм се чудила. Нито на сайта на Цибалаб съществува филиал с такъв адрес, нито на сайта на Щерев са споменати като лаборатория (напр. има ценоразпис на медицинска лаборатория Щерев). Може да са били част от Цибалаб, но да не са свалили надписа...

# 723
  • София
  • Мнения: 2 401
Част са от Цибалаб. Просто явно работят за Щерев. Т.е Щерев им е трябвало лаборатория и са си наели специлисти, използват и централата за по-сложни изследвания и т.н. Поне нещо такова спомена едната лаборантка, като исках да си пускам едно изследване Simple Smile Че при тях няма как, а пък като ги пратят по куриер до централа се губело време точно за това изследване.

# 724
  • София
  • Мнения: 1 844
Пред мен веднъж имаше една бременна с един куп направления и доста почаках докато обработят направленията и вкарат кодовете в системата. Но вратата беше отворена и всичко чувах. Може за бременни да става, а може и да беше на приятелски принцип, защото доста свойски си говореха с лаборантката, за странични неща.
Та май е малко като с направленията за хоспитализация, става ако имаш "твой човек".

# 725
  • София
  • Мнения: 2 696
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт