Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора
Бяхме в инфекциозна болница по Великден с усложнена гнойна ангина и бяхме контактни на варицела (в яслата ни имаше болно дете). Ние с варицелата май се разминахме, ама покрай боледуването много ми отслабна душичката. Вярно, че върви на височина, ама за 1 г. и 3 1/2 м. тежим 9 кг и 600 г.
Иска ми се да му подсиля организъмчето, ама не знам с какво? Купих му мултивитамините на д-р Тайс и го тъпча с прясно, кисело и банани. А друго???  newsm78
Споделете, мамчета, докторчета и т.н. вашия опит!  35

Искрено ваша, Ани и Теди   bouquet
Цитирай

София

не съм лекар, може и да греша, споделям само своята преценка. според мен това са храни богати на витамини...плодове и зеленчуци, особено кивито...аз си купувам от Била "пшеничен зародиш" и "пшенични трици" и си ги добавям към супите...те са много богати на витамини и бластни вещества и винаги слагам и в супата на малкия една лъжичка от тях...
най-важното са витамините от естествени източници, сега ще излизат вече хубавите зеленчуци и плодове и децата ще си набавят така липсващите им през зимата витамини:)

бързо възстановяване на детенце!  bouquet
Цитирай

София

За повишаване на имунитета се препоръчва мляко, плодове и зеленчуци, риба, лук, чесън. Към т.нар. "силни храни" спадат още и яйцата, ядките, медът. А аз горещо ти препоръчвам елда!!! Това е 100% здраве! А ако имаш възможност готви му и коприва - както му харесва.
Цитирай

DE

Храни подсилващи организма са БИОГЕННИТЕ- мед , кълнове , коластра , микро водорасли.....Всички продукти на Аква сорс са имуностимулиращи и наистина действат Hug
Цитирай

софия

добавям с оглед на сезона КОПРИВА И СПАНАК! Hug
Цитирай

Лом

Опитай да прибавиш към менюто на детето ядки и  запарка от коприва.Приготвя се като препълнена чаена лъжица суха или прясна коприва се заливат с 300 мл. вряла вода. Кисне 5 минути.Пие се на малки глътки сутрин на гладно.
Цитирай

Опитай да прибавиш към менюто на детето ядки и  запарка от коприва.Приготвя се като препълнена чаена лъжица суха или прясна коприва се заливат с 300 мл. вряла вода. Кисне 5 минути.Пие се на малки глътки сутрин на гладно.
кои ядки стават за 1г и половина  newsm78
Цитирай

Храни подсилващи организма са БИОГЕННИТЕ- мед , кълнове , коластра , микро водорасли.....Всички продукти на Аква сорс са имуностимулиращи и наистина действат Hug
А какви са им цените и от къде се купуват
Цитирай

DE

От офиса на фирмата
http://www.aquasource.net/Main/Index.aspx?cid=6
Цитирай

Никои. Ядките са силен алерген и крият риск от задавяне. Препоръчват се след третата година.
Цитирай

DE

Никои. Ядките са силен алерген и крият риск от задавяне. Препоръчват се след третата година.

Не само , но има опасност от задавяне , засядане...
Цитирай

Не само , но има опасност от задавяне , засядане...
То и аз знам така ,а момичето което пита детето и  е на година и половина и това предлагат, та затова попитах  Wink
Цитирай
Бяхме в инфекциозна болница по Великден с усложнена гнойна ангина и бяхме контактни на варицела (в яслата ни имаше болно дете). Ние с варицелата май се разминахме, ама покрай боледуването много ми отслабна душичката. Вярно, че върви на височина, ама за 1 г. и 3 1/2 м. тежим 9 кг и 600 г.
Иска ми се да му подсиля организъмчето, ама не знам с какво? Купих му мултивитамините на д-р Тайс и го тъпча с прясно, кисело и банани. А друго???  newsm78
Споделете, мамчета, докторчета и т.н. вашия опит!  35

Искрено ваша, Ани и Теди   bouquet
Препоръчвам ти хранителните добавки на Аквасорс те са точно за засилване на имунната система.Препоръчвам ти КолАктив,Зелена Енергия,Есенциални Мастни киселини
Цитирай
Благодаря ви на всичките за отговорите! Когато сме притеснени, сякаш не мислим!
  bouquet  bouquet  bouquet
Цитирай

Варна

И аз ти препоръчвам хранителните добавки на Аквасорс.-направо са вълшебни но трябва да се пият месеци за да имат дълготраен ефект.И аз давам такива на дъщеря ми и много съм доволна,при положение че за десет месеца беше изпила около 15 антибиотика сега за три месеца откакто пие Коластра и Зелена енергия се е разболяла само веднъж и то в лека форма-за мен това е голямо постижение.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора