Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
1 Потребител и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-40 от 40 отговора

...

Добре дошли в темата за обсъждане на продукти на ейвън

Полезни линкове:

« Последна редакция: ср, 19 апр 2017, 12:36 от ЧерЕн_ШокоЛад »
Цитирай

Благодаря за темата, можеш само да сложиш актуалният каталог, който ре ге беше пуснала

https://plus.google.com/photos/112755161844152358349/album/63955 … ey=CIyl1c7uyYnCdQ

https://plus.google.com/photos/112755161844152358349/album/63955 … y=CNCkgcTAyeqhhQE
Цитирай

София

Привет  bouquet
Някой пробва ли новите лакове Avon Mark. Neon Tropics?
Интересува ме дали са перлени?
Цитирай

Благодаря за новата тема Smile
Мен никак не ме привлича новата серия Mark.
Получих душ гела с момина сълза. Харесва ми аромата.
Цитирай

Привет  bouquet
Аз си взех червения цвят. Мога да кажа като дойде, ако искаш  Peace 
Цитирай

София

ОК, мерси   bouquet
Цитирай

в моя свят

Почти нищо не си харесах от настоящия каталог. Заложих на Инканденс само.
Цитирай

Здравейте, Интересувам се от прахообразните сенки за очи на стр.66 в текущия каталог. Перлени ли са тези нюанси и Purple много тъмно лилаво ли е или като на снимката? Също искам да попитам за цветните спирали на стр. 87- някой ползвал ли ги е? Някакво мнение за тях. Благодаря предварително.
Цитирай

Каталози 15 и 16 за 2016 на първа страница въобще не е сериозно.

Когато се пуска тема нека го прави човек който знае какво прави  и кое от къде да взема и сложи в линковете на начален пост ....а не просто да пуска защото бърза да пусне. Бубанка е бяла и добра и щеше да ни изтърпи още половин ден.
« Последна редакция: вт, 18 апр 2017, 22:10 от _re_ge »
Цитирай

Бургас

Вместо запис и въпреки, че re ge ми отговори, но ще си побутна въпроса за отзиви за ВВ серията за коса, която е намалена на първите страници на 6 ти каталог
Цитирай

Привет  bouquet
Аз си взех червения цвят. Мога да кажа като дойде, ако искаш  Peace  
От снимките Striking Pink изглежда брокатен, особено в бутилката и сигурно затова прилича и на перлен. Аз се интересувам от Avon True розоволилавия Orchid Splash дали е чист крем или има и частички. Отзиви за гланца ще дам в края на седмицата (представителката ми е извън страната). Благодаря за темата.

Edit: Намерих снимки на Orchid Splash, много ми е цикламен и лъскав. В старите опаковки е бил по-различен и по-хубав.
« Последна редакция: ср, 19 апр 2017, 09:34 от Петенце Цветенце »
Цитирай

...

Оправено е вече  Peace
Цитирай

София

Аз съм хвърлила око на ЦЦ перлите и безцветата финиш пудра.
Някакви мнения?
Цитирай

Благодаря на bradata за включването по въпросите ми в предната ми. bouquet

В новата тема обаче отново имам. hahaha Понеже съм изкушена от промоцията 2 за 21,90 от листовката към следващата брошура, търся отзив за Our Story. Мъжкият го имаме, а за Aqua току ще четох че не е траен и е от типа на Cool Water, се насочих към този освен Cherish. Имало доста ванилия в него и го определят като вкусен аромат, доста траен? Rolling Eyes
Цитирай

Очаква ли се скоро каталог номер 7? Свикнах да си избирам по- ниската цена.
Цитирай

Горна Оряховица

Вместо запис и въпреки, че re ge ми отговори, но ще си побутна въпроса за отзиви за ВВ серията за коса, която е намалена на първите страници на 6 ти каталог
Много се ползват за по-слаби и тънки коси е моето мнение.  bouquet
Цитирай

Плевен

Въпрос че хубави ли са ?И сенките в мотивите две в едно?  Praynig Hug

Цитирай

Кремообразните не се нанасят хубаво, много са твърди.
Цитирай

Плевен

Благодаря.Така им се зарадвах като ги видях.Приличат ми на мейбълин които много харесвам.
Цитирай

Благодаря.Така им се зарадвах като ги видях.Приличат ми на мейбълин които много харесвам.

Моите не са от тези, дето са ги кръстили Mark, а от тези
Скрит текст :

но се съмнявам да са по-различни. Ако искаш рискувай Peace
Цитирай

Мис..., на мен пък много ми харесаха лаковете от снимката ти, кои са?

Как се ползва този дебел молив, който Чаровна показва? Какво ще рече това 2 в 1?

Имам терапията без отмиване от ББ серията, не ми харесва, тежка и лигава ми е  Stop

Сега обаче си поръчах шампоан, балсам и маска  Mr. Green
Цитирай

Момичета имам леки притеснения. Поръчах си шампоан, балсам и маска ББ ефект , не защото ми трябват, а заради ваучера за уред за Емаг. Наскоро получих пратка от Емаг с други неща и съм ужасно разочарована! И сега ме притеснява факта с това голямо намаление дето са набутали на тия уреди да не дойде нещо неработещо или нещо такова. Дали някой си е закупил уред от там вече с ваучера отЕйвън? Да каже дали всичко е наред  newsm78
Цитирай

гр.София

Пожелавам ви успешна кампания!
Цитирай

И аз не съм фен на Емаг продуктите.  И хич няма да ползвам ваучер.
Цитирай

Запис за новата тема и аз нищо не си харесах в текущия каталог.. сякаш нищо не ме изкуши  newsm78
Цитирай

Извинете че чак сега но качването на нови каталози с гугълплюс става предизвикателство.
Малко са и разбъркани но два дена не мога да се справя с капризите на гугълплюса. погледнете дали се виждат.

