Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 18 апр. 2017, 15:24 ч.
  • Преглеждания  22 778  Мнения  209  Онлайн  1
Отговори
Реклама
# 1
Благодаря за темата, можеш само да сложиш актуалният каталог, който ре ге беше пуснала

https://plus.google.com/photos/112755161844152358349/album/63955 … ey=CIyl1c7uyYnCdQ

https://plus.google.com/photos/112755161844152358349/album/63955 … y=CNCkgcTAyeqhhQE

# 2
  • София
Привет  bouquet
Някой пробва ли новите лакове Avon Mark. Neon Tropics?
Интересува ме дали са перлени?

# 3
Благодаря за новата тема Simple Smile
Мен никак не ме привлича новата серия Mark.
Получих душ гела с момина сълза. Харесва ми аромата.

# 4
Привет  bouquet
Аз си взех червения цвят. Мога да кажа като дойде, ако искаш  Peace 

# 5
  • София
ОК, мерси   bouquet

# 6
  • в моя свят
Почти нищо не си харесах от настоящия каталог. Заложих на Инканденс само.

# 7
Здравейте, Интересувам се от прахообразните сенки за очи на стр.66 в текущия каталог. Перлени ли са тези нюанси и Purple много тъмно лилаво ли е или като на снимката? Също искам да попитам за цветните спирали на стр. 87- някой ползвал ли ги е? Някакво мнение за тях. Благодаря предварително.

# 8
Каталози 15 и 16 за 2016 на първа страница въобще не е сериозно.

Когато се пуска тема нека го прави човек който знае какво прави  и кое от къде да взема и сложи в линковете на начален пост ....а не просто да пуска защото бърза да пусне. Бубанка е бяла и добра и щеше да ни изтърпи още половин ден.

Последна редакция: вт, 18 апр 2017, 22:10 от _re_ge

# 9
  • Бургас
Вместо запис и въпреки, че re ge ми отговори, но ще си побутна въпроса за отзиви за ВВ серията за коса, която е намалена на първите страници на 6 ти каталог

# 10
Привет  bouquet
Аз си взех червения цвят. Мога да кажа като дойде, ако искаш  Peace  
От снимките Striking Pink изглежда брокатен, особено в бутилката и сигурно затова прилича и на перлен. Аз се интересувам от Avon True розоволилавия Orchid Splash дали е чист крем или има и частички. Отзиви за гланца ще дам в края на седмицата (представителката ми е извън страната). Благодаря за темата.

Edit: Намерих снимки на Orchid Splash, много ми е цикламен и лъскав. В старите опаковки е бил по-различен и по-хубав.

Последна редакция: ср, 19 апр 2017, 09:34 от Петенце Цветенце

# 11
  • ...
Оправено е вече  Peace

# 12
  • София
Аз съм хвърлила око на ЦЦ перлите и безцветата финиш пудра.
Някакви мнения?

# 13
Благодаря на bradata за включването по въпросите ми в предната ми. bouquet

В новата тема обаче отново имам. hahaha Понеже съм изкушена от промоцията 2 за 21,90 от листовката към следващата брошура, търся отзив за Our Story. Мъжкият го имаме, а за Aqua току ще четох че не е траен и е от типа на Cool Water, се насочих към този освен Cherish. Имало доста ванилия в него и го определят като вкусен аромат, доста траен? Rolling Eyes

# 14
Очаква ли се скоро каталог номер 7? Свикнах да си избирам по- ниската цена.

# 15
  • Горна Оряховица
Вместо запис и въпреки, че re ge ми отговори, но ще си побутна въпроса за отзиви за ВВ серията за коса, която е намалена на първите страници на 6 ти каталог
Много се ползват за по-слаби и тънки коси е моето мнение.  bouquet

# 16
  • Плевен
Въпрос че хубави ли са ?И сенките в мотивите две в едно?  Praynig Hug

# 17
Кремообразните не се нанасят хубаво, много са твърди.

# 18
  • Плевен
Благодаря.Така им се зарадвах като ги видях.Приличат ми на мейбълин които много харесвам.

# 19
Благодаря.Така им се зарадвах като ги видях.Приличат ми на мейбълин които много харесвам.

Моите не са от тези, дето са ги кръстили Mark, а от тези
Скрит текст:

но се съмнявам да са по-различни. Ако искаш рискувай Peace

# 20
Мис..., на мен пък много ми харесаха лаковете от снимката ти, кои са?

Как се ползва този дебел молив, който Чаровна показва? Какво ще рече това 2 в 1?

Имам терапията без отмиване от ББ серията, не ми харесва, тежка и лигава ми е  Stop

Сега обаче си поръчах шампоан, балсам и маска  Mr. Green

# 21
Момичета имам леки притеснения. Поръчах си шампоан, балсам и маска ББ ефект , не защото ми трябват, а заради ваучера за уред за Емаг. Наскоро получих пратка от Емаг с други неща и съм ужасно разочарована! И сега ме притеснява факта с това голямо намаление дето са набутали на тия уреди да не дойде нещо неработещо или нещо такова. Дали някой си е закупил уред от там вече с ваучера отЕйвън? Да каже дали всичко е наред  newsm78

# 22
И аз не съм фен на Емаг продуктите.  И хич няма да ползвам ваучер.

# 23
Запис за новата тема и аз нищо не си харесах в текущия каталог.. сякаш нищо не ме изкуши  newsm78

# 24
Извинете че чак сега но качването на нови каталози с гугълплюс става предизвикателство.
Малко са и разбъркани но два дена не мога да се справя с капризите на гугълплюса. погледнете дали се виждат.

каталог 7

https://plus.google.com/photos/112755161844152358349/album/64111 … y=CO2JtvOQpuWY_QE

мини брошурка 7 - 1

https://plus.google.com/photos/112755161844152358349/album/64111 … ey=CNPC55bPjePDOg

мини-брошура 7  - 2

https://plus.google.com/photos/112755161844152358349/album/64111 … y=CIGOje6E9OrfyAE

каталог 08/2017 - четири снимки липсват- не мога да ги кача каквото и да опитвах

https://plus.google.com/photos/112755161844152358349/album/64111 … y=CO6cwNv30OKG6AE

Последна редакция: чт, 20 апр 2017, 23:29 от _re_ge

# 25
  • София
Дами, а гел топа дали е същия? Само опаковката ли е сменена?

# 26
Реге, много благодаря! Hug

# 27
Аз съм доволна от уредите на емаг, имам сигурно 5-6 уреда и си работят нормално, даже ги взимах на намаление/на половин цена почти.

