Подготовка за кандидатстване в СМГ след 4 клас

  • 112 942
  • 783
  •   1
Отговори

Анкета

Как ще готвите детето за прием в СМГ?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

# 780
  • София
  • Мнения: 978
Да попитам - има ли деца, учещи в 5-7 клас, които съчетават училището с активен спорт? Възможна ли е такава комбинация като натоварване? Под активен спорт имам предвид 5-6 дни в седмицата по два часа поне.
Активен спорт може да се практикува евентуално 5, до средата на 6 клас. След това, започва голямата подготовка за НВО и поради липса на време, спорта отпада от програмата.
Но в 8 клас е различно. В 8 клас, излизат на преден план интересите и се намира време и за спорт, и за втори изик, въобще за това, което е искано, но пренебрегвано година и половина.
Maidenly, сега ще оценим в събота на Иван Салабашев, както и другата седмица на Коледното, нивото на първокласниците и кои от тях имат математически заложби. Надявам се на силен, конкурентен и състезателен набор, както бяха в периода 3-4 клас сегашните осмокласници (набор 2008 г.).

# 781
  • Мнения: 7 210
Моля, публикувайте нова тема.

# 782
  • София
  • Мнения: 1 015
За спорта. Двете ми дъщери ходиха на фигурно пързаляне (6 дни в седмицата, минимум 3 часа дневно) 5, 6 и началото на 7ми клас. После решиха, че ще учат за НВО и силно намалиха спорта. Бяха пълни отличнички. Синът ми е сега 6ти клас, той не успява да съчетае спорта със СМГ. По-бавен е и не му стига времето за безкрайните домашни. Та - зависи си от детето

# 783
  • София
  • Мнения: 1 106
Нова тема Подготовка за кандидатстване в СМГ след 4 клас - тема 2: https://www.bg-mamma.com/?topic=1503856

Общи условия

Активация на акаунт