каталог 7

https://plus.google.com/photos/112755161844152358349/album/64111 … y=CO2JtvOQpuWY_QE

мини брошурка 7 - 1

https://plus.google.com/photos/112755161844152358349/album/64111 … ey=CNPC55bPjePDOg

мини-брошура 7  - 2

https://plus.google.com/photos/112755161844152358349/album/64111 … y=CIGOje6E9OrfyAE

каталог 08/2017 - четири снимки липсват- не мога да ги кача каквото и да опитвах

https://plus.google.com/photos/112755161844152358349/album/64111 … y=CO6cwNv30OKG6AE
« Последна редакция: чт, 20 апр 2017, 23:29 от _re_ge »
Цитирай

София

Дами, а гел топа дали е същия? Само опаковката ли е сменена?
Цитирай

Реге, много благодаря! Hug
Цитирай

Аз съм доволна от уредите на емаг, имам сигурно 5-6 уреда и си работят нормално, даже ги взимах на намаление/на половин цена почти.
Цитирай

BB балсамът без отмиване е отвратителен. Тежи ми на косата и няма разресване.
Цитирай

Пловдив

Един запис от мен, защото много рядко пазарувам от Ейвън, тъй като искам нещо искам да е колкото се може по-бързо Smile
Цитирай

Мнения за дамския our story. Как е като трайност и но кой парфюм наподобява  newsm78. Благодаря!
Цитирай

Бургас

BB балсамът без отмиване е отвратителен. Тежи ми на косата и няма разресване.
Пфу, пък аз го поръчах. Двоумих се между него и маската.
Цитирай

Еее споко. До коса си е. На теб може да ти хареса. Моята е гъста, чуплива и суха и я прави още по неукротима.
Цитирай

Бургас

Здравейте и от мен,отдавна не съм писала тук.Ще ми се да си купя пак основата за сенки,но в актуалния онлайн каталог не я намирам.Дали съм я пропуснала или я няма вече?Много странно.

Искам и да похваля очната линия писалка AVON super extend precise liquid liner.Много е прецизна и пуска винаги достатъчно туш,не е като на Есенс да спира да пише.За мое огромно съжаление я видях в разпродажбите,дано докато се натуткам да поръчам все още да я има.
Цитирай

Аз от актуалната брошура си взех Choco Latte от червилата на Марк, понеже ми хареса от суочовете на Петра. Както и две от гривните, чиято печалба от продажбите отива за опазване на горите. Изкушавам се да поръчам и сребърната, но ще помисля. Не са ок за много слаби китки обаче, но пък позволяват стягане. Изненадана съм от чудесното качество и колко е плътна златната. Love

Скрит текст :

Пробвах на лице и от новите ружчета на Mark Cheeky Melba, много интересен прасковен цвят е. Не е от силно пигментираните и това го прави лесен за употреба и напластяване.

Скрит текст :
Цитирай

^ А червилото на Марк харесва ли ти? И как е като трайност?
В следващия каталог видях, че ще има 2 червила за 10 лева. Мисля си да пробвам Марк.

Другия избор е матовото червило, което ми е най-любимото червило като цяло, което имам. Те са 15, аз имам 8 цвята! Не изсушава и изобщо не мърда от устните. Носила съм го с часове без повторно нанасяне и с много ядене, пиене и пушене и като съм се прибирала цвета просто не е толкова наситен, но пак седи идеално 'неизтрит' от устните. С две ръце препоръчвам.
Цитирай

Плевен

Много добре изглежда ружчетох. Четиката също ли е на авон?
и аз ги гледам тези гривни.Китката ми е тъничка 14 см.Може би няма да са ми о.к?
Цитирай

Аз си поръчах червилото на Марк Rose Kisses и трети ден само него нося - дава едно много приятно меко усещане на устните, не е от най-трайните, но се изтрива равномерно.  Много съм доволна, мисля да се сдобия с още цветове. 
Цитирай

Привет  bouquet
(Понеже казах, че ще пиша) Перлени са. Поръчах си червения и изглежда много красив  Peace
Цитирай

Здравейте! Обещах да споделя за гланца Avon True Colour Strawberry Shine. Доста наситен и ярък е, повече отколкото очаквах, но с бледорозово червило под него, което да прикрие цвета на  устните, получавам цвета, който искам - светъл, ярък, ягодово - коралов. Иначе е с розови, червени и сребристи частици, които се забелязват, но не натрапчиво. Би отивал и на среден, и на тъмен тен. От червилата Avon Mark Bold харесах Peony Pop, но имам съмнения, че ще ми се събира, защото е светло и пастелно. Вероятно ще взема първо мостра.
Искам да попитам за водоустойчивия слънцезащитен мини лосион с фактор 50. Интересува ме дали става за лице при умерено мазна кожа и дали запушва порите. Благодаря предварително.
Цитирай
1 Потребител и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-40 от 40 отговора