# 28
BB балсамът без отмиване е отвратителен. Тежи ми на косата и няма разресване.

# 29
  • Пловдив
Един запис от мен, защото много рядко пазарувам от Ейвън, тъй като искам нещо искам да е колкото се може по-бързо Simple Smile

# 30
Мнения за дамския our story. Как е като трайност и но кой парфюм наподобява  newsm78. Благодаря!

# 31
  • Бургас
BB балсамът без отмиване е отвратителен. Тежи ми на косата и няма разресване.
Пфу, пък аз го поръчах. Двоумих се между него и маската.

# 32
Еее споко. До коса си е. На теб може да ти хареса. Моята е гъста, чуплива и суха и я прави още по неукротима.

# 33
  • Бургас
Здравейте и от мен,отдавна не съм писала тук.Ще ми се да си купя пак основата за сенки,но в актуалния онлайн каталог не я намирам.Дали съм я пропуснала или я няма вече?Много странно.

Искам и да похваля очната линия писалка AVON super extend precise liquid liner.Много е прецизна и пуска винаги достатъчно туш,не е като на Есенс да спира да пише.За мое огромно съжаление я видях в разпродажбите,дано докато се натуткам да поръчам все още да я има.

# 34
Аз от актуалната брошура си взех Choco Latte от червилата на Марк, понеже ми хареса от суочовете на Петра. Както и две от гривните, чиято печалба от продажбите отива за опазване на горите. Изкушавам се да поръчам и сребърната, но ще помисля. Не са ок за много слаби китки обаче, но пък позволяват стягане. Изненадана съм от чудесното качество и колко е плътна златната. Heart Eyes

Скрит текст:

Пробвах на лице и от новите ружчета на Mark Cheeky Melba, много интересен прасковен цвят е. Не е от силно пигментираните и това го прави лесен за употреба и напластяване.

Скрит текст:

# 35
^ А червилото на Марк харесва ли ти? И как е като трайност?
В следващия каталог видях, че ще има 2 червила за 10 лева. Мисля си да пробвам Марк.

Другия избор е матовото червило, което ми е най-любимото червило като цяло, което имам. Те са 15, аз имам 8 цвята! Не изсушава и изобщо не мърда от устните. Носила съм го с часове без повторно нанасяне и с много ядене, пиене и пушене и като съм се прибирала цвета просто не е толкова наситен, но пак седи идеално 'неизтрит' от устните. С две ръце препоръчвам.

# 36
  • Плевен
Много добре изглежда ружчетох. Четиката също ли е на авон?
и аз ги гледам тези гривни.Китката ми е тъничка 14 см.Може би няма да са ми о.к?

# 37
Аз си поръчах червилото на Марк Rose Kisses и трети ден само него нося - дава едно много приятно меко усещане на устните, не е от най-трайните, но се изтрива равномерно.  Много съм доволна, мисля да се сдобия с още цветове. 

# 38
Привет  bouquet
(Понеже казах, че ще пиша) Перлени са. Поръчах си червения и изглежда много красив  Peace

# 39
 Здравейте! Обещах да споделя за гланца Avon True Colour Strawberry Shine. Доста наситен и ярък е, повече отколкото очаквах, но с бледорозово червило под него, което да прикрие цвета на  устните, получавам цвета, който искам - светъл, ярък, ягодово - коралов. Иначе е с розови, червени и сребристи частици, които се забелязват, но не натрапчиво. Би отивал и на среден, и на тъмен тен. От червилата Avon Mark Bold харесах Peony Pop, но имам съмнения, че ще ми се събира, защото е светло и пастелно. Вероятно ще взема първо мостра.
Искам да попитам за водоустойчивия слънцезащитен мини лосион с фактор 50. Интересува ме дали става за лице при умерено мазна кожа и дали запушва порите. Благодаря предварително.

# 40
^ А червилото на Марк харесва ли ти? И как е като трайност?
В следващия каталог видях, че ще има 2 червила за 10 лева. Мисля си да пробвам Марк.

Другия избор е матовото червило, което ми е най-любимото червило като цяло, което имам. Те са 15, аз имам 8 цвята! Не изсушава и изобщо не мърда от устните. Носила съм го с часове без повторно нанасяне и с много ядене, пиене и пушене и като съм се прибирала цвета просто не е толкова наситен, но пак седи идеално 'неизтрит' от устните. С две ръце препоръчвам.

Много ми хареса като усещане, пигментация, трайност, финиш. Според мен е доста сполучлива серия. И цвета Chocolate е разкош. Heart Eyes

http://sapphireyesandrubinlips.blogspot.bg/2017/04/avon-mark-bol … ck-chocolate.html

# 41
  • Бургас
Ивче,това червило ти стои най-добре от всички,с които съм те виждала.И малиновите цветове много ти отиват,но това е точно както казваш разкош.

# 42
И аз мисля същото. Много ми харесва цвета, но за съжаление на мен не ми отиват кафяви тонове.

# 43
Случайно някоя от вас да знае нюанса на червилото на Mark от корицата на треска за червила какъв е, защото страшно много ми харесва.

# 44
  • Плевен
Лаковете на Mark. на колко слоя покриват?Харесах си синия и още един розов и също така топ лака.Мисля ,че някой го похвали много в предната тема ,че имал стъклен ефект  Rolling Eyes или се бъркам? Simple Smile

# 45
  • Някъде по Дунава
Имам лак за нокти Mark цвят ментовозелено. Въобще не ми хареса, нито покривност, нито трайност. Купих го на промоция 2 за 6лв заедно с безветния топ лак. Харесва ми какъв блясък дава топ лака, но пак трайност никаква. А сега лаковете са по скъпи. Честно казано предпочитем да си карам с лаковете на Flormar.

