След GB с Керем Б. и Ханде Д. както и "Kiralık Aşk"Любов под наем -223ღღ

  • 48 314
  • 743
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 18 785
Хелоуууу  Hug


ааа Темпи,Куки не е ходила с Йош  Joy Joy а с режисьора на Статуса дето беше  Peace по-точно го е развела и после оставила заради Боци  Peace

# 241
  • Мнения: 13 725
Добър ден, момичета  Hug  Hug  Hug




Диагнозата все още е обща!  Crazy



Гале  Hug, не напразно Хактан Пак се учудва на упоритостта и сплотеността на феновете  Wink Жалко, че късно го разбра, има само си мечтае за друг такъв сериал с такава поддръжка от почитателите  Mr. Green

Темпи  Hug, благодаря  bouquet

Верко  Hug, ми то таз неземна красота  Stop Може и Йош да е бил в калабалъка  Joy  Joy  Joy Така де, няма само на чорапите си да се радва човека  hahaha

Хубави почивни дни, слънчевки  Laughing

# 242
  • Мнения: 18 785
аууу Диде  Hug то ще е било страшно чифте  hahaha hahaha

# 243
  • Мнения: 9 540
аууу Диде  Hug то ще е било страшно чифте  hahaha hahaha

Не споря, но по мои спомени и с Йош имаше нещо  Thinking Whistling

# 244
  • Мнения: 13 725
Къде е Ирка, да му купи гребен на Сечо, да си приглади рогцата   Joy  Joy  Joy


# 245
  • Мнения: 18 785
аууу Диде  Hug то ще е било страшно чифте  hahaha hahaha

Не споря, но по мои спомени и с Йош имаше нещо  Thinking Whistling
Слухове  Peace ашковите фенове не бяха в час за кой режисьор е ставало на въпрос и набедиха човечеца  hahaha

# 246
  • Мнения: 16 079
аууу Диде  Hug то ще е било страшно чифте  hahaha hahaha

Не споря, но по мои спомени и с Йош имаше нещо  Thinking Whistling
Темпи  Hug Йош имаше връзка с Айшето (гримьорката) доколкото си спомням от клюките тя го зарязва и завърта любов с този който и е вече съпруг, за Кюса не знам да е имала връзка д него освен с този къде Верича спомена

Хилооооуууу на все  Hug Hug Hug

 newsm78 и ко сега Елка ще участва в продукция на Канал Д, добре че сериала който си е избрала не е на Лимона, че още на 3-4 епизод ще го финализират  Whistling....тия имат само един успешен сериал Пойраз, за филмите им май е същото положение.... Канал Д пък изобщо не си рекламират сериалите

# 247
  • Мнения: 9 540
Викаш разминало му се е  Twisted Evil
Барем поне той да е пропуснат от кака  hahaha

# 248
  • Мнения: 9 540
newsm78 и ко сега Елка ще участва в продукция на Канал Д, добре че сериала който си е избрала не е на Лимона, че още на 3-4 епизод ще го финализират  Whistling....тия имат само един успешен сериал Пойраз, за филмите им май е същото положение.... Канал Д пък изобщо не си рекламират сериалите [/b]

При рускините прочетох, че филма ѝ ще е точно на Лимон филм и то на режисьора на Пойраз  ooooh! Ама те рускините вече какво ли не изписаха  ooooh!

