Отпушване на тоалетна

  • 2 028
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 538
Здравейте, по някаква причина ни се е запушила тоалетната. Като се пусне водата нивото спада доста бавно.Не е паднало нищо вътре но пък хвърляме вътре тоалетната хартия и предполагам това е причината. Мистър Мускуло според вас подходящ ли е за отпушване? Има ли опасност при ползването му?

# 1
  • Мнения: 40 040
Здравейте, по някаква причина ни се е запушила тоалетната. Като се пусне водата нивото спада доста бавно.Не е паднало нищо вътре но пък хвърляме вътре тоалетната хартия и предполагам това е причината. Мистър Мускуло според вас подходящ ли е за отпушване? Има ли опасност при ползването му?

Тоалетна хартия не може да запуши тоалетна. Сигурно е хвърляно нещо друго и то не непременно от вас. Когато накрая викнете майстор ще се учудиш какво ще извади някъде надолу по тръбите на канала. Иначе Мр. Мускуло не може да навреди, нищо не пречи да пробвате.

# 2
  • Мнения: 5 820
   Със сода каустик обикновено отпушваме тоалетната.

   Иначе не може тоалетната да се запуши от тоалетна хартия. Нали тоалетната хартия я правят вече да бъде бързо разграждаща се във вода!!!

# 3
  • София
  • Мнения: 1 742
Може тоалетна хартия да запуши тоалетната.Вадил съм цяла топка напластена тоалетна хартия от изхода на тоалетната чиния. А при вас да е имало препарат в пласмасова опаковка и да е изчезнал.Ако имате гъвкав маншон го извадете и на изхода ще видите нещото, което е запушило тоалетната.

# 4
  • Мнения: 5 538
Оказа се точно напластена хартия, факт. Благодаря за отговорите! Все пак ми се иска да знам за мистър мускуло, дали се ползва при такъв проблем?

# 5
  • Мнения: 40 040
Оказа се точно напластена хартия, факт. Благодаря за отговорите! Все пак ми се иска да знам за мистър мускуло, дали се ползва при такъв проблем?

Странно, а тоалетна хартия ли е било наистина? Да не е била домакинска хартия (тя не се разтваря във вода)? Аз не мога да си представя как ще се натрупа и напласти тоалетна хартия, ама сигирно си зависи от канала.

Общи условия

Активация на акаунт