# 46
  • София
В миналата тема питах за парфюма Avon Pure. Сега да дам кратък отзив за него, след като го поръчах.
Не е лош, свеж е, но за лятото ми идва малко тежък и натрапчив, бих казала задушаваш дори..
Продължавам да търся своя свеж, летен аромат. Такъв е TTA Amour, но ми се ще да намеря и друг за да има с какво да разнообразявам. Някакви идеи?  Grinning

# 47
И аз мисля същото. Много ми харесва цвета, но за съжаление на мен не ми отиват кафяви тонове.

Това е неутрално  млечно кафяво, без червеникави или жълти тонове, така че може и да ти пасне. Ако много ти харесва, поръчай мостричка и ще прецениш.

# 48
Някой да има проблем с червилото Марк? Носих го 2-3 поредни дни и устните ми зверски се възпалиха. Цяла седмица не мога да ги възстановя. Едва вчера разбрах, че е за обемни устни, голяма съм муня  ooooh! но пък досега не съм имала проблеми с подобни продукти и не разбирам защо устните ми реагираха така.

# 49
  • Бургас
Виктория Андреева,може да е алергична реакция.Аз лично не обичам продукти за обемни устни.Бяха ми подарили гланц на Ейвън за обемни устни,много ми беше неприятен.Имаше ментол,но и нещо друго,все едно ти изтръпват устните.Ползвах го два пъти и край.

# 50
Петенце Цветенце, благодаря, ще си поръчам следващия път. bouquet

# 51
  • Бургас
Лаковете на Mark. на колко слоя покриват?Харесах си синия и още един розов и също така топ лака.Мисля ,че някой го похвали много в предната тема ,че имал стъклен ефект  Rolling Eyes или се бъркам? Simple Smile

Правилно има стъклен ефект. Един слой е достатъчен. Нямам никакви забележки към лаковете newsm10

# 52
Виктория Андреева,може да е алергична реакция.Аз лично не обичам продукти за обемни устни.Бяха ми подарили гланц на Ейвън за обемни устни,много ми беше неприятен.Имаше ментол,но и нещо друго,все едно ти изтръпват устните.Ползвах го два пъти и край.
Вероятно е точно това. Аз също избягвам подобни продукти, но за това червило просто по някаква причина (най-вероятно заплес  Mr. Green) съм пропуснала тази информация. Намерих му цаката де - основа за устни (юбилеен продукт на Есенс  Simple Smile)

# 53
  • В къЩи.
И аз харесах два цвята от червилото,но ако е с ментов вкус и има типичното пощипване за продукти за обем, се отказвам от него. Crossing Arms

# 54
Някой да има проблем с червилото Марк? Носих го 2-3 поредни дни и устните ми зверски се възпалиха. Цяла седмица не мога да ги възстановя. Едва вчера разбрах, че е за обемни устни, голяма съм муня  ooooh! но пък досега не съм имала проблеми с подобни продукти и не разбирам защо устните ми реагираха така.

Аз имах проблем със червило от старата серия 3D Plumping, която обновиха с тази. Беше ярък цвят - Pucker up и при всяко нанасяне (3-4 пъти за няколко месеца) ми изгаряше кожата на устните, тоест ставаше червена и раздразнена, особено по краищата. И това от едно нанасяне, без подновяване. Иначе беше много красиво, но естествено го хвърлих. Забелязала съм, че много ярките цветове е по-вероятно да дразнят устните, явно пигментите им са много силни. С нюд или друг светъл цвят не ми се е случвало, нито пък с гланц.

# 55
  • Добрич
Аз също взех два лака от серията Марк, но никак не ми харесват. За да се получи добър цвят, трябват поне 2 нанасяния. В неделя по обяд се лакирах, като слагам и топ лак отгоре, но в понеделник следобед вече беше начупен, така да се каже, върху нокътя, и днес част от лака липсва. А не върша някаква особена работа с ръце, чинии не мия. Не бих повторила, Флормар са много по-добре.

# 56
Точно. За пръв път ми се случва кожата на устните ми да се раздразни така точно по краищата. Не е с ментов вкус, но пощипването се усеща - при мен не е точно пощипване, а повече мравучкане (ама и аз как го обясних...)

# 57
Точно. За пръв път ми се случва кожата на устните ми да се раздразни така точно по краищата. Не е с ментов вкус, но пощипването се усеща - при мен не е точно пощипване, а повече мравучкане (ама и аз как го обясних...)

Явно боите в него дразнят устните ти, все пак там кожата е по-чувствителна. Хвърляй го или пробвай с някаква база за устни, както споменават по-горе.

Sneakers, благодаря че сподели за лаковете. Спести ми разочарованието.

# 58
Ако говорите за Bold червилата, при мен няма никакво изтръпване.

# 59
 За Марк става дума. За момента удържам положението с база за устни. Изобщо не искам да го хвърлям, откакто съм си го купила, ми е любимо. И трайно, м***а му  Mr. Green влюбена съм в този цвят (Rose-нещо си).

# 60
  • София
Аз също взех два лака от серията Марк, но никак не ми харесват. За да се получи добър цвят, трябват поне 2 нанасяния. В неделя по обяд се лакирах, като слагам и топ лак отгоре, но в понеделник следобед вече беше начупен, така да се каже, върху нокътя, и днес част от лака липсва. А не върша някаква особена работа с ръце, чинии не мия. Не бих повторила, Флормар са много по-добре.

На моите нокти пък са супер трайни, с топ лака отгоре - държат седмица, чак ми писва един и същи цвят и го сменям.
Явно си е до нокти  Peace

# 61
  • Плевен

На моите нокти пък са супер трайни, с топ лака отгоре - държат седмица, чак ми писва един и същи цвят и го сменям.
Явно си е до нокти  Peace

Ще взема да пробвам и ще споделя с вас после.

# 62
  • Добрич
Не знам до каква степен зависи от ноктите, аз обикновенно ползвам основа, после нанасям лак и отгоре слагам на Голдън роуз топ лак с гел ефект. С лаковете на Римел, Фармаси, Флормар, лака ми издържа една седмица, а с Avon издържа 1-2 дни.
Иначе цветовете ми харесват.

