Искам да кажа ... (119)_24.04-30.04

  • 81 953
  • 1 171
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ще дойде щъркелът тази седмица?
Ще ядем ли еклери или ще си чакаме още?

Готварската книга на "Искам да кажа..."  chef

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 7 192
Добро утро! Трудно се събудих тази сутрин. Сега пия кафе и гледам лошо Simple Smile

# 2
  • Мнения: 14 225
Добро утро!

Аз викам да ядем еклери вече, че Козуначко ще превтаса  Mr. Green

Станах без проблем в 5.30 аз, но котката ме бойкотира и отказа. Неблагодарно животинче, в събота може, в понеделник не може  Crossing Arms

Похвалих ли ви се каква съм патица? Пуснах си слънчевите очила на пералня със сушилня... Останали ми в джоба на якето в събота и... Открих ги като взех да го прибирам  ooooh! Нищо им няма де, чистички са  Mr. Green
Хубав ден ви пожелавам и дано да е слънчев!

# 3
  • Мнения: 6 241
Добро утро!
Време е вече щъркелът вече да идва,от почти месец го чакаме.26.04 е хубава дата  Flutter .
Не можем да разберем как и какво правят комшиите с камината им,но снощи беше ужас.Първо започна да намирисва на пушак,после тухлите започнаха да пукат  Shocked .На тавана беше мъгла от ,викам край,запалихме се.ММ се разправяше със съседа.Ама нищо не били правили,даже едва запалили печката.Е да,ама тия комини се чистят от време на време.Оказа се,че най—вероятно натрупаните сажди са се запалили.Май има пукнати тухли,спахме на отворен прозорец,че да не стане някоя беля.Загубени хора  Tired .Преди три години,майката на въпросния,горяла вестници в комина,че да изгорят саждите  #2gunfire .В следствие на това,и друг комин е спукан.Тогава пак се разминахме,но до кога ли  Rolling Eyes .

# 4
  • Мнения: 11 860
   Добро Утро!Щъкелът- утре, днес вс още е хладничко Simple Smile



# 5
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 136
Добро утро! Успешна седмица!

По-топло е днес и напича екстра Simple Smile
Време му е на Козуначко Simple Smile

# 6
  • Някъде там
  • Мнения: 15 908
Добро утро.Щъркела се очаква в четвъртък на 27,както казах,хубава е датата,нали си е моята.
Днес времето​ е чудесно,тъкмо имам излизане.Питка ще меся след няколко дена,да си пробвам робота,че освен козунак и много хляб остана и сега го правим на пици,баници и печен.Като свърши ще меся да не остана по назад от вас.

# 7
  • Мнения: 14 970
Добро утро!
Започва най-хубавата седмица в годината. И да, ще ядем и еклери, и кюфтета, и вино ще пием, а Козуначко няма да мъчи мама и ще се появи в цялата си прелест.
Много ми е приповдигнато настроението, надявам се да не ми го скапе никой. Очертава се интересна, но напрегната седмица. Прекрасна да е за всички   Hug

# 8
  • Мнения: 38 944
В нашата компания от доста години не се е раждало бебче, та наш Козуначко ще го полея подобаващо! И кифтета ще пия.  Mr. Green
В момента дават за побоя в училището в Ямбол.

# 9
  • Мнения: 9 562
Добро утро! Щъркелът ще дойде утре Laughing

# 10
  • Мнения: 22 036
Аз  не спах. От години живея сама, а и преди ми се е случвало, но вчера имаше някой в гаража. Много се притесних. Кучката не се чувстваше добре и направо се побърках. Сега тъпото прасе лае на воля, а когато ми трябваше спа като пукъл!

Накакви малки наркоманчета бяха, но много ме изплашиха.

# 11
  • Мнения: X
Добро утро!

Козуначко утре съм казала. А междувременно на връщане от работа може вярно да мина да си взема еклери. Grinning Времето се очертава хубаво, опитва се да изгрее слънце. И аз съм в приповдигнато настроение. Наспала съм се, сега ще закуся и ще си сипя второ кафе след това.

Хубава седмица ви пожелавам! Simple Smile

# 12
  • Мнения: 3 647
Добро утро,
 синът ми също е роден на 27.04 и потвърждавам хубава дата е. Днес смятам да започна отново да ходя сутрин на разходка а и си поръчах кленов сироп, сериозно се заемам със сваляне на килограми.
Мисля че имаше още някой на този сироп, Хай ако не се лъжа.
Пожелавам си успех с отслабването.

# 13
  • Мнения: 6 241
Весела,от къде поръча,че и аз се замислям за него?Може на ЛС да пишеш  Hug .В нашия град няма ли в някой магазин ?

# 14
  • Мнения: 3 647
Ренко излезе ми реклама в сайта и оттам. А иначе съм го правила и преди но съм го поръчвала при Гарабитов. Поне аз не съм го виждала в Асеновград, но доставката от сайта е безплатна. Пиша на лични за да не е реклама.

Общи условия

Активация на акаунт