Спешно ! Премахване на татуировка

  • 2 939
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 52
Здравейте
Предстои ми важно събитие,  и имам татуировки , които ся в процес на лазерно премахване  и в момента изглеждат доста гадно. Носочила съм се евентуално , да ги замаскирам  с грим и затова бих била много благодарна да ми дадете насоки , тъй като рядко се и гримирам и сигурно съм поизостанала с тенденциите.
Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 9 562
Има един фон дьо тен- Дермакол, гледала съм доста клипове как заличават какво ли не с него. Има го в Ензо мисля.Прочети в нета и разгледай видеа, има много.
Скрит текст:

# 2
  • Мнения: 5 478
Чела съм, че този коректор се справял дори с прикриване на татуировки -
 https://img.makeupalley.com/hwthumb/980/980/0_6_2_2_2844866.JPG Имам няколко и утре ще пробвам дали ще успее.
Друг е въпросът обаче, че трябва да се внимава да не се размаже с дреха, вода... Зависи от доста неща и може и накрая да се получи по-зле, отколкото да ти се вижда просто самата татуировка. На коя част от тялото е? Няма ли вариант да се прикрие с шал или нещо такова? Thinking

# 3
  • Мнения: 3 018
Има един фон дьо тен- Дермакол, гледала съм доста клипове как заличават какво ли не с него. Има го в Ензо мисля.Прочети в нета и разгледай видеа, има много.
Скрит текст:

Аз го използвам ежедневно, за да прикривам пигментни петна. Уникална покривност има. От Парфюмо го поръчвам. Номер 221 е почти универсален, вече ако е доста мургава 222

# 4
  • Мнения: 52
Чела съм, че този коректор се справял дори с прикриване на татуировки -
 https://img.makeupalley.com/hwthumb/980/980/0_6_2_2_2844866.JPG Имам няколко и утре ще пробвам дали ще успее.
Друг е въпросът обаче, че трябва да се внимава да не се размаже с дреха, вода... Зависи от доста неща и може и накрая да се получи по-зле, отколкото да ти се вижда просто самата татуировка. На коя част от тялото е? Няма ли вариант да се прикрие с шал или нещо такова? Thinking
Има ли ефект ?

# 5
  • Мнения: 5 478
Изключих да пиша, извинявай. Пробвах и има, но не скрива на 100%... а и не съм го очаквала четно казано.  Tired Обаче моите са плътен цвят, а не със светлосенки.

# 6
  • Мнения: 52
Изключих да пиша, извинявай. Пробвах и има, но не скрива на 100%... а и не съм го очаквала четно казано.  Tired Обаче моите са плътен цвят, а не със светлосенки.
Благодаря ти , моите са с раскъсан пигмент.. едната е на китката ми тъй че може още в магазина с тестера да пробвам какъв ще е ефекта 🤔🤔

# 7
  • Мнения: 2 889
На Дермакол наистина покрива идеално дори и татуировка (изпробвано), но трябва да се матира с пудра защото седи леко лъскаво, а и оставя петна и трябва много да се внимава да няма доавг до дрехи.
Но това, което е наистина перфектно е покривен крем и пудра на Dermablend. Има клипчета в интернет как покриват мъж целия в татута с такъв. Поръчва се от чужбина, но по картинка е малко трудно да се избере точен цвят. Аз и такъв имах, но не беше моя цвят, но поне за него знам че не цапа дрехите след като се фиксира с пудрата на същата марка.

# 8
  • Мнения: 52
а къде мога да намеря този фон дьо тен на Дермакол, понеже не ми се иска да го поръчвам онлайн?

# 9
  • Мнения: 2 889
а къде мога да намеря този фон дьо тен на Дермакол, понеже не ми се иска да го поръчвам онлайн?
Аз съм от малък град и есинствено чрез онлайн поръчка го получавам, но оък аз съм много бяла и най-светлото ми пасва идеално. Ако си от София, питай в темата за козметичните похождения дали са го виждали някъде в реален магазин.

Общи условия

Активация на акаунт