# 63
Само на мен ли не ми се отваря онлайн брошурата? Всеки месец имат този проблем  ooooh!

# 64
  • МАРС
Не мога да намеря никъде из нета реален цвят на жълтия цвят Pine-Appled, някой да знае реален цвят?

# 65
  • Бургас
Само на мен ли не ми се отваря онлайн брошурата? Всеки месец имат този проблем  ooooh!
И при мен така.Успях да я разгледам в брошура.бг.
Да не говорим,че от предишните онлайн предложения си поръчах,но никой не ми се обади.Звъннах в кол центъра и ми дадоха някакъв телефон в Бургас.Казаха,че ако до 48 часа никой не ми звънне,да търся друг представител  #2gunfire

# 66
И аз - и то добре, че свекърва ми ме светна, иначе нищо нямаше да мога да поръчам (не че щеше да бъде голяма загуба де - предвид въпроса на половинът: Слънчице, трябва ли да купувам втори апартамент за твоята дрогерия?  Joy)
Влюбила съм се в глацовете на Колор Тренд, по специално в едно оранжево нещо, и с новия каталог забърсах 2  Mr. Green
Ейвън обаче хич ги няма по техническата част. И сайтът им честичко се бъгва.

# 67
Не мога да намеря никъде из нета реален цвят на жълтия цвят Pine-Appled, някой да знае реален цвят?

Не знам до колко ще ти е полезно в шишенцето, но това намерих
http://www.pictaram.com/media/1500164380435940587_3165391617

И това жълто показаното, дали само името му е различно? - https://www.youtube.com/watch?v=4LasC5evm8U

Едно красиво червено, на което попаднах докато търсех снимки - Roses are red

# 68
  • МАРС
Еми аз днес го поръчах, с моя късмет ще се окаже обикновено жълто сигурно.  Tired

# 69
  • Бургас
Дами,виждали ли сте на живо бижутата Sia?Или има ли някъде из руските сайтове снимки?Много ми харесват,но на живо може да се окажат пълна тенекия и не смея да поръчам.Ще съм много благодарна за малко помощ  Hug bouquet

# 70
  • Бургас
Знам, че е много субективно, но как е като аромат и трайност тоалетната вода Imari elixir. Като описание в каталога ми звучи добре. По принцип харесвам открояващи се и интересни аромати, леко тежки като миризма /за насока - любимия ми парфюм е Jasmin Noir на Bvlgari/

# 71
Знам, че е много субективно, но как е като аромат и трайност тоалетната вода Imari elixir. Като описание в каталога ми звучи добре. По принцип харесвам открояващи се и интересни аромати, леко тежки като миризма /за насока - любимия ми парфюм е Jasmin Noir на Bvlgari/

Къпини и ванилия е Имари за мен. Траен е, сладък и има плодов намек от горските плодови. Като захаросани са къпиначите. Не е нещо уау за мен, но за парите си става.

# 72
От розовия интимен гел получих бяло течение. Мисля че е от това няма от какво да е , от 1 седмица го ползвам. Сега как да се отърва от това течение Sad . Преди ползвах на Себамед

# 73
Смени го с ЛАКТАЦИД,незабавно.

# 74
благодаря, още довечера ще взема Лактацит, че Себамед ми идваше малко скъп

# 75
От розовия интимен гел получих бяло течение. Мисля че е от това няма от какво да е , от 1 седмица го ползвам. Сега как да се отърва от това течение Sad . Преди ползвах на Себамед
Преди време и аз имах същия проблем, само че с белия им интимен гел. Смени го докато не ти се е наложило да взимаш медикаменти.

# 76
 Някой с мнение за Planet Spa маските? Специално за тази с китайски женшен, на добра цена са в листовката към каталога. Кожата ми е точно суха и чувствителна, на места е по- мазна, на други- суха  newsm78

# 77
Някой с мнение за Planet Spa маските? Специално за тази с китайски женшен, на добра цена са в листовката към каталога. Кожата ми е точно суха и чувствителна, на места е по- мазна, на други- суха  newsm78

Специално за тази с жен-шен нямам мнение, но почистващата с глина расул и кехлибар от серията Turkish Hammam е много хубава и щадяща, тоест става и за по-суха кожа, въпреки че почиства добре. Е, не може да се сравнява със сивата с минерали, но последната върху суха кожа ще бъде направо тормоз, колкото и да я обичам.

aya_2012, подкрепям за Лактацид. Много нежен е и би трябвало да получиш облекчение бързо. Ако не - бебешки сапун, лайка или смрадлика. Много неприятно, но реакцията на тялото ти е напълно нормална, просто се опитва да изхвърли всичките химикали от себе си. Според мен до няколко дни ще отшуми. Simple Smile

# 78
https://www.youtube.com/watch?v=1sJDOP9b7Ko

Какво мислите за тия лакове? Обожавам брокатените, но много мразя да ги трия  Sick Тия същите ли са? С частички? Струват ли си, цвят титаниум си харесах?

И някакъв блестящ лосион за тяло с ванилия, евтин е, ама да не е много отровна миризмата?

И последен въпрос- ексфолианта от йогурт серията или онзи с тропическите аромати?

# 79
Ексфолианта с йогурт ми е много любим. Ухае прекрасно.  Heart Eyes

# 80
Може ли мнение за очната линия на Лукс?  bouquet

# 81
  • Бургас
Взех си нова универсална четка за коса на Ейвън.Имах червена такава,но нещо се случи с пластмасата,от която беше направена,взе да лепне и да потъмнява и да събира прах.Не съм я допирала до никакви химикали,дори не ползвам гел,лак,пяна за коса и т.н. И по време на боядисване не съм я ползвала.Имах преди и маша,с нея се случи същото,пластмасата взе да лепне.И отиде в кофата естествено.На вас случвало ли ви се е или аз нещо без да искам бъркам?Тази новата,която получих днес е от различна пластмаса,дано не и се случи същото.

# 82
  • В къЩи.
Здравейте. Hug
Много харесах този часовник https://plus.google.com/photos/112755161844152358349/album/64111 … y=CO6cwNv30OKG6AE   Heart Eyes
Виждали ли сте го на живо? Дали си заслужава парите?  Thinking

Имам спомен ,че хвалехте много тампоните в кутийка...тези https://plus.google.com/photos/112755161844152358349/album/64111 … y=CO6cwNv30OKG6AE
или тези https://plus.google.com/photos/112755161844152358349/album/64111 … y=CO6cwNv30OKG6AE
Всъщност точно какъв е ефекта им върху кожата?

# 83
  • Бургас
От две ползвания на шампоана и еликсира за коса от ВВ серията мога да кажа, че съм доволна.

# 84
  • Бургас
Купих си и часовник Avon Life.Толкова е красив,че сега поръчах и на майка ми.Още като го видя и каза,че иска същия.Добре,че из продавалниците го има.

# 85
Купих си и часовник Avon Life.Толкова е красив,че сега поръчах и на майка ми.Още като го видя и каза,че иска същия.Добре,че из продавалниците го има.

В каталозите не съм го забелязала, но погледнах снимки в нета - страхотен е с това стилизирано цвете. Със здраве да го носиш! Simple Smile

# 86
  • Бургас
Благодаря Hug bouquet
Споделям,защото до сега не съм купувала техен часовник и мислех,че ще е някоя тенекия.Приятно изненадана съм,изглежда скъп и луксозен,а майка ми толкова го хареса,че и на нея поръчахме.

# 87
  • Бургас
Благодаря Hug bouquet
Споделям,защото до сега не съм купувала техен часовник и мислех,че ще е някоя тенекия.Приятно изненадана съм,изглежда скъп и луксозен,а майка ми толкова го хареса,че и на нея поръчахме.
Може ли снимка на часовника

# 88
  • Бургас
Да,разбира се,но малко по-късно или ако не успея днес,най-късно утре ще сложа Hug bouquet

# 89
Благодаря Hug bouquet

http://magazinera.bg/Часовник-avon-life-2283371
Заповядай! Цветето е фамилния герб на Кензо Такада.

# 90
Благодаря Hug bouquet

http://magazinera.bg/Часовник-avon-life-2283371
Заповядай! Цветето е фамилния герб на Кензо Такада.

По скоро тук

https://mulpix.com/post/1383889401175664455.html

Обаче на живо е по-жълт и не е матов . Аз очаквах повече като гледах рекламните снимки.

# 91
Здравейте, някой ползвал ли е от новите матиращи червила? Как са като качество и дълготрайност? Цветовете Pink Passion и Rose Awekening много ли са светли?

# 92
  • София
Поръчах второ матово червило цвят Pure Pink.Изключително съм доволна.Съчетавам го с молив. Peace

# 93
  • Бургас
Момичета,обещах снимки на часовника,но ужасно се забавих,за което много се извинявам.Ето ги
http://prikachi.com/images.php?images/551/9122551M.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/559/9122559x.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/560/9122560H.jpg

# 94
  • В къЩи.
Здравейте и от мен,отдавна не съм писала тук.Ще ми се да си купя пак основата за сенки,но в актуалния онлайн каталог не я намирам.Дали съм я пропуснала или я няма вече?Много странно.

Искам и да похваля очната линия писалка AVON super extend precise liquid liner.Много е прецизна и пуска винаги достатъчно туш,не е като на Есенс да спира да пише.За мое огромно съжаление я видях в разпродажбите,дано докато се натуткам да поръчам все още да я има.

Това ли е очната линия https://plus.google.com/photos/112755161844152358349/album/64111 … y=CO6cwNv30OKG6AE , за 6,99лв

Основата за сенки и аз много харесвам.В момента приключвам втора,дано на я пуснат пак.

# 95
  • Бургас
Да,май е същата.На моята надписът е друг,но писецът е същият,за прецизно линии.Може би сега е само в променена опаковка.

# 96
Здравейте, някой ползвал ли е от новите матиращи червила? Как са като качество и дълготрайност? Цветовете Pink Passion и Rose Awekening много ли са светли?

Аз имам Rose Awekening. Не е светло. Харесва ми и го нося често.

# 97

Аз имам Rose Awekening. Не е светло. Харесва ми и го нося често.

Благодаря за коментара. Реших и аз да ги изпробвам тези матиращи червила.

# 98
Понеже съм инатлива и упорита, а и цвета на Rose Kisses до момента ми е абсолютен фаворит, днес си го нося с база за устни отдолу, пък да видим в края на деня какво ще излезе. Искам да си намеря ако не идентичен, то поне максимално близък цвят до него. Ако има мераклии, които нямат моя проблем, подарявам Ейвъна  Grinning

# 99
Поръчах второ матово червило цвят Pure Pink.Изключително съм доволна.Съчетавам го с молив. Peace

Трайно ли е?

# 100
  • Там, където ме отведат мечтите
Мнения за слънцезащитните им продукти и по-конкретно за този от задната корица на настоящия каталог - Водоустойчив слънцезащитен лосион за чувствителна кожа On the Go! с SPF 50?
Скрит текст:

# 101
Мнения за слънцезащитните им продукти и по-конкретно за този от задната корица на настоящия каталог - Водоустойчив слънцезащитен лосион за чувствителна кожа On the Go! с SPF 50?
Скрит текст:

Вече го ползвам лосиончето - с мазна кожа съм - хидратира ми добре без да ми омазнява кой знае колко. Ползвам за лице и шия и ми е перфектно. Работя половин ден на вън и ме предпазва добре от атмосферните условия Peace С кеф си го ползвам.

# 102
  • Там, където ме отведат мечтите
Благодаря ти!  Peace

# 103
Да отменя малко Рени.... каталог 9 (2017). Качеството не е много добро, но не ми се занимаваше да зареждам батерията на апарата и снимах с телефона. А и се наложи да намалям с програма заради допустимите размери в snimka.bg. Поне са подред, а не ги бърка като plusa...

http://www.snimka.bg/?album;aid=951034

# 104
Страхотно, благодаря за труда!

# 105
И аз благодаря за каталога bouquet

# 106
благодаря за новия каталог smile3525

# 107
  • Плевен
Да отменя малко Рени.... каталог 9 (2017). Качеството не е много добро, но не ми се занимаваше да зареждам батерията на апарата и снимах с телефона. А и се наложи да намалям с програма заради допустимите размери в snimka.bg. Поне са подред, а не ги бърка като plusa...

