Благодаря за този съвет за паста за зъби!!!

  • 10 492
  • 77
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Здравейте, мамчета!!!
 
Винаги съм имала проблеми с цвета на зъбите си, защото съм заклета пушачка и кафеманка - неща, които допринасят за не до там красивия жълт цвят на зъбите ми.
Благодарение на една тема за пасти за зъби открих това

"Елгудиум" - френска е, избелваща ( има някаква химия вътре, защото е по-силна).
Ползва се макс. 2 пъти дневно, за другите миенета имаме Колгеит в момента.



Скоро намерих пастата и ефекта наистина е поразителен.  Mr. Green Съжалявам, че нямам снимков материал преди/след, но на близките си редовно се "зъбя" вече с белите си придобивки.

За това просто искам да благодаря, че ви има и че сте толкова отзивчиви при споделянето на опита си.  Hug Hug Hug

# 1
  • Мнения: 7 186
Мерси, ще я пробвам. bouquet
Я кажи откъде си я купи. Grinning

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 709
От една аптека на ул. Ибър (отстрани на хотел Марица). Установих, че я има само по аптеките. Струваше 5,70лв.

# 3
  • Мнения: 7 186
От една аптека на ул. Ибър (отстрани на хотел Марица). Установих, че я има само по аптеките. Струваше 5,70лв.

Мерси. Hug И аз ще си купя.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Задължително, ще я пробвам, защото и аз имам същия проблем.

Само не разбах, трябва да се редува с друга паста за зъби или се ползва докато има ефект?

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Аз лично, една седмица се миех сутрин и вечер с нея и като видях, че има видим ефект, започнах сутрин с нея, а вечер с нормалната паста. Но това е моята схема. Дали е правилна обаче, не съм сигурна  newsm78

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 301




Само не разбах, трябва да се редува с друга паста за зъби или се ползва докато има ефект?
To по принцип е хубаво да се сменят пастите за зъби!

Вижте и в Санита на Понеделник пазар.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 3 553


To по принцип е хубаво да се сменят пастите за зъби!


Аз по принцип, паста за зъби не повтарям, има голямо разнообразие на пазара, но понеже Darusia спомена и Колагеит, та си помислих че ги позва едновременно двете.

Благодаря.
Ще питам в аптеката, може да знаят.

# 8
  • Мнения: 1 413
Даруся, да си жива и здрава - аз не пуша, но доста кафе пия и зъбите ми започнаха да жълтеят много неприятно. Ще пробвам! Party Party Party Ще си имам пак бели зъби!

# 9
  • Мнения: 142
Ммм, ниприменно ши си я зема тая пастичка. И като светнаааа Grinning

# 10
  • Мнения: 6 847
Спомням си я темата от цитата. Още тогава се зачуди дали да не си взема такава. И сега се чудя. Като бях ходила на зъболекар преди няколко години ми казаха, че имам някакъв проблем с емайла на зъбите не съм много сигурна тази химия дали ще им се отрази добре.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 968
И аз съм изкушена от тази паста, кой не иска да блесне с усмивка. Ама с т.нар. мек емайл е опасно да не си навлеча още шиечни кариеси поради изтъняване на емайла, там където четката за зъби минава най-силно и често. Sad
 Rolling Eyes

 Rolling Eyes Аз като някаква черна станция предупреждавам

# 12
  • Мнения: 66
Тази паста за зъби е на КЛОРАН .Аз купих на детето такава джуниър, щото има проблемни зъбки и съм много доволна.Ще опитам и тази.

# 13
  • Мнения: 5 790
Тази паста за зъби е на КЛОРАН .Аз купих на детето такава джуниър, щото има проблемни зъбки и съм много доволна.Ще опитам и тази.

Я кажи откъде я купи? Че никой нищо за София не споменава.

# 14
  • Мнения: 1 934
Ще взема и аз да си я купя,че имам същия проблем.

Общи условия

Активация на акаунт