Аборт в днешно време

  • 44 500
  • 672
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 38
Аз все още съм благодарна,на абсолютно всички.За всеки един коментар,съвет-майчински и не толкова.
Не се репча и не искам да създавам лошо впечатление за децата на моята възраст,не се оправдавам,просто не искам да се обвинявам за това,че съм направила аборт.Да може някой от вас да го броят за грях или нещо подобно,но нямах друг избор като например да родя и да се обременя от сега с гледане на дете и да зачеркна нещата,които искам да правя.
Уважавам се и няма да допусна повече,такава грешка.Като от тук нататък правя секс само с презерватив и не се поддавам на приятеля ми и неговите искания...
Мисля аборта,не си мислете,че вкъщи летя от щастие.И това,което преживях си го слагам като обица на ухото  Flutter

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Интересен ми е следният сценарий: била си млада и влюбена, има там в миналото 1-2 аборта. Намираш си вече нормален мъж, не лошо момче. Правите си бебе, отивате радостни на ЖК и те питат за статистиката: първа бременност ли ви е? аборти? И какво, ще лъжеш или ще лъсне истината...
Имах пред себе си такъв пример. Не беше правила аборт, а роди на 13. Излъгала е докторът за предната бременност, мъжът й хич и не подозира, че сестра й всъщност й е дъщеря.

Но пък в момента използвам тази история да набивам акъл на моята дъщеря какво не трябва да прави.

# 62
  • Мнения: 30 802
Би трябвало да се ползват по 2 метода за контрацепция. Вече писах: сложи си ап на телефона и НЕ прави секс в най-опасните дни, това ти е едно допълнително ниво на защита. В останалите дни- с презерватив.

# 63
  • Мнения: 29 321
Яяяя, тя темата все пак си имала продължение!  Mr. Green

Виждам, че момичето не си е взело поука от случая! Желанието и се изпълни, цитирам по памет: "Всичко да си е, както преди, само да не съм бременна!"

Страх ме е, като виждам накъде отива светът!!!  Tired

ПС: Поправям се, написала е сега, че ще й е обеца на ухото!  Peace

# 64
  • Мнения: 2 742
Интересен ми е следният сценарий: била си млада и влюбена, има там в миналото 1-2 аборта. Намираш си вече нормален мъж, не лошо момче. Правите си бебе, отивате радостни на ЖК и те питат за статистиката: първа бременност ли ви е? аборти? И какво, ще лъжеш или ще лъсне истината...
Имах пред себе си такъв пример. Не беше правила аборт, а роди на 13. Излъгала е докторът за предната бременност, мъжът й хич и не подозира, че сестра й всъщност й е дъщеря.

Но пък в момента използвам тази история да набивам акъл на моята дъщеря какво не трябва да прави.

Моля??? Това ми звучи като сапунка, честно. Боже, аз явно съм супер задръстена  Shocked

# 65
  • Мнения: 2 755
Би трябвало да се ползват по 2 метода за контрацепция. Вече писах: сложи си ап на телефона и НЕ прави секс в най-опасните дни, това ти е едно допълнително ниво на защита. В останалите дни- с презерватив.
Още по-добре с два.

# 66
  • Мнения: 30 802
Може и Фарматекс овула или крем. Чак 2 презерватива е малко странно. Трябва вторият метод да е от друго естество.

Хапчетата, ако се понасят добре, плюс презерватив, са идеалното нещо.

# 67
  • София
  • Мнения: 23 079
Сирена, айде сега, по 5 вида контрацептиви още малко ще ги нахендриш. На параноя избива. Хапчетата например са напълно достатъчни. Говоря за разумни и зрели партньори.

_Smile_, за такава "сапунка" и аз знам, така че не е изолиран случай. Имаше едно момиче от общежитието ми навремето, което имаше дъщеря, но детето беше осиновено от бабата и дядото.

# 68
  • Мнения: 10 993
Бих те посъветвала да се пазиш от сега на татък винаги и повече да не го мислиш аборта. Забрави го все едно, не съществува. Не се самообвинявай в бъдеще и запази позитивния си дух, каквото и да ти се случва в живота. Най-важното е да си сила и да вярваш, че си направила най-доброто за теб самата. Въобще не обръщай внимание на хора, които ти втълпяват, че си безотговорна, глупава и т.н.  хората си умират да мачкат останалите, но същевременно никой не иска в компанията си депресирани хора, подтиснати и нещастни от избора си. Аз те харесвам, на твоите години нямаше да мога да изляза от такава ситуация в такова спокойствие. А помни успехът в живота зависи изцяло от самообладанието. Не е важно, че сме сбъркали, важно е да си вземем поука и да продължим напред.

# 69
  • Мнения: 2 755
Разбира се, че се шегувам, въпреки че бях чела преди време из темите за три презерватива един върху друг...

# 70
  • Мнения: 25 590

ПС: Поправям се, написала е сега, че ще й е обеца на ухото!  Peace

Бъзика се с лелките.

# 71
  • Мнения: 29 321
Разбира се, че се шегувам, въпреки че бях чела преди време из темите за три презерватива един върху друг...

хахахах, това не беше ли от онази тема, където един бил си слагал скилидки чесън в презерватива за нейно удоволствие!  Joy

# 72
  • Мнения: 5 613
Сирена, айде сега, по 5 вида контрацептиви още малко ще ги нахендриш. На параноя избива. Хапчетата например са напълно достатъчни. Говоря за разумни и зрели партньори.

По-добре презерватив - той пази И от болести.

# 73
  • Мнения: 30 802
2 вида контрацепция не са параноя, а са си златен стандарт, защото нито един вид няма обещания ефект, малка грешка и предпазването отслабва значително. И затова е второто ниво на защита.

Да си качиш ап и да следиш фертилните дни не е нещо супер невероятно и параноично, нали?

САМО презерватив за мен е ненадеждна форма на защита.

# 74
  • Мнения: 14 654
просто не искам да се обвинявам за това,че съм направила аборт.

И не бива. Не си виновна, че си направила аборт, но поемаш сама всички последици от общата ви грешка с твоя приятел, а него напълно оневиняваш, сякаш е страничен наблюдател, не е участвал в забременяването и не ти е казвал да махнете презерватива, защото усещането е по-друго. Е, вече разбра какво точно е усещането, даже с екстри, и май не ти хареса особено.

Общи условия

Активация на акаунт