Страхотно , благодаря за новия каталог  bouquet .

# 108
Скрит текст:

Вече го ползвам лосиончето - с мазна кожа съм - хидратира ми добре без да ми омазнява кой знае колко. Ползвам за лице и шия и ми е перфектно. Работя половин ден на вън и ме предпазва добре от атмосферните условия Peace С кеф си го ползвам.
Дразни ли очите? Не мога да намеря слънцезащитен крем за лице, който да не ми люти на очите.

# 109
Благодаря за каталога. Не е лошо качеството на снимките. Вижда си се.
Има много интересни неща.

# 110
На мен слън.защ.лосион не ми дразни на очите, все пак, слагам несъвсем близо до тях. Употребих една голяма туба от 150 мл за цялата зима и пролет.

# 111
Аз чакам утре малката туба от този слънцезащитен лосион и също ми е интересно дали може да се ползва за предпазване на околоочната зона, например за горния клепач, за да не изгаря когато е без грим. Забелязала съм, че гримът го предпазва от слънцето. Повечето околоочни кремове май нямат фактор.Благодаря за досегашните отзиви за лосиона.

# 112
Скрит текст:

Дразни ли очите? Не мога да намеря слънцезащитен крем за лице, който да не ми люти на очите.
\

Avalon, леко е кремчето и бързо попива и не ми дразни никак - няма мирис.

Петенце Цветенце, освен да си намажа клепачите и да тествам Joy  Все пак съм с много чувствителни и много късогледи очи Mr. Green

# 113
Здравейте! Поръчах бански костюм на дистрибутор и вероятно тя е сгрешила кода, защото пристигна друг модел. Тази сутрин ми го донесе обща позната на дистрибуторката и като го отворих...изненада. Моля кажете ми какво може да се направи, може ли да се връща продукт? Благодаря!

# 114
Did-ko, не се притеснявай да си мажеш очите, особено щом са чувствителни. Благодаря ти за желанието. Аз днес ще го взема и след няколко дни тест ще споделя впечатления - дали става за околоочната зона и за лицето под грим, дали предпазва добре чувствителни зони и т.н.
temenuga2, по принцип всичко може да се връща при наличие на основателна причина. Да получиш съвсем различен от поръчания продукт е повече от достатъчно основание. Много зависи от това дали на представителката й се занимава. Ако тя е объркала кода, трябва да си поеме отговорност и да ти го замени с желания модел или да ти възстанови сумата. Понякога се случва, колкото и да е трудно да се повярва, представителят да поръча едно, а да му пратят каквото имат подобно. Тогава той не носи вина и трябва да се разберете някак помежду си.

Последна редакция: пн, 29 май 2017, 13:27 от Петенце Цветенце

# 115
  • Плевен
Аз вчера си взех комплекта за крака с кокос .Малко силна и задушлива ми идва миризмата.Поне не е усещам дълго.За омекотяване краката ми стават меки след лосиона а спрея е с моментално охлаждане.Не са лоши.Един минус за аромата им давам.
За съжаление лаковете които поръчах не са били налични.Толкова голямо желание имах да ги пробвам. Simple SmileСега се чудя какво да си поръчам.Ще следя мненията ви за слънцезащитните им продукти.Най вече се интересувам от детските и от лосионите за след слънце.

# 116
  • София
Понякога се случва, колкото и да е трудно да се повярва, представителят да поръча едно, а да му пратят каквото имат подобно. Тогава той не носи вина и трябва да се разберете някак помежду си.
В този случай също може да бъде сменен продуктът.
Конкретно за бански представителят би могъл да не се съгласи да направи връщане, единствено, ако клиентът е подал сгрешен код.
Според мен по-важно е клиентът да изясни дали предпочита смяна на продукта или да му се възстанови сумата.

Ще следя мненията ви за слънцезащитните им продукти.Най вече се интересувам от детските и от лосионите за след слънце.
Давам положителен отзив за детските слънцезащитни и спрея за след слънце.

# 117
Тюркоазения е супер, от години го ползвам. Дамските не ми харесват, получава се кир ефект при мен и ужасно ми люти в очите

# 118
  • Някъде по Дунава
Вчера си получих парфюма Viva La Vita, много е приятен, дано да се окаже и траен.

# 119
кремът за лице с алое и памук хубав ли е https://www.avon.bg/prodykt/26672/
Между другото този дневен крем за овлажняване от серията нутра ефект много ми изсушава кожата, но нощния е хубав.

Последна редакция: вт, 30 май 2017, 13:03 от aya_2012

# 120
Здравейте!
Влизам да споделя първи впечатления за водоустойчивия слънцезащитен лосион с фактор 50. Лосионът е бял, гъст като крем и с типичен за слънцезащитните продукти аромат. Разнася се малко трудно и не е много икономичен. Прави лицето леко по-светло след нанасяне. На моята средно мазна кожа усещам минимална хидратация в началото, но като цяло е достатъчна за сезона и типа кожа, завършекът е по-скоро сух, но не е матов. Текстурата се усеща леко хлъзгава, вероятно заради съдържанието на силикон, макар и около средата на състава. На шията, където не е нанесен фондьотен, се усеща доста по-добро хидратиращо действие. Нанесен обилно на околоочния контур не предизвиква никакъв дискомфорт. На цялото лице фондьотенът след това се разнася като след дневен крем, без особени разлики.  Умишлено не нанесох пудра и установих, че лъсването на лицето определено е по-малко отколкото с крем, но ако фондьотенът не е матиращ, е препоръчителна употребата на пудра, поне при мазна кожа. Ще допълвам, ако имам други впечатления.

Последна редакция: вт, 30 май 2017, 13:26 от Петенце Цветенце

# 121
На мен този слънцезащитен лосион ми е ок, леко се нанася, само недотам полезния състав на кремовете като цяло на ейвън ми е проблем. И аз слагам ФДТ в-у него, понякога с пудра, но по-често без. Издържа ми ФДТ-ът, но и кожата ми е нормална,не е мазна.

