КГБ = Клуб на Готините Баби - 178.

  • 62 503
  • 740
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 8 369
Привет разкошници, разплетени кошници Simple Smile
БОРЯНЧИЦЕЕЕЕ, мятам червеното килимче, вдигам плаката за добре дошла, и с китка в ръка те посрещам.
За стиховете какво да кажа? Казвала съм го, ще го кажа пак-харесват ми много, ама много...Веднага се почувства свежата струя с твоята поява.
Момичета, аз съм за среща в ПЛЕВЕН.
Нещо стана с лапчо. Пиша ви сега, но никакви емотикони не мога да сложа. Утре ще го водя на доктор Wink
Спирам, че така ми се спи...
Да видим дали ще мога да публикувам.
Лека нощ!

# 76
  • Мнения: 641
 Hug Hug Благодаря, ви милички, за пожеланията към Светлето!
На Борянка....голямо гуш... Hug
............................................
След работа отидох да изпратя пари на рожденичката (  Embarassed Embarassed признах си...за закъснението)
До 14 ч. бързах да съм до малката внучка и към
 18ч. с такси се прибирам вкъщи. ММ беше още на пчелина, боядисва кошери.
Слагам в кукъра две пил. бутчета  и с Кучо отивам при свекървата, че й купих от Кауфланд очила с диоптри и да й ги занеса. Очилата са точни, малко  поплетох.....и обратно вкъщи.
Нахраних Кучо, останалото месо го сложих  с картофи да го пека във фурната.
Преди малко се прибра и ММ и реши да вечеря само с кисело мляко.....
....казах му , че СФ-децата ще ни идват на гости от петък и да си планира работата за почивните дни.....и той  smile3505....имал за мен работа през почивните дни да вапцвам и аз кошери... щщ[smilie=smile3502.gif]....ще остане за по-късно/
Лека вечер, момичета!

# 77
  • София
  • Мнения: 16 022
Борянка, добре завърнала се!
Сега нали няма да изчезваш?
Фло, карай без емотикони.

# 78
  • София
  • Мнения: 5 074
Това за Борянка, вместо добре дошла. И за всички вас, разбира се.
https://www.youtube.com/watch?v=WpmILPAcRQo

# 79
  • Мнения: 18 530
Мммм,добре че съм дърта и сама ,в друг случай  щях да повлека дядото към кревата и да го потрошим ,тези не танцуват ,те се любят и то красиво....
Няма да изчезвам ич вече...

Креми ,давай отпор,малко ти шетането,че  и да вапцаш.Тези мъже никак не могат без жените...Този месец пак съм се връщала в спомени и  така хубаво си променях живота следварително,че чак ми хареса и защо???чак сега...Ама пък иначе си знам всичко ,днес една се чуди да пръска ли лозето и защо...А аз го уредих като за картинка,нищо че  е от два реда  с 10 главини и другите аут.Утре друго....стига да съм в движение,да не спукам гума....

# 80
  • София
  • Мнения: 5 074
Ето ти друго...покъртително и ще те откаже от мераци https://www.youtube.com/watch?v=zAjv4eowC6Y
Любимо мое .

# 81
  • Мнения: 18 530
Ето ти друго...покъртително и ще те откаже от мераци https://www.youtube.com/watch?v=zAjv4eowC6Y
Любимо мое .

И това е от нашите

# 82
  • Мнения: 814
 Hug Hug Hug bouquet bouquet bouquet!
Ето съм! Обиколих днес хотелите " Ростов" и "Балкан". Цената за самостоятелна стая в "Ростов" е 60 лв., при групово посещение е 55 лв. с включена закуска. Цените за стая за двама е  еднаква - 80 лв. В "Ростов" правят отстъпка за групи на 70 лв. с  включена закуска. В "Балкан" правят отстъпки за групи над 50 човека. Иначе  двата хотела са удобни за срещата ни. Намират се в центъра на града, има удобен транспорт от автогарата и ж.п.гарата. Двете са една до друга. В "Сити "хотел цените са високи. За вила в "Кайлъка" не бих препоръчала, няма удобен транспорт и придвижването до града и обратно до вилата става със собствен транспорт или с такси. До хотела в "Кайлъка", където Криско на Янчето беше на зелено училище, също няма удобен транспорт. Това е информацията, която мога да подам. Има и някакви нови хотелчета, но не можах днес да ги посетя, ако решите, ще го направя тези дни. Но до двата, за които писах, транспортът от и до гарата и автогарата е удобен.
Кремче, честит рожден ден на дъщеричката ти! Да е благословена със здраве, късмет и щастие, да сбъдва мечтите си!
С пожелания за приятна и спокойна вечер, връщам се на предишната теча да чета и да вляза в час!

# 83
  • София
  • Мнения: 5 074
Още един поздрав и си лягам, защото ако подъллжа няма да заспя до сутринта
https://www.youtube.com/watch?v=zAjv4eowC6Y

# 84
  • Мнения: 18 530
Градско на старата главна има един Мираж ,в сносен вид е по 20  и  25  лв леглото като се сваля за група  и  излиза на 20 за всички ,имат до 30 места. Посетих ги веднъж и разгледах ,бяха нови,миналото лято заради друга група ходих.Чисто беше.Храна има на метри наблизо и музика,гарантирам. Освен това има други изненади. Важна  е дата и бройки за точност ,приблизителна точност ,ако се реши.
Храната е  около 15 дето мисля. Може си внесем нещо пиено.Аз съм повече притеснена за културната програма...не съм ориентирана за връзки ,пътни,за работно време и  тем неща и  кое  би било интересно ,май  кайлъка с рейса да посетим.Всъщност мога да опитам и личен превоз -бусче,евтино,колкото за горивото и  храна на шофьора ,зависи от бройката ни.Времето на престо я също-може се отиде до Летница ,водопадите Крушуна и  пещерите.При желание. В града съм неориентирана.

# 85
  • Мнения: 1 027
Добра вечер! Hug

На патерици честит рожден ден Мамси!



Танита, да са ви честити грамотите! Поне весело си изкарвате.
И в нашето читалище има такава певческа група. Обещали са ми, като си пенсионирам да ме вземат.

Шпунци Hug Hug Hug

Добби, каква красавица ще стане вишната, когато порасне!!!! Честит да ти е!

Кремче, честит рожден ден на дъщеря ти!



Борянка, добре си се завърнала! Hug Hug Hug
Който няма нет - става поет Laughing Чудни стихове си написала!

За срещата няма да гласувам, защото няма да мога да присъствам Sad

Лека нощ ви пожелавам!



# 86
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 292

 Добро утро от мен!
Бързам днес и направо сервирам кафето:

           

 Отивам да вдигам брат си, че в 8,30 тръгваме!

# 87
  • Мнения: 1 334
 
Добро утро , приятелки ! Бъдете щастливи !



 В мъжа е важна мъдростта, а не богатството.
 В жената е важна верността, а не красотата.
 В приятеля е важна добротата, а не пустите слова.
 В любимия е важно търпението, а не изискванията.
 В тялото е важно здравето, а не стройността.
В думите е важен смисъла, а не как и кой ги произнася.
 Омар Хаям

Никога не ме е отблъсквала бедността на човека, а неговите бедни мисли и душа.
Омар Хаям

# 88
  • Мнения: 1 082
ПРИВЕТ! КАКВО СТАНА С ГЛАСУВАНЕТО? СЪЩО КАТО В НАРОДНОТО СЪБРАНИЕ...

# 89
  • Мнения: 18 530

Поглед навътре
"Няма по-сляп от онзи, който
                                                   не иска да види."

Чувства. Трепети. Страст. Пълнота.
Кой през нещо от тях не минава?
Кой подсвирква си леко с уста
и се движи с небрежност такава


сякаш целият свят му  е длан,
дето срещат се чувства и сплитат.
Няма правило, път, няма свян,
щом любов те погледне в очите.

Искаш тялотo в трепета див
и душата да слееш  със друга.
Искаш просто да бъдеш щастлив -
направи си и тази услуга.

Всичко може да свърши.Света.
Всяка мъдрост и притчи излишни.
Само тя ще стои - любовта -
център, бъдеще, всичко предишно.

Общи условия

Активация на акаунт