Да ритне ОКТОМВРИйското човече, мама с нетърпение очаква вече! - Тема 4

  • 34 324
  • 725
  •   1
Отговори

Анкета

Заглавие за следващата тема?

Опции:

# 720
  • Мнения: 18 241
Абе хора, аз пак почнах да повръщам newsm78 Дори без да ми се гади, направо ми се повдигна Sick Това ме притеснява, не съм повръщала от месец и половина насам поне...
Да не е вирус?

# 721
  • Мнения: 1 102
Сякаш съм добре, нямам никакви оплаквания други.  Да не говорим, че преди малко дори ядох. Преди да обядвам ми се повдигна и го отдадох на това, че съм гладна. Нахраних се с апетит и малкос лед това ми се повдигна пак, но този път всичко отиде в 00 Confused

# 722
  • Мнения: 627
И аз днес бях на преглед, успокоих се, че бебчо мърда и расте нармално, но!!! Оказа се, че има увита пъпна връв през рамото и по врътлето и въпреки, че се опита да ме увери, че всичко е наред и е съвсем нормално и се случва често, направо изтръпнах  Praynig моля се всичко да се размине и до 19 на ФМ всичко да е нормално вече

# 723
  • Мнения: 1 092
Тони, откакто започнах да усещам толкова осезаемо нашето щурче, взех да се притеснявам точно за това  Sad Моля се да е наред всичко и да внимава вътре с пъпната връв. Нека си мърда и да се върти, но внимателно!

# 724
  • Мнения: 1 130
Ще излизам след малко, да не стигните 50-та стр. и да няма къде да пишете.
Заповядайте в Новата ни тема
С пожелания за много хубави емоции да споделяме в нея  Hug Hug Hug

# 725
  • Мнения: 4 004
Елинор,аз в 16+3 усетих за пръв път движение,така че е възможно това което усещаш да е именно бебчето.

Аз днес ходих на преглед,върви добре малчо и съм много хепи.Гледаха му сърчицето за аномалии и най-сладкият звук ми пуснаха да чуя отново.Много сладко беше.На 4д гледахме и личицето,ама то вече физиономии прави,страшен мишок ми е. Laughing Не мога да преценя още обаче на кого прилича,дали на татко си или на мен.

Общи условия

Активация на акаунт