Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
Шеф, мултиварка или както ние го наричаме КУКЪР - Тема 4
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
39-48 от 39 отговора

Лерон имат и в Испания адрес? newsm78 Не знаех.Браво.А колко ти излезе доставката?И кукъра?Замислям се дали да купувам нова купа или да я бутам тая до край и да сменя кукъра?Ама те Ола са под налягане нали?
Цитирай

Момичета, Лерон достявят на доста прилична цена -5,50лв за кг. т.е. около 50 лв за кукър със запичащ капак.
Когато ми се наложи да купувам нещо от сайта на  Оллята ще го купувам чрез тях. Бързи, точни и най-важното излиза ми по евтино.
Цитирай

Може ли сайта на Олята?
Цитирай

https://www.storeollasgm.com/es/
купите на ола, не стават за филипс Peace
Цитирай

След 8 месеца отлежаване в кутията поради липса на място  Blush, вчера моят Редмънт сготви за първи път - кюфтенца с картофи и детето каза, че е прекалено вкусно.  Very Happy Още нищо не съм разучила и затова ще ви чета и питам.  bouquet
Цитирай

Здравейте, включвам се и аз към темата. От две години имам мултикукър Philips 3167/70, а от 4 месеца съм с Olla GM G , много съм доволна от инвестицията си в тях. Фурна и котлон почти не пускам след придобивката на Olla-та
Цитирай

Имам 1001 въпроса, но не мога да си ги сортирам по важност.
Средно спешно имам нужда от резервна купа за Оя-та. Старата е ползвана не повече от 5 пъти, но съдбата й отреди да падне от сушилника на земята и... резултатът е леко свит ръб. Проблем при готвенето няма, но ринга на запичащия капак не приляга плътно. Натиснах го и се стабилизира, но в резултат се наруши покритието.
Приемам всякакви съвети и споделяния за изгодни купи.
Предварително благодаря!
Здравейте, в момента има намаление на всички модели къкури Olla , включително и купи,  без последния модел Olla Deluxce. Ако Ви интересува още мога да Ви дам линг на сайта на испанците  и да Ви обясня как можете Вие да си поръчате.
Цитирай

Имам нужда от доста инфо за OLLA-та, така че се надявам да си го набавя от тук.
Все още на късмет се справям с повечето програми, а как се справям е отделен въпрос Wink Само турбото ми е спасението, но пък не съм я купила заради него Crossing Arms
Нещо не мога да й свикна  ooooh!
г

Аз също имам Olla с какво мога да бъда полезна?
Цитирай

Има ли в темата, някой който си е поръчал olla с куриерска фирма лерон?

Здравейте, аз поръчах на една прятелка, защото имам регистрация в Лерон, пред два дни направих нова поръчка за друга приятелка. Лерон са коректни, имат обция с асистиране за поръчка, т.е. изпращате им линк на продукта, който искате да закупите и те правят поръчката вместо Вас, като Ви натоварват с 7% към общата стойност на продукта.
Цитирай

Продавам мултикукър филипс 4749/70, за повече информация на лично
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
39-48 от 39 отговора