Криза в отношенията

  • 24 510
  • 243
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 11
За съжаление тая тема стана поредния ринг на Пеперудата.
Но пък е смешно. Може авторката да я покаже на мъжа си тая тема, гарантирам че след прочетеното човека ще оцени жена си и ще си промени поведението.
Не знам за мъжа на авторката , но аз със сигурност осъзнах каква ПРЕКРАСНА съпруга имам bouquet.
Ще дам много от себе си за да поправя грешките си, пък дано да не е късно. Късмет и безсмъртие на всички !

# 241
  • Мнения: 31 218
Радваме се, че сме помогнали  Mr. Green Party

# 242
  • Мнения: 615
За съжаление тая тема стана поредния ринг на Пеперудата.
Но пък е смешно. Може авторката да я покаже на мъжа си тая тема, гарантирам че след прочетеното човека ще оцени жена си и ще си промени поведението.
Не знам за мъжа на авторката , но аз със сигурност осъзнах каква ПРЕКРАСНА съпруга имам bouquet.
Ще дам много от себе си за да поправя грешките си, пък дано да не е късно. Късмет и безсмъртие на всички !
Ей, хубавецо, ама много ти били слаби ангелите на тебе !!! Налазиха те тука 10-тина змии и взе, че си хареса понадебелялата жена...
Принципно се радвам, че ти е дошъл акълът, защото както и сам видя, щастието с една жена не се свежда само до това дали е дебела или слаба...жената е съвкупност от качества, които могат да те направят щастлив или обратното...

# 243
  • Мнения: 1 894
....
Моля за съвет, как да постъпя, за да се върнат разбирателството и страстта обратно?

Обичай себе си и отказвай да бъдеш около мъж, който те кара да се чувстваш като пациент на психиатрията.

Нямам какво друго да кажа.

Общи условия

Активация на акаунт