# 122
На мен този слънцезащитен лосион ми е ок, леко се нанася, само недотам полезния състав на кремовете като цяло на ейвън ми е проблем. И аз слагам ФДТ в-у него, понякога с пудра, но по-често без. Издържа ми ФДТ-ът, но и кожата ми е нормална,не е мазна.
Благодаря за отзива. А да ти е образувал запушени пори или пъпки? Това ми е основното притеснение, но до седмица мисля, че ще си покаже.

# 123
  • Бургас
Имам спомен, че една дама чакаше маската за коса с маслина от спа-серията да я пуснат на хубава цена - е, дочака (ако следи темата) Crazy В каталог 10 ще е на 4,99лв, ако в каталог 9 се пазарува за 20лв. С условие е, но пък е изгодна оферта, ако се намерят и други харесвани неща на добра цена в К9 Peace

# 124
На мен пъпки ми излизат на петилетка веднъж по една Simple Smile Нямам разширени пори и пъпки по принцип, просто не съм "представителна извадка". Кожата ми е склонна към образуване на лунички и петънца, затова и ми трябва висока слънцезащита. Мисля, че лосионът ми върши работа в посока да не се петносам съвсем.

Последна редакция: ср, 31 май 2017, 09:33 от *Камея

# 125
На мен пъпки ми излизат на петилетка веднъж по една Simple Smile Нямам разширени пори и пъпки по принцип, просто не съм "представителна извадка". Кожата ми е склонна към образуване на лунички и петънца, затова и ми трябва висока слънцезащита. Мисля, че лосионът ми върши работа в посока да не се петносам съвсем.
Мерси за уточнението. Радвам се, че ти върши работа. Аз мисля да го ползвам и за шия, деколте, ръце и стъпала - за всички части, които са по-нежни и изгарят дори в градски условия. Да попитам нещо, свързано със слънцезащитата. Забелязали ли сте, че в последните години слънцето е по-силно и изгаря още от ранна пролет? Мисля, че никога допреди 2-3 години не е било такъв пек през април, а през май вече да не може да се стои 10 минути, без да усетиш как прижуря и изгаря.

# 126
  • В къЩи.
Тюркоазения е супер, от години го ползвам. Дамските не ми харесват, получава се кир ефект при мен и ужасно ми люти в очите

http://ivchencetordv.snimka.bg/other/avon-kat-9-2017-bg.951034.38044192.big
Това ли е тюркоазния спрей? ( Много странно име  Laughing )

# 127
Да, то си пише, цветът му е наситено син, затова  Peace

# 128
Здравейте, момичета! Ако може някой да сподели мнение и опит относно Двуфазния спрей елексир за коса Supreme oils с комплекс Nutri 5 , ще ви бъда много благодарна bouquet

Последна редакция: пн, 05 юни 2017, 23:34 от suni

# 129
Да си допълня отзива за слънцезащитния лосион с фактор 50. Ползвах го няколко дни за лицето и в началото беше ок, после взеха да ми излизат пъпки (сигурна съм, че не е от друго) и явно ще бъде само за тяло. При друг тип кожа, различна от мазна и склонна към запушени пори, може и да свърши работа за лице.

# 130
  • Den Haag
Здравейте  Hug
Може ли мнението ви за: скраб за тяло с минирали от мъртво море, маската с маслина и енергизираща маска с бял чай?

Всъщност, моля препоръчайте ми маски за суха кожа  Praynig

Някой ползвал ли е четката за нанасяне на маска?
Мнения също за крема за ръце с какаово масло?
Извинете за многото въпроси  bouquet

# 131
Здравейте  Hug
Може ли мнението ви за: скраб за тяло с минирали от мъртво море, маската с маслина и енергизираща маска с бял чай?

Извинете за многото въпроси  bouquet

Имам четката за нанасяне на маски. Много ми харесва. Косъмчетата са твърди и жилави. Доста пъти съм я мила, като един път я забравих в чаша с вода доста време, не се е променила.
Кремът за ръце с какаово масло според мен е по-скоро предпазващ, но не и хидратиращ.

# 132
Ползвал ли е някой четката за изправяне на коса?

# 133
  • София

С огромно закъснение, но определено ти благодаря за труда. Simple Smile Една приятелка много искаше да го види преди да му е дошло времето Grinning  Hug Видях, че четките за грим са доста изгодни. Тази за руж, хубава ли беше? Мисля, че бях чела добри отзиви за нея. Също така четката за очна линия, дали някой има наблюдения - достатъчно тънка и с жилави косъмчета ли е, да не е много мека и пухкава като четките за вежди?

# 134
Кремът за ръце с какаово масло го ползвам в момента. Мазнее ми малко повече отколкото трябва и бързо се изпарява от моите ръце. Хидратира до някаква степен, но не достатъчно. Лично аз не го препоръчвам.

# 135
Тъкмо преди малко получих парфюма Imari. Много ми харесва. Heartpulse

# 136
  • Den Haag
Кремът за ръце с какаово масло го ползвам в момента. Мазнее ми малко повече отколкото трябва и бързо се изпарява от моите ръце. Хидратира до някаква степен, но не достатъчно. Лично аз не го препоръчвам.
Щом мазнее отпада, а друг хубав крем от 9 каталог можеш ли да ми препоръчаш?

# 137
Здравейте  Hug

И трите продукта са добри. За суха кожа на лицето тази с маслината е супер, но не е супер хидратираща. За лятото ще ти свърши работа. Скраба е освежаващ и не дере, аромата е страхотен за жегите. Имам отлепящата маска с бял чай и тъкмо си направих от нея, ако става въпрос за нея. Доста силно се усеща при свалянето, но почиства добре порите. Аромата е по-силен и остър, но има ли чай в продуктите е така. След като се нанесе се усеща слабо. Peace Не изсушава допълнително.

http://sapphireyesandrubinlips.blogspot.bg/2016/09/avon-planet-s … sea-minerals.html

Много харесвам маската от Планет Спа с акай бери, имам и тази за коса заедно със скраба и крема за ръце/крака, но серията вече я няма. Друга много любима за лятото, ми е от Турския хамам, която пуснаха пак наскоро. Тя ухае разкошно, почиства перфектно и помага завяхването на пъпки.
Но най-добра откъм хидратация, която съм ползвала до момента, не е на Ейвън. Става дума за Yves Rocher Hydra Vegetable. Харесвам и тази в саше на 7th heaven. Тя е по-бюджетна, но не толкова силна като другата.