Последна редакция: сб, 29 апр 2017, 23:38 от tempestad

# 249
  • Мнения: 9 540
Глава 86   

Скрит текст:
Дефне се събуди с болки. Наследникът на Ипликчи не беше доволен от нещо и си го изкарваше на нея. Отваряйки очи, тя сложи ръце и му се помоли да се успокои, когато от съседната стая се разнесе детски плач. Въздъхвайки, Дефне се надигна да стане.
-   Аз ще отида!- Йомер я изпревари, целувайки я по челото.- Ти вече имаш едно неспокойно бебе, остави това на мен.
Вратата на Есра се хлопна. Дефне чуваше как сестра ѝ и Йомер се опитват да успокоят Исо, докато самата тя се опитваше да умилостиви своето собствено отроче. Явно беше гладно. Скоро съпругът ѝ се появи, понесъл племенника ѝ на ръце.
-   Сменихме му памперса, но е гладен!- Констатира той, докато сядаше до нея.- Есра обаче не е сигурна кое пюре да му даде.
-   И нашето е гладно, няма защо иначе да е толкова кисело рано сутринта.- Измърмори тя. След това добави с усмивка.- Кой смени памперса?!
-   Есра!- Засмя се той.- Аз наблюдавах и се учех. Следващият път може и да опитам.
-   Йомер Ипликчи да сменя памперси. Това е гледка, която си заслужава да се види!
-   Радвам се, че ви оправихме настроените, г-жо, но децата са гладни, а аз не мога да нахраня никое от двете!- Смееше се той, докато Исо се размърдваше в ръцете му.- Есра отиде да се приготви за училище, но и тя ще трябва да закуси, преди да излезе. Какво обича?!
-   Много ти отива, наистина!- Влюбеният ѝ поглед го изненада.
-   Кое?!
-   Това. Бащинството. Да те гледам как се грижиш за всички ни, колко се стараеш, без въобще да се притесняваш.
-   Напротив, скъпа. Умирам от страх.- Наведе се и я целуна, полюшвайки детето в ръцете си.- Страхувам се да не объркаме нещо, да не пропуснем нещо. Но за сега явно се справяме.
-   Явно да. Есра може да хапне някакъв сандвич. Аз ще отида до банята и ще сляза да нахраня Исо, докато нашето реши какво иска за закуска. Още нищо не ми се е прияло, но усещам, че скоро ще получа сигнал.
-   Умното дете на тати, отсега ни командва както си иска.
Когато Дефне слезе Есра вече се хранеше, а Йомер пресоваше зеленчуци за здравословния си сок. Тя не можеше да понася тази гадост, но незнайно защо сега ѝ се прииска да я опита.
-   Може ли и за мен?!- Попита, посягайки към неговата чаша.
-   Ти не можеш да го помиришеш дори?!- Повдигна вежди той.
-   Явно бебето не мисли така. Казах ти, че ще си поиска нещо.- Чашата се оказа празна на масата, а Дефне поиска втора.
-   Кака Нихан не близваше спаначена супа, докато не забременя. За радост на баба, след четвъртия месец я ядеше почти през ден.- Усмихна се Есра, докато сестра ѝ пресушаваше и втората чаша.
-   Ако ти кажа какво яде Дефне, ще ти прилошее.- Засмя се Йомер.- Сладко и солено заедно. Или много, ама много сладко. Или много кисело. Винаги е в някаква крайност.
-   Докато вие обсъждате моите странности, аз ще се погрижа за Исо. Къде му е храната?!
-   Аз излизам, за да не закъснея!- Есра метна раницата си на гръб.- Благодаря за всичко!- Усмихна се тя на Йомер, докато Дефне я целуваше.
-   Шукрю ще те откара, кажи му кога да дойде да те вземе.- Наведе се да я целуне и Йомер.
-   Добре. До довечера.
-   Винаги е имала слабост към теб. Още малко и ще започна да ревнувам.- На шега изрече Дефне, докато вземаше чантата с нещата на племенника си.
-   Та тя е само дете!- Йомер бе шокиран.
-   Тя е тийнейджър! Но си прав, още е малка за такива неща. Надявам се!
-   Остави Есра на мира. Как ще се справим с него?- Кимна към Исо, ококорил очички при вида на бурканчетата с пюре.
-   Ела, седни! Сега, вземи го, нека седне в теб.- Настанявайки детето в скута му, тя придърпа един стол срещу тях.- Надявам се да не ни изцапа много. Малко е капризен откъм храна.
В следващия половин час Дефне подаваше лъжичка по лъжичка пюрето, а Йомер се опитваше да уговори Исо да го изяде. Решиха, че са се справили добре- почти цялото бурканче бе изядено, а петно имаше само на тениската на Йомер. Дефне взе малкия, а Йомер отиде да се изкъпе.
Когато се върна долу, готов за работа, Дефне говореше по телефона с Нихан. Беше ѝ домъчняло за сина ѝ и обеща да дойде следобед да ги види. Уговаряйки се Шукрю да я доведе, когато иде за Есра, Дефне затвори.
-   Върни се скоро, моля те!- Прегърна го тя.- Не издържам да си дълго далеч.
-   Ще се опитам да си дойда малко след обяд. Съмнявам се да ти е скучно.- Целуна я, бавно отдръпвайки се от нея.- Не искам да тръгвам.
-   Недей!- Засмя се Дефне, но сама го изтика към вратата.- Върви и бързо си ела. Ще те чакаме!
-   Обичам ви!- Целуна корема ѝ, после нея и с последна въздишка се отправи към Шукрю, вече отворил вратата на колата.
-   И ние те обичаме!- Прошепна Дефне, затваряйки вратата. Малкото дяволче в нея я ритна, явно в подкрепа на думите ѝ.



https://www.youtube.com/watch?v=BiqB0IHe15c

# 250
  • Мнения: 16 079


Борко пак без ремаркето е излязъл  Mr. Green

# 251
  • Мнения: 9 540
Скрит текст:

Борко пак без ремаркето е излязъл  Mr. Green

Все по- често започва да му се случва  Mr. Green Mr. Green

# 252
  • Мнения: 2 478
Скрит текст:

Борко пак без ремаркето е излязъл  Mr. Green

Все по- често започва да му се случва  Mr. Green Mr. Green

а дано все по-често без ремаркето да го виждаме...............

# 253
  • Мнения: 2 539
Скрит текст:

Борко пак без ремаркето е излязъл  Mr. Green

Все по- често започва да му се случва  Mr. Green Mr. Green

Добро утро, снимката е от Амстердам, при рускините четох на ергенско парти на негов приятел.

а дано все по-често без ремаркето да го виждаме...............


# 254
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
Този път чак до Амстердам е стигнал, на ергенско парти при това  Mr. Green


Привет! Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт