Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 42 отговора

софия

много съм притеснена защото коремът ми в общи линии не е мръднал,вече съм в 15та седмица и не знам нормално ли е това
Цитирай

Моя започна да личи в началото на 6.месец.Няма място за притеснение.
Цитирай

Според мен няма защо да се притесняваш,ще започне да ти личи.Освен това зависи от структурата на  тялото колко голям ще ти е корема.
Цитирай

варненка от София

Няма страшно, коремът ти може да хвръкне изведнъж. Аз самата миналия месец пък съм свалила на корем, но аз съм си дундавка още преди да забременея и това не ме притеснява. В 4-ти месец например бьх дръпнала 2 килца назад, но тое защото много повръщам от киселините.
Цитирай

София

На мен също хич не ми личеше окъм 6тия - после  Crazy Всеки е различен, ако на УЗито всичко е наред - нямаш повод за притеснение  Love
Цитирай

София

Разбирам какво ти е. И аз така стоях пред огледалото и се чудех, защо ми е малък. По принцип и не ми стана много голям, но бебето си се роди 3650гр. Въпрос на структура. После корема ми се прибра, ама не съвсем - все още ми висят едни гадни паласки отстрани Mad и си казвам, ами ако ми беше по-голям...така че споко Peace
Цитирай

Не се шашкай.На майка ми коремчето й си проличало едва в 6-ти месец.
Спокойна бременност  bouquet
Цитирай

аз съм в 16-та седмица и започна изведнъж да ми расте..така, че спокойно.ако има място в коремчето ти за бебето няма как да ти се появи голям корем:)дано го обясних празвилно това и не е прозвучало смешно Smile Hug
Цитирай

у наше "село"

Съвсем не е нужно да имаш голям корем, да се чудиш после как да го прибираш Wink
Щом бебчо е добре, значи няма място за притеснения Hug
Цитирай

Ще порастне,спокойно!На мен към 20-та седмица ми пролича много и изведнъж Peace
Цитирай

София

И аз да те успокоя, миличка! Мойто коремче расте бавничко и никой не вярва, че съм в 7-ми месец. На консултацията ме уплашиха, че коремната ми обиколка била с 3 седмици назад, но когато ме качиха на УЗ, се оказа че дребчо се развива съвсем за седмиците си, даже главичката му леко изпреварва.  newsm26
Не се тревожи, корем с корем не си прилича и както се оказва той не е критерий за определяне на размера на плода.  Wink
Целувки и много усмихнато бременеене!  Hug
Цитирай

Самоков

Съвсем не е нужно да имаш голям корем, да се чудиш после как да го прибираш Wink
Щом бебчо е добре, значи няма място за притеснения Hug
Peace
Цитирай

София

Не се притеснявай. По принцип при първо дете започва да личи по-късно. При мен чак 5-6 започна да личи малко, а и до края не бях с много голям корем.
Цитирай

Лом

Няма място за паника. Големината на корема не е определящ фактор за развитието на бебето. Моята кума имаше съвсем малко коремче. До 7-ия месец , никои не можеше да повярва , че е бременна. Роди нормално здраво и красиво бебе - момичес тегло 2.950 кг.
Цитирай

Варна

Чак след 6-тия месец взе да ми личи,изведнъж порасна Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 42 отговора