Пране на ръка

  • 9 007
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 46 403
Този против петна ползваме вкъщи. Много добър и е без пари, 2-3 лв. Peace

# 46
  • Мнения: 3 480
Пръскам с Ваниш аз против петна, а за белите дрехи ползвам едни прахчета.

# 47
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Никога не съм делила бельото на никого вкъщи да го пера отделно. Нищо ни няма. Това да се дели само заради мисълта, че е бельо вече е обсесия.

# 48
  • Мнения: 25 400
А, може да има уважителна причина – ако някой от семейството има гъбички или нещо друго заразно, което може да се предаде на останалите – нормално е да му се пере бельото отделно.

# 49
  • Мнения: 5 820
А, може да има уважителна причина – ако някой от семейството има гъбички или нещо друго заразно, което може да се предаде на останалите – нормално е да му се пере бельото отделно.


   Точно така. Затова бельото се пере отделно. Колкото и да поддържаме интимна хигиена, все по нещо си носим.

# 50
  • Мнения: 25 400
Ами... Някои не си носим.

# 51
  • Мнения: 12 644

И ние. И си перем бельото заедно.  Но който си носи, има уважителна причина.

# 52
  • София
  • Мнения: 38 116
Отдавна не пера на ръка. Пералнята си има програми и препарати за всичко. И аз не деля кое на кого е. Само тъмно, светло, вълнено и т.н. Само на дядото е отделно и на висока т, пък ако ще да се свива.

# 53
  • Мнения: 1 355
За миялната само един тиган от лят чугун мием на ръка, пишеше си, че не става в миялна, но и него набутах. Лошото е, че не се измива добре, затова на ръка. Но когато аз готвя го заобикалям  Whistling
Може и шарки да ти изчезнат.
Да, избледняват, но тъкмо повод да се сменят  Mr. Green че иначе ми е жал да хвърлям...
Ако е качествен порцелан, нито шарки чезнат, нито се драска. Пет години подмятам едни и същи чинии, писна ми да ги гледам, ама нищо им няма.
По темата - вкъщи нямам леген. Имам всякакви торбички за пране на фино пране и сутиени.

Последна редакция: нд, 07 май 2017, 18:57 от vion

# 54
  • Мнения: 12 644
Моите бяха дизайнерски чаши. На най-евтини порцелани не им изчезват шарките.  И аз така се прекарах с една чугунена тенджура - след като я купих видях, че не се мие в миялна.

Общи условия

Активация на акаунт