,,Откраднат живот" - сезон 3, тема 17

  • 98 279
  • 779
  •   1
Отговори
# 765
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 303
Да, забравих да коментирам това. Можеше да си се зарадва на баща си, но без това грубо поведение към Магда.

# 766
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 052
Да, забравих да коментирам това. Можеше да си се зарадва на баща си, но без това грубо поведение към Магда.

Не беше много логично поведението на хлапето, ама на маминка явно така и се виждат нещата.

# 767
  • Пловдив
  • Мнения: 40 516
Това с Коко е мега тъпо. Значи като не му изнасяше, бягаше от дома, спеше я болницата. Сега "тате, тате". Това и в индийски сериал не биха го измислили. Държи се така, все едно Магда го е измъчвала и му е навредила по някакъв начин.
Вярно мега тъпо го измислиха Crazy

# 768
  • Мнения: 474
Тоя Коко е много некадърен - май не съм виждала по-дървена актьорска игра. Мног са жалки с тази шуро-баджанащина в този сериал. Скука и тъпотия стана. И горката Буковска с онзи фъфлещия - каква имитация на страстен секс с този плазмодий, сразкопчаната си черна ризка пфу. И Буковска с тези кошмарни кръгли обеци ми идва в повече. Стилистът явно се е сменил и много личи.

# 769
  • Мнения: 1 842
Аз пък все очаквах Рачков да изръси някоя лиготия и да се разхили ...Не съм му свикнала да е" в драматична роля в най-гледания сериал на Нова тв"(по М.Халваджиян,понеделник в Капките)

# 770
  • Мнения: 24 040
Рачков, милият, е толкова слаб артист, че ако не е Маги да го тика за водещ.....гладен ще умре Stop
На Пецан така и не решиха с какъв точно цвят да му боядисват косата.....Смешна работа.
Само Буковска играе като звяр, ама то с този слаб сценарий....

# 771
  • Мнения: 6 291
А-а-а, на мен и Галето, Наталка и Димчо ми харесва как играят.

# 772
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 439
Да, тъпо измислиха това с бащата на Коко. Той бил шофьор, живеел с още сто мизерника по квартири, нямало как да си гледа детето... И кво, ще замине пак и детето пак в дома..... ooooh! Тъпо, тъпо, та не знам....
А реакцията на Коко... Пресилена малко, но всъщност съвсем нормална ми се стори.
При Рачков старши лошото е, че не мога насериозно да го приема, очите му се смеят, колкото и да се прави на сериозен, не става. Дано приключат случая с Коко, че иначе ще омажат още повече нещата - например - бащата пак заминава, детето пак бяга от дома....пффффф.... ooooh!

# 773
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 303
Ензим, пусни нова тема  Laughing

# 774
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 052
Да, тъпо измислиха това с бащата на Коко. Той бил шофьор, живеел с още сто мизерника по квартири, нямало как да си гледа детето... И кво, ще замине пак и детето пак в дома..... ooooh! Тъпо, тъпо, та не знам....
А реакцията на Коко... Пресилена малко, но всъщност съвсем нормална ми се стори.
При Рачков старши лошото е, че не мога насериозно да го приема, очите му се смеят, колкото и да се прави на сериозен, не става. Дано приключат случая с Коко, че иначе ще омажат още повече нещата - например - бащата пак заминава, детето пак бяга от дома....пффффф.... ooooh!

Можеше поне да е благодарен, че има кой да го гледа него докато го няма. Сега излезе, че в дом е добре, ама при приемен родител не може, демек по-важни са чуствата на бащата, а не детето. Малко лишено от логика.

# 775
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 439
Заповядайте в
Новата тема

# 776
  • Мнения: 825
Тоя Коко е много некадърен - май не съм виждала по-дървена актьорска игра. Мног са жалки с тази шуро-баджанащина в този сериал. Скука и тъпотия стана. И горката Буковска с онзи фъфлещия - каква имитация на страстен секс с този плазмодий, сразкопчаната си черна ризка пфу. И Буковска с тези кошмарни кръгли обеци ми идва в повече. Стилистът явно се е сменил и много личи.

Фъфлещ,с грозни зъби и вероятно ужасен дъх-нечистоплътен отвсякъде! Наистина за какъв "страстен секс" може да става въпрос?? Sick

# 777
  • Мнения: 3 763
Всяка професия има специфични думи и съкращения и т.н. ПКК също се повтаря непрекъснато
Май съм чела, че синовете на Алексиев са от различни жени.

И вече определено различавам гласа на Стоян Алексиев в дублажи на филми и реклами - напр. котарака от Шрек.
Друга интересно, макар и безполезно инфо - Димо Алексиев е висок 1,94
Винаги съм си мислела,че котаракът от шрек е озвучавана от Кръстьо Лафазанов,даже съм почти сигурна.
Днешната серия беше боза.Само я слушах но единственото,което ме грабна,беше финалният разговор между Кръстева и Пеци..Даже сватбата,закъснението и разговорът между Мазовите,нещо скучновато изигран е написан беше...

# 778
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 439

Винаги съм си мислела,че котаракът от шрек е озвучавана от Кръстьо Лафазанов,даже съм почти сигурна.

Кръстю Лафазанов озвучава на бг самия Шрек, Стоян Алексиев - котарака, да.

# 779
  • Мнения: 14 700
Има нова тема,линк -два поста назад.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт