Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 8

  • 38 214
  • 754
  •   1
Отговори
# 210
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Тудоркеей, аззз сусамов не обичкам, горчи ми. Ноооо, може да си го хапваш във вгх вечеря върху филийка, сухар, или крекер, с медддд..... Flutter

Правят се и разни сосове с него- за агнешко, риба.

# 211
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Тудоркеей, аззз сусамов не обичкам, горчи ми. Ноооо, може да си го хапваш във вгх вечеря върху филийка, сухар, или крекер, с медддд..... Flutter

Правят се и разни сосове с него- за агнешко, риба.
Ся, начи, първо ще го кусам и после ще решавам. Не ме съблазнява идеята с мед, но виж - сосовете са друго нещо.

# 212
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Иринитка, блендирай го с нахут, магданоСс / Джулка hahaha/, чесън и други тинтириминтири и става разкошшшшш.  bouquet

# 213
  • Мнения: 1 623
Утчет: хапнах доволно и много. Нищо не гръмна-сготвих макарони с тиквичка и моркови за утре, зелеан салата с моркови и за вечеря "Айле" сладкиш с РЧШ
Инджи, с глас се хилех. И аз много харесвам разказите му  Laughing Laughing
Вики_Кати, така, така. И аз си го напомням от време на време, но често влизам от сесия в сесия и не ми остава време да стригна до форума. А и съм започнала много интересна книга "Жега и щурци" на Беснек Мустафай.
Иринита, гледай да е истински тахан, без примеси и си го мешай с каквото искаш.
Тахан колко обичам..., с мед е изключително вкусно, или като добавка за бонбони, обаче е доста калоричен.
Пак отивам да дочета, да не изпусна нЯщо  bouquet

Последна редакция: вт, 25 апр 2017, 20:06 от izgariashtata

# 214
  • Мнения: 28 435
Тудореее, стига лежа на дивана ми отивай да пълниш ваната! Hug Докато не си я изкъртила за последно да ти свърши работа! bouquet
Купих кофа, червена, 15 л, хапнах задушена елда с масло и нарязана зелена чушка вътре, и маслинки! Добре се получи! chef
Курдов, едно време давахте рецепта за таратор с морков, не помня кой, всички го възхваляеаха, аз така и не го опитах...и аз като Сави много мразя моркови, но хапвам понякога! Simple Smile
За утре трябва да готвя, защото няма сила, която да ме накара да ям извън нас в миризлив град без вода! Sick
Курдов, ние сме към язовир Камчия! Simple Smile

# 215
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Тудоркеей, аззз сусамов не обичкам, горчи ми. Ноооо, може да си го хапваш във вгх вечеря върху филийка, сухар, или крекер, с медддд..... Flutter

Правят се и разни сосове с него- за агнешко, риба.
Ся, начи, първо ще го кусам и после ще решавам. Не ме съблазнява идеята с мед, но виж - сосовете са друго нещо.
Мчи кусай го де, без кусане нищо не стааааа,  Mr. Green  Joy

Демитууу, мноу е пУлезен магданозеца, афрУдизиЯк директно.... Whistling
 Joy

# 216
  • Мнения: 1 623
А магданозец с чИесънце...направо бомба  Laughing Laughing Ерик шЪ сЪ изтощи

# 217
  • Русе
  • Мнения: 8 801
А магданозец с чИесънце...направо бомба  Laughing Laughing Ерик шЪ сЪ изтощи
Тъкмо почна,  Whistling

# 218
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Иринитка, блендирай го с нахут, магданоСс / Джулка hahaha/, чесън и други тинтириминтири и става разкошшшшш.  bouquet
Марооу, жива да си! Имам едно бидонче тинтириминтири и се чудех какво да ги правя rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao
Изгарящата, колко ти се радвам, че си отново с нас Hug Hug Hug Hug Кажи как е дребосъчка? Сигурно вече е голяяяма Hug
Мимчо, ваната е спукана!!!!  #Cussing out
Това е движещия мотив за ремонта на банята, който както сочи програмата ми, щото съм 'сключителнУ ангаже, ще бъде през юни или в края на май.
Та, ако напълня ваната, рискувам съседа под нас да позвъни на вратата ми. Би било добре, но има няколко факта, които възпират радостта ми от подобни представи: 1. Съученик ми е. Не, че е възрастен, но нали знаете , че мъжете ВИНАГИ изглеждат по-зле от нас. 2. Стар ерген е. "Стар" не е показател за възрастта му, а за семейното му положение Mr. Green 3. Той е писател-фантаст и когато го "гугълнах" първото произведение, което се откри пред смаяния ми поглед бе разказа "Смърт в асансьора".
От тогава, колчем се засечем пред асансьора или входа, винаги "се сещам",че съм забравила нещо в колата, с риск да ме помисли за малоумна. Понякога редувам и с "О, аз ще се кача по стълбите, 6 -етаж Shocked Shocked, така поне  да си мисли, че съм спортна натура и за това изглеждам тооолкова добре. А не като него hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 219
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Тудоро мърииии,  Joy  Joy
Не моА глеАм благини зарад теби,  Mr. Green , разсейваш ма...

# 220
  • Мнения: 28 435
Тудоро мърииии,  Joy  Joy
Не моА глеАм благини зарад теби,  Mr. Green , разсейваш ма...
И мен....зарад Тудора без вода напълнена ще остана Simple Smile
Много е сладка на живо Тудорка, вервайте ми, кат не я видя и ми домъчнява....другата седмица ще ударум едно Ф! Нали? Wink

# 221
  • Мнения: 1 623
Иринита, и аз се радвам, че се завърнах обратно. Липсвахте ми. Колкото до съседа...въобще не звучи за магданоз с чесън. Особено след такова заглавие.  Laughing Laughing Нооо, виж ако прибавиш и скариди, не се знае какво ще стане  Mr. Green. Колкото до ремонта-когато му дойде времето.
Да добавя, Иринита, дребосъчка е прекрасно, стана на 2, 4м и ходи на ясла. Оказа се мноооого дива и пълна с енергия, което хем ме радва, хем е адски изтощаващо. Просто кипи и прелива. Сега е наумила, че може всичко сама и докато опитва да си сваля и вдига гащите, често се напишква, но категорично не дава да й се помогне Grinning

Последна редакция: вт, 25 апр 2017, 20:23 от izgariashtata

# 222
  • Мнения: 28 435
Тудореее, прати съседа при мен, че съм Самотна таз седмица... hahaha hahaha hahaha

# 223
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Джули, не мога чист да го ям, много ми е гаден.  Sick Ям го или с мед на филийка, или на хумус. Хумус мога да изям една кофа.  Embarassed От нахут, от боб, от червена леща, даже от тиква съм правила. Но този с какаото е уникален.

Курдов, може и аз да съм бляла и да не съм разбрала. Но все ми се струва, че едно като таратор правехте. 

# 224
  • Мнения: 2 844
Иринита  Hug да,Крумов е уникален Joy JoyА за зодиите е много интересно четиво Sunglasses А като имаш толкова много тинтириминтири прати и на другарчетата hahaha hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy
Деми Hug Hug hahaha
И аз хапнах - салата - марулка,репичка,краставица и лук,но я овкусих,бях много гладня,надявам се да удържа фронта Mr. Green Mr. Green
Мими  Hug Hug много гадно това с водата #Cussing out
Тахан аз много обичам - в хумус,с патладжан,а смед колко го обичаммммм
Ще гледам мастърите Mr. Green Mr. Green,приятна вечер и много Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт