Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора

СОФИЯ

Хвърлила съм им око, но няма да са ми излишни и мненията на почивали вече там?
Къде по- точно се намират, как е решен въпроса с храната, има ли постоянно вода? Ей такива неща....?
Иначе си ги харесах от тук: www.seavillasbg.com
« Последна редакция: ср, 03 май 2006, 15:29 от pimpa »
Цитирай

Sofia

Не се отваря , ти къде ги видя ??
Цитирай

СОФИЯ

Ева, миличка, отваря се. Може би си улучила момент, когато не е бил актинвен сайта, де да знам... newsm78
Ти ходила ли си там?
Цитирай

Sofia

Отвори се най накрая. Не несъм била но понеже и аз търся се заинтригувах. Ти звъня ли да питаш как стоят нещата ?? На сайта няма обявени цени , иначе изглежда доста приятно.
Цитирай

СОФИЯ

Звънях няколко пъти на стационарния тел. по различно време на деня, но....само свободно. Ако и утре сутрин е така, ще пробвам мобилния. Голям съм инат - като си харесам нещо....
А и ние от 10г. насам повечето пъти сме били на бунгала в Поморие (не на тези, разбира се), но ми се щеше да разнообразим.
Цитирай

Sofia

И на мен много ми харесаха та затова разпитвам. Днес им писах но ми връща мейла. Аз определено държа на бунгала , защото моето диване е от раннобудните и като стане почва едно тичане едни крясъци , не е за разправяне. Първ ата година когато го водихме съм излизала на двора в 6и 30 за да не пречиме на другите да спят. Ако научиш нещо сверкаи.
Цитирай

все тук

А и ние от 10г. насам повечето пъти сме били на бунгала в Поморие (не на тези, разбира се), но ми се щеше да разнообразим.
Би ли дала координати и мнения за тези бунгала, на които ходите в Поморие, ако не те затруднява? Благодаря
Миналата година бяхме на квартира в градчето, но все се оглеждам за бунгала.
Цитирай

СОФИЯ

Ами тези, на които ходехме са на МДК- Пирдоп. Извън града са на около 1,5км., но влакчето минаваше оттам и не сме ходили пеша. Намират се между солниците и морето. Последно сме били 2003г, че после бременеене, мин. год. малко бебе и така.
Докато бяха на самия завод ги поддържаха добре, но после ги дадоха на концесия и нещо го ударих през просото.
Иначе всяко бунгало си е със баня и бойлер, плажа ти опира във вратата, стола е ефтин и разнообразен, има по средата на комплекса дет. кът с пързалки и люлки, заградено е и си има пазач, така че дете без родител неможе да избяга. Хладилник няма, ако искаш е по 1лв. на ден наема му.
И не на последн място ТИШИНАТА! Вечер чуваш само плясъка на вълните. Гюрултията от заведенията в града не се чуват. Ааааа, и бунгалата са между смокинови дръвчета, които ухаят прекрасно. Пясъка е черен, но мен това не ме притеснява.
Загубила съм им тел. и немога да се обадя да проверя дали са им правили някакъв ремонт. Поне леглата да сменят, че бяха вече с увиснали пружини Sick Затова искам да сменим базата, а и най- вече заради малката. Как да спи върху увиснала пружина newsm78

За вили Ваня съм ангажирала една наша Бургаска мама да събира инфо и до момента знам само, че сайта ще им е активен след 15.05. и ще публикуват цени тогава. Най- ме вълнува въпроса с храненето, че не ми се търчи по обяд за 1 супичка на майната си. Иначе изглеждат добре.
Та, като имам ново инфо за бунгала в региона, ще ви пиша пак. От нашето форумче има още една мама, привърженик на този вид почивка, та може да се съберем на едно място, знае ли се Thinking
Цитирай

Sofia

Ще чакам с нетърпение да докладваш или пък сайта да стане активен и да се разбере ще можем ли да се уредим с нещо.
Цитирай

Sofia

Ами мога да дам информация от преди 3г. С една дума - ужас.А сега с подробности: Една голяма компания/около 10 семейдтва/ решихме да почиваме там.направихме резарвации, платихме капаро и тръгнахме. Пристигане около 9.00 ч. сутринта.Уморени, палусппящи деца. Чакане в колите до 10.330/ тогава ваня решава че е време да стане и да ни обърне внимание/.Следва да се наредим в редичка - майка,татко, дете, за да запоне настаняването.Е, но как да задържиш 10тина уморени и схванати от пътя деца на едно място? И следва - " В тревата не се играе", а къде, остават само циментираните пътечки. Е, какво да се прави, оотиваме да видим бунгалцата.Да, бунгалца, защото вътре има само 2 кушетки и 1 малко креватче, няма място дори да си отвориш куфара, а за гардероб да не говорим.На въпроса защо е само една тоалетна за всички отговора беше "гора голяма, море голямо"-извода си го правете сами. Върхабеше, когато се започна 2 лв. на вечер за колата, 2 лв. на ден ако се ползва ток за скара или друго/а освен нейното капанче, наблизо няма нищо друго/. Е, не издържахме, вдигнахме страхотен скандал, взехме си капарото и се разпръснахме по квартири.Така започна запланувата ни поччивка.
P.S. Забравих да спомена, че за така нардените бунгалца накара едното семейство да плаща и за второто си дете, но най-интересното беше, че хем няма да ползва легло /защото няма къде да бъде сложено/, хем трябва да се плати.

Цитирай

София

Лелеее ooooh!, а аз им бях хвърлила око...
Цитирай

София

Аз имам много хубави впечатления от миналата година.Питай какво точно те интересува и ще ти отговоря с удоволствие.Тази година пак там сме запланували да ходим, ако се уредим с отпуска .
Цитирай
Аз имам много хубави впечатления от миналата година.Питай какво точно те интересува и ще ти отговоря с удоволствие.Тази година пак там сме запланували да ходим, ако се уредим с отпуска .
Понеже и аз се заинтересувах от офертата за виличките но предишното мнение много ме разколеба моля те кажи и твоите впечатления. Има ли къде да се хапне ? Плажът хубав ли е? Много ли е далече от Поморие? И въобще заслужават ли си тези 40 лв. за нощувка ?!?!
Цитирай

София

Понеже и аз се заинтересувах от офертата за виличките но предишното мнение много ме разколеба моля те кажи и твоите впечатления. Има ли къде да се хапне ?
Ние бяхме за 7 дни в 5 от които готвеха за обяд , иначе по всяко време можеше да се поръча скара, пържена риба , картофки.

Плажът е малък и обслужваше само летуващите на вилите.За мен беше много удобно, защото бяхме с детето и нямаше нужда да я следя постоянно,да се озъртам , тъй като не беше тъпкано с хора.Иначе е като малко заливче, но имаше постоянно водорасли поне около метър при влизане в морето, след това е много полегато  и сравнително чисто.

Много ли е далече от Поморие? И въобще заслужават ли си тези 40 лв. за нощувка ?!?!

На около 15 мин. пеша до началото на Поморие, откъдето има влакче , и някакви автобуси спираха също.
А доколкото до това дали си струва парите... newsm78
На мен ми хареса, просто ние търсехме такова тихо местенце за почивка , като вечер отивахме в цивилизацията за развлечения.
Но хора всякакви, с идеали всякакви,та не мога да отговоря на последния въпрос еднозначно Wink
Цитирай
Здравейте на всички интересуващи се от Вилно Селище ВАНЯ. По горе виждаме ,че се създава доста погрешно впечатление за условията предлагани от нас. 
Като навсякъде така и при нас настаняването започва след 14:00 в деня на пристигането, а освобождаването на стаите става до 12:00 в деня на заминаването.
Домашни любимци не се допускат в комплекса поради хигиенни причини.
Уреди за готвене, пране и подгряване -  не се допускат поради опасност от пожар.
При желание на почиващите може да се използва наличното барбекю на дървени въглища  ( което не се заплаща допълнително) като задължение на използващия барбекюто е да си осигури въглищата и почистването му.
Актуални цени и условия може да намерите на www.seavillasbg.com
Всички стаи разполагат с TV и хладилник.   
За да няма недоразумения при резервация трябва да обявявате всички възрастни и деца, които ще почиват независимо от тяхната възраст.

Приятна лятна почивка.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора