Малко ромски бисери

  • 35 326
  • 130
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 085
Интервюират Ромка за акция на НСБОП за залавяне опасни
рецидивисти в Пазарджишко.

Излъчено по КАНАЛ 1:

"Супруга съм на три деца. С чувекъ сбрахме пари и
купихми триустаен партамент. Една вечер звъни вратата.
Звънеца чука. Отварям - НИНДЖА. И без да каже нищо, с
карате в бъбреците. Дукат съ усета ми би два шамара с КРАК
и един на детето в гръбначния кош! От ударната вълна
отлитам на 20-30 метра. Абстрахираха децата. А чувекъ го
нема. Ако общината в града не вземе спешни мерки, ще се
самуубеся или ще изчезна безкрайно..."


взето назаем от байМангау

# 1
  • Мнения: 1 150
Коментара на един циганин в нашия квартал по повод една кола
"Брат ми си купи сащата, щар по щар,турбо спринцофка, пълна инжекция "  Mr. Green

Сетих се за още един. В нашия вход живееха семейство цигани. Скараха се една вече, мъжът ходи къде ходи и към полунощ се чува "Снежоооо покажи се ма, ай сиктир стига си правила цигански номера"

# 2
# 3
  • Мнения: 1 153
Една циганка подвикваше на пътниците на автобуса"Како,како,какоооооо( и тъйкато никой не и обърна внимание тя изкрещя)-госпожа за къде е автобуса Joy
Не си спомням по кааъв повод имаше репортаж по телевизията за циганите и една циганка заплаши"Ако не ни помогните ,ще си отидем в Индия'' луда калинка hahaha Joy

# 4
  • Мнения: 1 581
Аз като съм сиганин, нали и аз съм хора  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 5 299

Не си спомням по кааъв повод имаше репортаж по телевизията за циганите и една циганка заплаши"Ако не ни помогните ,ще си отидем в Индия'' луда калинка hahaha Joy
хихих, тва мноо яко Joy

# 6
  • MUC
  • Мнения: 297
Асане, чух, че ша махат буквата "х" - Въййй, ма сига как ша пишем Хасфалт бе???

# 7
  • Мнения: 2 085
Мангау Брадър: Живо Предаване

Първи ден: Голям купон по случай, че сите роми заедно са събрали 12 души, които не са роднини помежду си. Освен това са сами в цялапартамент 300 квадрата. Йедене и пиене на корем, докато е още чистичко.

Втори ден: Оказва се, че съквартирантите не са 12, ами 36 човека, защото всеки е донесъл в куфара си по двама свои роднини.

Трети ден: Водата в джакузито е газирана, ама става за пиене. Съквартирантите са недоволни, защото в изповедалнята няма тоалетна хартия, а пликовете от мисиите много драскат.

Четвърти ден: Нонстоп секс понеже няма друго за правене.

Първа елиминация: Сериозен проблем, понеже са номинирани Манго, Хасан и Айше, а така се казват 28 души от всичките 36. В крайна сметка доброволно си тръгват по трима от всяка група. След тяхното заминаване къщата мистериозно остава без одеала, батерии за чешмите, мокет, помпа на джакузито и дръжки на вратите.

Втори месец: Досега няма успешно завършена мисия, понеже още на първите елиминации са изхвърлили оня Хасан, дето е учил първи клас и след това няма кой да чете условията. В крайна сметка съквартирантите са с около 200 процента на минус от бюджета. Няма за ядене, изпушили са храстите, в боклука също няма нищо, бубите също са изядени, а в крайна сметка спира токът, защото някой е прибрал жиците. Пак е време за нонстоп секс.

Три месеца след края на шоуто: Телевизията е фалирала, праграмата е закрита, но никой не се е сетил да изведе съквартирантите.

пак оттам

# 8
  • Мнения: 298
"Пада ми шок на главата" - някаква циганка се оплакваше, не помня от какво, в един репортаж.  Laughing Laughing

# 9
  • Мнения: 1 756
жената и то 4овек,децата и той smile3532 smile3534 newsm44

# 10
  • Мнения: 803
Беше много отдавна, една циганка се оплакваше по ТВ, заради някакви ротативки, ситуирани в техния вход.
И казва "И целЪ ношт мА бият топките у главътъ! Не моа спЪ!"

# 11
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз малкУ сам бреминна.

# 12
  • Мнения: 13 512
Интервюират Ромка за акция на НСБОП за залавяне опасни
рецидивисти в Пазарджишко.

Излъчено по КАНАЛ 1:

"Супруга съм на три деца. С чувекъ сбрахме пари и
купихми триустаен партамент. Една вечер звъни вратата.
Звънеца чука. Отварям - НИНДЖА. И без да каже нищо, с
карате в бъбреците. Дукат съ усета ми би два шамара с КРАК
и един на детето в гръбначния кош! От ударната вълна
отлитам на 20-30 метра. Абстрахираха децата. А чувекъ го
нема. Ако общината в града не вземе спешни мерки, ще се
самуубеся или ще изчезна безкрайно..."


взето назаем от байМангау



 Joy Joy Joy Joy Joy

Е,,,браво, Кларис, това ми е любимо! Имам един приятел, който страхотно  го казва  и все  го карах да ми го повтаря!

# 13
  • Мнения: 276
и един любим но малко мръсен виц
КОЛТУРЕН РАЗГОВОР В ЦИГАНСКО СЕМЕЙСТВО
Бащата чете вестник в хола  дащериата свири на пиано същов хола а майката готви в кухнята.
Изведнъж тя спира да свири и баща и я пита" Що спре да свириш ма к...о?
тя му отговаря"ла да свириш ти бе дърт п------т...
майката се показва от кухнятя и се провиква" Така ли се говори на баща да му ядеш к..а да му ядеш.... еее казах че е мръсничък

# 14
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Возя си се в рейса и до мен едно спреднатичко ц..... семейство и чувам...
"Сега къде е баща ти, ааа ей го на там не иска да се качи в рейсо, че миришело па и и иска да пробва колулото" до тук добре, ноооо рейса спира, слизаме и се чува вик към потния задъхан манго:-x ...
"Еййй как е, УМОРИ ЛИ СЕ ЦЕЛИЯ" сина към баща си
Тупнах да се смея на път към вкъщи, че и мъжа не спря една седмица да ме пита, дали съм се уморила ЦЯЛАТА hahaha Joy

Общи условия

Активация на акаунт