Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 315
Да ви е живо и здраво!  bouquet
 Joy
Питам, защото нашите са 2-ма тийнейджъри (едното не се храни, живее на салати) и сме 4-ма.
Ще пиша като пристигне и я пробвам, ще ми трябва и време да я разуча.  newsm78 #Crazy chef
Може би трябва да купя стандартна купа (резервна) за 6 литров кукър, за този модел не намерих.
Ние също не държим храна от предния ден, обикновено аз съм доброто прасе, което си носи на работа, когато е позиционирано в офиса и не готвим в големи количества.
Предполагам и че като пържите (при нас тази функция ще се ползва за картофки) не се омирисва и всичко наоколо, което е супер.

# 316
Аз лично събирам цяло пиле ,около 2,400 кг .Пъхам го цяло ,слагам чесънче,бира 1 кенче ,мазнина малко  ,и ако имам някакви зеленийки ,о и 1 с.л. мед задължително ,сол също и червен пипер. Пускам на Бейк за 1час и 30 мин и отивам на работа. Пилето става разкошно. Патица също 2кг и 500гр ,цяла влиза.Филипса ми е 5 литра така ,че в 6 литров съд ще стане. Дори последния път забравих да извадя пилето от камерата и то като е вдървено милото не можех да затворя капака на кукъра ,че краката му стърчаха  Sweat Smile  та ММ се притече на помощ ,резна му хрущялчетата ,затворих капака и готово. Значи в 6 литровите ще влиза и замразено ,няма да му стърчат краката Wink

# 317
Стефани  bouquet
Пък може и хляб да омеся знае ли човек ...  chef Joy

# 318
Стефани  bouquet
Пък може и хляб да омеся знае ли човек ...  chef Joy
А аз чак такива високи цели не си поставям! Joy Joy Joy

# 319
https://www.amazon.es/gp/aw/d/B06XSJN5QS/ref=pd_aw_sim_sbs_79_3? … ;dpID=7113reiNtRL
Този много ме изкушава заради цената. Мнения

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт