Присаждане на коса с фоликули

  • 4 741
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35 872
Нова тема. По-малко реклама и повече лични впечатления, моля!

# 1
  • Мнения: 1
Здравейте на всички,предстои ми присаждане на коса в Турция,има ли някой скоро върнал се от там ,интересувам се от всякакви съвети ,насоки и препоръки.Който желае да сподели личен опит

# 2
  • Мнения: 2
Аз си присъдих коса 2016 г.и съм много доволен от резултата .В Турция е най изгодно , има добри лекари , но има и мошеници.Радвам че съм попаднал на специалист в областта ,  не знам дали мога да му кажа името , на лично съобщение ще го споделя който пише. Процедурата не е болезнена ,но е продължителна 7-9 часа. Крайния резултат го дават след 1 година , и по рано човек има коса но с времето се подобряват нещата. Иска се търпение , първия месец е най важен , дават ти указания какво да правиш и да не правиш , поне 2 седмици отпуска трябва , защото главата чарвенее  около 20 дена и се чисти от струпеи. Успех на всички

Последна редакция: пн, 26 ное 2018, 18:05 от bubanka

# 3
  • Варна
  • Мнения: 199
Аз си присъдих коса 2016 г.и съм много доволен от резултата .В Турция е най изгодно , има добри лекари , но има и мошеници.Радвам че съм попаднал на специалист в областта ,  не знам дали мога да му кажа името , на лично съобщение ще го споделя който пише. Процедурата не е болезнена ,но е продължителна 7-9 часа. Крайния резултат го дават след 1 година , и по рано човек има коса но с времето се подобряват нещата. Иска се търпение , първия месец е най важен , дават ти указания какво да правиш и да не правиш , поне 2 седмици отпуска трябва , защото главата чарвенее  около 20 дена и се чисти от струпеи. Успех на всички

Здравейте!
Бихте ли споделили повече за самата операция, като къде е направена, кой лекар извърши операцията и колко струваше? Мисля, че това няма да бъде възприето като реклама, а по-скоро споделяне на опит, но ако искате можете да ми отговорите и на лично съобщение. Много благодаря предваритено!

Общи условия

Активация на акаунт