Бързи здравословни въпроси и отговори – 6

  • 65 427
  • 738
  •   2
Отговори
# 735
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 759
Сецнах си кръста,вдигах тежко...гледах реклама за някакво хапче,нещо като урмил звучеше,....дали има ефект от него?

Doli, аз за сецване в кръста съм много доволна от Фламексин 20 мг за перорална употреба. Пият се два пъти на ден след храна. Много бързо и ефикасно действат.  Peace
Дори сега, за да ти пиша, си разрових аптечката и намерих прахчето, че все му забравям името. Винаги гледам да имам под ръка, че то лошото бързо идва.

# 736
  • Мнения: 6 241
За сецнат кръст Наклофен. Това нещо е вълшебно, действа бързо и ако се вземе веднага пресича процеса и я няма тази мъка по 10 и повече дни, а също и сякаш заздравява мястото, да чукам на глава след лечението с него не съм имала повече проблеми (общо 3 сецвания имам, последния път се лекувах с него).



   Благодаря за препоръчания продукт. Става ли за болки в кръста? Как се пие и по колко дни се пие? Винаги ли като се усети болка се започва да се пие това лекарство? Малки ли са хапчетата, тъй като имам проблем с гълтането на хапчета, а в листовката пише, че не трябва да се разтварят във вода или да се дъвчат?
Изписвали са ми го и за болки в кръста и за възпаление в коляното.Пих ги 2 по 1,мисля,че бяха големи  Peace .Хубавото при тях е,че са комбинирани с друг препарат,за да се избегне дразненето на стомаха.

# 737
  • София
  • Мнения: 5 605
А случвало ли ви се е....понякога след изхождане по голяма нужда да имате ....точици кръв. Казвам точици защото само веднъж беше като капка...на салфетката. След това имах парене и пипане поне една седмица. Всичко отшумя, но оня ден при нормално дори кашаво изхождане отново ми се стори че има....не съм 100 сигурна...като жилка. И двата пъти беше алено червено дори по светло. Споделих и с гинеколога си миналата седмица който е и онколог, каза да го забравя. Щом е така еднократно и толкова нищожно и светло....
Не ми излиза от ума рак на дебелото черво, макар че съм на 30...
Всеки от приятелите ми каза че му се е случвало и не му обръщат внимание....Аз не мисля че е нормално...

Може и хемороиди да са, ако си яла по-твърда храна продължителен период от време или при дълго седене на едно място.

# 738
  • Мнения: 5 792
Линк към новата, 7-ма поред тема! Peace

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=982264

Общи условия

Активация на акаунт