Консултации за грим - Стара Загора

  • 849
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 104
Момичета, някой знае ли къде могат да ми направят консултация за грим и по-конкретно за ФДТ в Стара Загора?
От 1 година експериментрам с различни продукти и незнайно защо, повечето засилват червенината на лицето ми до степем в която заприличвам на домат и се получава жестока различка м/у лицето и останала част от кожата ми. Това се получава дори с най-светлите тонове  Tired
Единтвено ФДТ на Виши няма този ефект, но той ми застава като маска и го използвам само при специални поводи и събирания.
Продавачките и консултантите в магазините не могат да ми дадат адекватен отговор, защо се появява тази червенина и какъв продукт трябва да търся, за да избегна този ефект.
Миналата година се обърнах към една гримьорка, но вместо да ми покаже как сама да си слагам ФДТ ме намаца със 100 неща, взе ми 30лв и ме прати по живо, по здраво.
Ако някой знае към кой в Стара Загора мога да се обърна за подобна консултация, да споделя моля  bouquet

ПС: Преди когато стажувах в Бургас, в по-хубавите магазини имаше консултации веднъж или два пъти седмично. Но не знам как стоят нещата за СТЗ

# 1
  • Мнения: 5 478
Тази реакция от самите фон дьо тени ли се получава? Тоест зачервяването след нанасянето на продукта ли го забелязваш? Ако е така, според мен е хубаво да посетиш дерматолог или да започнеш да използваш козметика от аптеки.
Аз съм от Стара Загора и съм много доволна от консултантката в аптека Медея на центъра.

# 2
  • Мнения: 1 104
Като цяло кожата ми е по-чувствителна и е тип мазна. Зачервяване и разлика в тоновете м/у лице и шия виждам и без ФДТ, просто тогава не е толкова натрапчиво. Търся продукт, който да компенсира, а не са засилва тази разлика. Замислила съм среща с дерматолог, но изчаквам малко да заделя парички. Дотогава се надявах да намеря поне козметична консултация. Simple Smile
От аптека Медеа досега не съм пазарувала, но е близко до офиса ми и мога да я посетя. Повечето козметика си я  купувам от аптека Марви,  но там нямат голяма гама от декоративна козметика а често липсват и тестери.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 406
Galeona най-добре посети дерматолог или поне качествен козметик. Но като за начало може да ползваш тониран лек крем за чувствителна кожа на хубава медицинска козметика  Peace

# 4
  • Мнения: 5 478
Мога да ти препоръчам оцветения крем на Ла Рош Позе, но наистина се консултирай с лекар. На дерматолог се ходи с направление, така че не е нужно да плащаш за преглед на частно. А щом аптеката ти е наблизо, определено потърси съвета на момичето, което е на сектора с козметиката  Wink

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
И аз като заралийка ти казвам, тука са толкова неуки по отношение на грима, все едно живеят в пещери. До миналата година продавачките не знаеха какво е контур/хайлаит...
Горещо ти препоръчвам този праймър http://www.parfumi-market.bg/wet-n-wild-coverall-face-primer-baza-za-grim
На мен много ми помогна, а аз съм с  много чувствителна кожа, и едвам издържах фдт за повече от час.

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 704
Отиди на дерматолог наистина. Не се лутай между марките. Напр.при Христозов в Леге Артис. Peace

Общи условия

Активация на акаунт