Има ли вероятност да не се види пола при 3Д?

  • 1 512
  • 22
  •   1
Отговори
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Утре съм на 3Д!
Знам, че пола не е от най - важно значение при подобен преглед, но все пак нямам търпение да го разбера.
Днес ми казаха, че може пак да не се види пол на бебето, в зависимост от това как се е разположило.
Възможно ли е това? Та нали става дума за 3Д? Thinking

# 1
  • Мнения: 277
Правилно са ти казали.
Зависи от позата, която е заел бебчо. Има такива малки пакостници, които до много късно се крият и не се показват, само дупетата си вирят. Laughing Независимо дали ще ти кажат пола, срещата с бебето е много емоционален момент. Да не забравиш да вземеш и татито, щото нашият не можа да дойде и после, като преглеждаше записите, си скубеше косите от яд, че не е присъствал.
Приятна първа (ако е първа) среща! Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 401
На нас ни казаха пола за първи път точно на 3Д - беше в 17г.с. и 0 дни

# 3
  • Мнения: 695
моя гинеколог казваше,че само Господ може със сигурност да каже какво ще е бебето Wink.това което са ти казали е напълно вярно.много зависи детето как ще е застанало в момента Peace

# 4
  • Мнения: 277
На нас ни казаха пола за първи път точно на 3Д - беше в 17г.с. и 0 дни

Същият случай...което обаче не значи, че всички бебки са отзивчиви като нашите. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 4 965
Моите ги гледаха 3 пъти на 3-Д.
Полът го разбрах по време на раждането.
Успех.

# 6
  • Мнения: 251
Разбира се, че е възможно да не се види пола - ако бебето се е обърнало или си е свило крачетата и пр. Може да не се види по много причини. Какво от това че е 3Д. Ако те интересува дали познават пола на бебето има такава темичка във форума.

# 7
  • Мнения: 599
Разбира се, че е възможно да не се види пола - ако бебето се е обърнало или си е свило крачетата и пр. Може да не се види по много причини. Какво от това че е 3Д. Ако те интересува дали познават пола на бебето има такава темичка във форума.
 
 Peace

# 8
  • Мнения: 200
Не се притеснявай. Полът на моето бебче го видяха в 6 месец съвсем случайно, защото се беше разчекнало ама точно пред доктора.

Имай предвид, че ултразвукът, както му личи от името, е звук който прониква във корема ти и отразява това, в което се блъска и така се получава картината на монитора. Той не може да "проникне" през телата - например ако е с дупето напред - определено нищо няма да видите!

# 9
  • Мнения: 175
Съвсем наскоро  ходих на 3D и освен всичко друго , много исках да знам дали какво е . Да , ама бебо беше на друго мнение . Обърна дупе и заспа и хич не му пукаше  smile3534 , е другия път се надявам да се обърне както трябва , за да му видим  "грахчетата" ако има такива  smile3521

# 10
  • Мнения: 670
Вече са ти казали момичетата... може утре и да не разбереш пола на бебчето. Важното е, че ще го видиш как спи или как се движи, как си държи ръчичките и в каква поза е застанало.
И утре да се похвалиш..

# 11
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Няма значение, че става дума за 3Д, ако бебчо си е свил крачетата пред дупето например няма значение дали ще го видиш от всички страни на 3Д. Някой доктори обаче ако имат достатъчно опит и познание по въпроса умеят да разпознават по вътрешните полови белези. Е незнам как точно става ама съм го чувала именно затова познават и в много ранен стадий на бременността.

# 12
  • Мнения: 394
Няма значение, че става дума за 3Д, ако бебчо си е свил крачетата пред дупето например няма значение дали ще го видиш от всички страни на 3Д. Някой доктори обаче ако имат достатъчно опит и познание по въпроса умеят да разпознават по вътрешните полови белези. Е незнам как точно става ама съм го чувала именно затова познават и в много ранен стадий на бременността.
newsm10

# 13
  • София
  • Мнения: 1 320
Всеки месец от бремеността ми сме гледали бебо на 3Д. Видяха пола на бебето в 20 г.с, защото преди това така се бе разположило, че на какъвто и да е апарат да те гледат няма да може да видат лекарите. Свити краченца пред коремчето и не се вижда. Когато го видяха по-късно пак беше така, но си вдигна леко едното краче и му се видяха ташунките  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 1 756
да има
зависи как се е обърнало

Общи условия

Активация на акаунт