В басейна🏊

  • 5 541
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 54
На колко време сменяте шапките и мерите ли очилата преди да ги купите?

# 16
  • Мнения: X
Текстилните шапки - докато не умалеят или не се прецака нещо по конците или материята. Децата ги предпочитат, защото не скубят и не стягат. Гумените - за мен докато не се развали шапката. Имам гъста коса и трудно намирам модел, който да ми събере косата без да ме стяга и боли глава. Очилата задължително мерим. Мнооого е индивидуално. Модел на единия не е удобен на другия и обратно. За децата гледам да са с прозрачни стъкла, не от тези с покритията. Отделно купувам спрей против изпотяване.

# 17
  • Мнения: 10 256
Олеее помагайте момичета  Simple Smile. Купихме очила, уж не трябва да се замъгляват, а те по-зле от всичко до сега. На всички пише,че не се замъгляват, но всички се  Blush Чистихме ги със спирт, но пак нищо не стана. Уж добре, но като влезе във водата и пак замъглени. И....взехме, че и старите хвърлихме  Mr. Green Да не би някаква обработка да има нещо дето да се прави преди употреба? Не видях никъде нищо в упътването. Айде пак нови очила, че много ефтини бяха тия  Crazy

# 18
  • Мнения: X
Има спрейове против изпотяването. Пробвайте и със слюнка - преди да се влезе в басейна оближете очилата отвътре.

# 19
  • Мнения: 10 256
Благодря. За тези спрейве не съм чувала. Ще търся. Това със слюнката и детето спомена за него, ама ..... Grinning

# 20
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
Дъщеря ми ходи три пъти седмично на плуване.Имаше бански на Некст и се съсипа за две седмици.Имаме и НМ,не е мръднал,половин година го ползва.Има два купени от Декатлона.ЦВетовете са все така ярки,единия е за 8лв. цял, а сега новия и е половинки за 23лв.На Спидо силикона на шапките е по-мек в сравнение със на Джорджо.

Общи условия

Активация на акаунт