Перяща прахосмукачка аналог на Rainbow???

  • 12 622
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 348
Здравейте, някой може ли да ми препоръча хубава перяща прахосмукачка подобие на Rainbow? Едва тази година ни я презентираха и бях възхитена от функциите й ,но и цената й е космическа. Ее все пак и това им е работата на хората да убеждават, но все пак се позамислих и за моята, която наистина не почиства добре. Гледах една на Karcher, но искам да попитам и вас за мнения, може да съм пропуснала някоя Simple Smile)

# 1
  • София
  • Мнения: 288
Аз от година и нещо имам перяща Zelmer. Доволна съм и от прането, и от сухото чистене. Хвалих я много като я купих в друга тема.  Laughing Ползвам само водния филтър. Пере идеално дивани, матраци и тапицерии на автомобили. Давала съм я на приятели и след това си купиха и те същата.  Laughing Съжалявам само, че не я купих много по- рано! Peace

# 2
  • Мнения: 348
И аз четох много хубави коментари за Zelmer и ние си я купихме. И аз за сега съм много доволна, пу , пу.

# 3
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 380
Може ли да споделите от кой точно модел на Zelmer сте доволни,защото и аз сега съм в процес на търсене на прахосмукачка,която има воден филтър....
И не съм наясно това,че има воден филтър значи ли,че е перяща? newsm78

# 4
  • Мнения: 348
Моделът е ZELMER AQUA ZVC764CT. Според мен ако има воден филтър не значи, че всяка е перяща, но тази е.

# 5
  • Мнения: 797
Здравейте може ли да питам знаещите домакини хубава ли е тази прахосмукачка за сеста ми? Ще и я подарявам!  От емаг и вс останали сайтове има разлика в парите отгоре с поне стотина лева. Дали няма да излезе с някой дефект? Благодаря предварително. Ако не става според вас препоръчайте друга на фирмата до  300 лв! Те нямат килими толкова, с ламинат са но диваните им много се цапат и холовата гарнитура и искам да я ползват и като обикновена прахоамукачка! Харесах
http://m.emag.bg/prahosmukachka-s-voden-filtyr-zelmer-aquos-829- … 2sp/pd/ER75TBBBM/

http://m.emag.bg/prahosmukachka-s-voden-filtyr-zelmer-1500w-funk … 2zt/pd/D818RYBBM/

Последна редакция: пт, 26 май 2017, 01:20 от Blagoslovena

# 6
  • Мнения: 4 785
Здравейте, някой може ли да ми препоръча хубава перяща прахосмукачка подобие на Rainbow? Едва тази година ни я презентираха и бях възхитена от функциите й ,но и цената й е космическа. Ее все пак и това им е работата на хората да убеждават, но все пак се позамислих и за моята, която наистина не почиства добре. Гледах една на Karcher, но искам да попитам и вас за мнения, може да съм пропуснала някоя Simple Smile)
Споделям, след мен и майка ми си взе същата. При нея имаше и турбочетка, при мен не. Но при нея са котките ми и има килими, така че е супер доволна от четката. Прали сме дивани - много добре се справя, тя си освежава килимите - за дълбоко пране, при килими специално, според мен има какво да се желая, но за освежаване и почистване, пак е супер, все пак са дебели килими. Прахме и тапицериите на колите и се справи много добре. На нейната горя помпата, но я смениха и всичко е супер. Гаранцията мисля, че е 4 години. Водният филтър хваща цялата прах и не я връща като при другите прахосмукачки, много по-чисто е, а водата всеки път е черна, а се чисти. При обикновената ми прахосмукачка съм виждала на сноп слънчева светлина, как прахта си излиза отзад. Може да всмуква течности и да чисти твърди повърхности, има четки за ламинат също така, но аз не я ползвам, въпреки, че имаме ламинат.

Минусите: тежка е, в къща и по стълби ще е тегаво носенето, в апартамента не го усещам толкова. След всяко чистене трябва да се почисти контейнера, да се измие и да се изпере филтъра.

Накратко: много сме доволни и двете с майка ми, и препоръчвам.

# 7
  • Мнения: 797
Благодаря за мнението но на мен ми трябва за малък апартамент. И нямам 500 лв за тази която препоръчвате!

# 8
  • Мнения: 3
Вчера си закупих тази  https://zora.bg/product/prakhosmukachka-zelmer-zvc764ct#.WUtO6MgSdNM.facebook намалена . Днес проверявам за препарати за пране . Намерих на Керхер . Има ли други ?

# 9
  • Мнения: 4 785
Вчера си закупих тази  https://zora.bg/product/prakhosmukachka-zelmer-zvc764ct#.WUtO6MgSdNM.facebook намалена . Днес проверявам за препарати за пране . Намерих на Керхер . Има ли други ?
Аз лично само техния съм ползвала - ЛИНК, има го и в Технополис/маркет, вероятно и в Зора и т.н. Доволна съм. Сигурно и всички други препарати за машинно пране стават.

# 10
  • Мнения: 1
Здравейте! Чета и си мисля че ние не се интерсуваме как ще ни е почистен домът, а просто да не го чистим ние, а някой друг(фирма, жена и т.н.).Запомнете, мили домакини, че прахосмукачките са прахоразхвъргачки, а тия с вода , които нямат сепаратор просто имат филтри които пречат на почистването.Ползвам 5 години Робоклийн, немска система и съм ходил в приятели да им почистя акарите, меката мебел или салона на колата: е просто нямат думи.Ако някои иска ще му покажа снимки на мръсно и след това почистено с Робоклийн. 99,999% чист въздух след нея, филтър  - чешмяна вода, йонизатор. Sunglasses

Последна редакция: вт, 04 юли 2017, 19:29 от DonRado

# 11
  • София
  • Мнения: 90
Привет,
купих си наскоро зелмер зв 764. Прахосмукира невероятно добре и съм супер доволна, но нещо с прането не се справям явно. Имам (хазяинът има) бяла холна гарнитура, която вече не е бяла Grinning Сложих 1/4 от препрата в резервоара за чиста вода, сложих 5 капачки от този за пяната в резервоара за мръсна вода (така пише за модела на шишенцата). Започнах да пера дивана.. разлика няма.. илиии с малко въображение може да се измисли някаква ама.... не е много сигурно. После напръсках, изчакахме 5 минути, макар да не пише така в инструкциите  и пак минахме.. ефект няма. Проблемът едва ли е вп рахосмукачката, по скоро в препарата вероятно. Да вмъкна, че не пера петна, а просто натрупана мърсотия от изпозлване. Не си спомням кога за последно съм ги прала, вероятно 2 години или 1.5 година. Тогава накисвах тапицерията в леген с вениш и после я пусках в пералнята. Сега вече не може да се сваля тапицерията и затова се надявах на прахосмукачката. Въпросът ми е греша ли някъде, случвало ли му се е на някой друг и използвате ли вениш - какъв, колко.
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт