Анатомията на Грей - Тема №24

  • 78 633
  • 748
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325

ДОБРЕ ДОШЛИ В НОВАТА 24-ТА ТЕМА НА НАШИЯ ЛЮБИМ СЕРИАЛ - АНАТОМИЯТА НА ГРЕЙ!

УЧАСТВАТ->

Елън Помпео (Д-р М. Грей), Джъстин Чеймбърс (Д-р А. Карев), Чандра Уилсън (Д-р М. Бейли), Джеймс Пикънс (Д-р Р. Уебър), Патрик Демпси (Д-р Д. Шепърд), Сара Рамирез (Д-р К. Торес), Кевин МакКид (Д-р О. Хънт), Джесика Кепшоу (Д-р А. Робинс), Сара Дрю (Д-р Е. Кепнър), Джес Уилямс (Д-р Д. Ейвъри), Камила Лудингтън (Д-р Д. Уилсън), Джерика Хинтън (Д-р С. Едуардс), Деби Алън (Д-р К. Ейвъри)

СЪЗДАТЕЛ: ШОНДА РАЙМС


В България новите епизоди от 10-ти сезон излизат почти всяка петъчна сутрин в http://DMCA-removal-from-Google/browse.php. Ето и линк за всеки от сезоните:

Анатомията на Грей 1
Анатомията на Грей 2
Анатомията на Грей 3
Анатомията на Грей 4
Анатомията на Грей 5
Анатомията на Грей 6
Анатомията на Грей 7
Анатомията на Грей 8
Анатомията на Грей 9
Анатомията на Грей 10
Анатомията на Грей 11
Анатомията на Грей 12
Анатомията на Грей 13
Анатомията на Грей 14
Анатомията на Грей 15
Анатомията на Грей 16
Анатомията на Грей - Тема №17 "В очакване на 9-ти сезон"
Анатомията на Грей - Тема №18
Анатомията на Грей - Тема №19
Анатомията на Грей - ЮБИЛЕЙНА ТЕМА №20
Анатомията на Грей - - Тема №21
Анатомията на Грей - - Тема №22

# 1
  • София
  • Мнения: 11 673
Да сефтосам новата тема.

Мер и Ригс са егаси несъответсващата двойка, хич химия няма. Този предния доктор по блазнеше окото

# 2
  • До морето
  • Мнения: 6 981
Да сефтосам новата тема.

Мер и Ригс са егаси несъответсващата двойка, хич химия няма. Този предния доктор по блазнеше окото

Военният нали  Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 11 673
Да сефтосам новата тема.

Мер и Ригс са егаси несъответсващата двойка, хич химия няма. Този предния доктор по блазнеше окото

Военният нали  Laughing

Да да, Торп ли как беше, макър че беше прекалено секси за нея. Wink доста по-младо гадже би могъл да хване. Wink

# 4
  • Mediterraneo
  • Мнения: 37 913
Аз не виждам Мередит в огнена връзка с никой друг занапред. Т.е. никога няма да видим онази страст, която имаха с Дерек.

# 5
  • при моите любими
  • Мнения: 2 499
Субтитрите за 19ти епизод са почти готови. На 73% са. Ще се включа с коментар, като го изгледам. Аз харесвам Ригс, но не знам защо Мередит, хич не ми допада.

# 6
  • Мнения: 3 248
Мер се държи ужасно с Риг. Мисля, хем й се иска да започне нещо, но не иска директно да го отреже, а той сам да се откаже.

Но тя Ариозна добре го каза, че Дерек беше светът за Мер, няма как пак да се случи такова нещо.

# 7
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
Добра беше серията, но Мер наистина се държа ужасно с Ригс.
Тя го покани да излязат, а после буквално го изрита.
И макар, че Дерек беше любовта на живота й, вероятно жена в разцвета си, би могла да се влюби отново и да е щастлива.

Маги ми е странна. А Амилия какво иска не мога да я разбера...от практиката все си е драма куин и явно така ще си и остане.

# 8
  • ... рееща се.
  • Мнения: 615
Маредит й се иска, ама не й стиска и само си търси извинения...

# 9
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 306
Благодаря за темата.

То вярно, че Дерек й беше света, но държанието й към Ригс е много грубо.

# 10
  • Вестерос
  • Мнения: 38 172
Не знам кой сезон беше , но Хънт се появи за сефте и спаси Кристина.

 bouquet

# 11
  • Мнения: 5 478
Докато Аризона говореше с Ригс, за първи път го  видях толкова стъписан... Сякаш наистина го изплаши. Вярно, че не ги харесвам като двойка, ама и Мередит е хем така, хем иначе. Подвежда го на моменти с поведението си, а накрая го натири...  ooooh!

# 12
  • Мнения: 1 408
И на мен Мер ми е малко нелогична. А инцидента с Кристина и аз не си го спомням.

# 13
  • Благоевград
  • Мнения: 2 847
И на мен Мер ми е малко нелогична. А инцидента с Кристина и аз не си го спомням.

Беше на входа на болницата, където чакат линейките и мисля, че погледна нагоре и един къс се заби в нея.

# 14
  • Мнения: 1 408
И на мен Мер ми е малко нелогична. А инцидента с Кристина и аз не си го спомням.

Беше на входа на болницата, където чакат линейките и мисля, че погледна нагоре и един къс се заби в нея.
Благодаря! Така ми се иска да имам време да изгледам всичко от самото начало...Толкова неща не си спомням!

Общи условия

Активация на акаунт