Скрит текст:

На мен не ми беше достатъчен като хидратация, съответно не ми дойде мазен. Ако търсите нещо по-леко, но подхранващо, ще ви свърши някаква работа. Иначе продуктите с урея са хубави за суха кожа. Не знам дали при Ейвън има подобно, но на Балеа хвалят доста.

С огромно закъснение, но определено ти благодаря за труда. Simple Smile Една приятелка много искаше да го види преди да му е дошло времето Grinning  Hug Видях, че четките за грим са доста изгодни. Тази за руж, хубава ли беше? Мисля, че бях чела добри отзиви за нея. Също така четката за очна линия, дали някой има наблюдения - достатъчно тънка и с жилави косъмчета ли е, да не е много мека и пухкава като четките за вежди?

Хубава е четката, много е мекичка и подходяща също за контур. Ако са твърдо печени ружове, няма да успее да загребе толкова лесно. Припомням ти публикацията ми за нея:

http://sapphireyesandrubinlips.blogspot.bg/2017/02/avon-new-cont … -blush-brush.html

# 138
  • София
Хубава е четката, много е мекичка и подходяща също за контур. Ако са твърдо печени ружове, няма да успее да загребе толкова лесно. Припомням ти публикацията ми за нея:

http://sapphireyesandrubinlips.blogspot.bg/2017/02/avon-new-cont … -blush-brush.html

Даа, аз май точно от теб бях прочела хубавото мнение. Точно за контур евентуално бих я използвала, руж не ползвам така или иначе  Simple Smile

# 139
  • Den Haag
Благодаря Ивче 🌸
Точно преди час се рових в интернет и попаднах на ревюто ти за минералите от мъртво море. Прочетох го и ми беше достатъчно, да взема решение. Много добре написано, изчерпателно и интересно.  bouquet
Ще потърся и другите маски, които си споменала по горе Simple Smile

# 140
Момичета, искам да ви питам с какво почиствате бижутата си, когато започват да променят цвета си?
Имам обеци на Ейвън, които много, много харесвам, но вече са си променили цвета ( от пот ли, от що ли..), а и са ми от няколко години. Дали мога да ги почистя с нещо, та да възвърнат блясъка си?

# 141
Здравейте, имам няколко въпроса относно продуктите Sun + .
Този продукт може ли да се нанася на лицето?
https://www.avon.bg/prodykt/26683/vodoustoichiv-sluntsezashtiten … f-50?cb=967115268
Този продукт оставя ли някакъв блясък върху кожата?
https://www.avon.bg/prodykt/17452/khidratirasht-sluntsezashtiten … chiv?cb=967115268
Благодаря за помощта.

# 142
  • Бургас
Здравейте, имам няколко въпроса относно продуктите Sun + .
Този продукт може ли да се нанася на лицето?
https://www.avon.bg/prodykt/26683/vodoustoichiv-sluntsezashtiten … f-50?cb=967115268
Този продукт оставя ли някакъв блясък върху кожата?
https://www.avon.bg/prodykt/17452/khidratirasht-sluntsezashtiten … chiv?cb=967115268
Благодаря за помощта.
1. Да, основно за лице е дори. Имаше мнения малко по-напред.
2. Не оставя блясък точно този лосион Peace

# 143
Момичета, искам да ви питам с какво почиствате бижутата си, когато започват да променят цвета си?
Имам обеци на Ейвън, които много, много харесвам, но вече са си променили цвета ( от пот ли, от що ли..), а и са ми от няколко години. Дали мога да ги почистя с нещо, та да възвърнат блясъка си?
Вряща вода със сода бикарбонат. Слагаш го вътре да ври. Изваждаш го и го забърсваш с някаква хартия.

# 144
Здравейте  Hug

Всъщност, моля препоръчайте ми маски за суха кожа  Praynig

Извинете за многото въпроси  bouquet

От пилинг маската с бял чай останах с доста негативни впечатления - почиства едва-едва и повърхностно, няма никакво влияние върху кожата като цяло, освен съвсем леко изглаждане и леко изсушаване и в добавка мирише силно на алкохол, който е сред първите съставки и направо може да те разкашля. Но почистващата маска с минерали от Мъртво море е съвсем друго нещо - почиства в дълбочина, стяга, избистря силно тена, същински детокс за кожата на лицето. Не я заменям за нищо за момента, обаче за суха кожа би била крайно неподходяща, защото е силна. За мазна е направо спасение.

# 145
Здравейте, момичета.
Ако все още търсите мнение за крема за ръце с масло от какао : Аз съм много доволна от него. Кожата на ръцете ми е нормална. На мен ми действа много добре, омекотява бързо, когато през зимата кожата на ръцете ми изсъхне малко повече, усещам крема дълго след като съм го нанесла, дори и след 1-2 измивания на ръцете. Купувала съм и за моя приятел, който е със суха кожа на ръцете и той много го харесва и го ползва.

# 146
Здравейте, момичета.
Ако все още търсите мнение за крема за ръце с масло от какао : Аз съм много доволна от него. Кожата на ръцете ми е нормална. На мен ми действа много добре, омекотява бързо, когато през зимата кожата на ръцете ми изсъхне малко повече, усещам крема дълго след като съм го нанесла, дори и след 1-2 измивания на ръцете. Купувала съм и за моя приятел, който е със суха кожа на ръцете и той много го харесва и го ползва.

Подкрепям напълно. Забравих да споделя за крема с какаово масло - за парите си е разкошен, подхранва, хидратира, по-мазничък е наистина, но не дразни, подобен е на тези на Биотен, въпреки че последните харесвам повече. Кожата на ръцете ми е нормална. Като цяло не мисля, че може да се сгреши с него, освен при много суха или загрубяла кожа, тогава трябват по-сериозни мерки, но за поддръжка е много добър.