Повечето вече знаем, ДЕКЕМВРИ с бебенце ще си играем - 2 Тема

  • 42 812
  • 728
  •   1
Отговори
  • София - град
  • Мнения: 141
Момичетата, които искат да бъдат добавени на първа страничка, да ми пишат на лични с информация за термин, години и първа /втора, трета.../ бременност.


За присъединяване към Facebook групата, моля пишете лично съобщение /във фейсбук/ на: Neli Kirilova Kanareva









Скрит текст:
30 Ноември
sudju4e

1 Декември



2 Декември



3 Декември



4 Декември



5 Декември
Premier_Jour- втора бременност


6 Декември



7 Декември
donito81 - втора бременност



8 Декември
GABRIELА АТАNASOVA - трета бременност
Alma Rodrigez


9 Декември
Сонита



10 Декември
lubimka6


11 Декември
Anna02 - Трета бременност
Tanya_4545

12 Декември



13 Декември



14 Декември
Диляна Калчева


15 Декември
higher-up - втора бременност
Тропи - втора бременност

16 Декември
Simba su


17 Декември



18 Декември
dan4e02 - Трета бременност, очаква близнаци


19 Декември



20 Декември
Есен1 - втора бременност
denim -втора бременност


21 Декември
ton4etyyy


22 Декември


23 Декември
kamelia!!!

24 Декември


25 Декември


26 Декември


27 Декември


28 Декември


29 Декември


30 Декември


31 Декември











Скрит текст:

Последна редакция: вт, 30 май 2017, 13:07 от Тропи

# 1
  • Мнения: 2 339
Запис в новата темичка, благодарим ти, Тропи! Да имаме само хубави новини, много тупкащи сърчица и растящи бебоци  Praynig Praynig bouquet bouquet bouquet

# 2
  • София - град
  • Мнения: 141
Ако нещо не е както трябва казвайте да коригирам  Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 8 596
Благодаря , Тропи .
Аз още няма да пиша с данни, защото не си знам с точност термина.Уж е 16-и, но може и да не е  Laughing Като мине в четвъртък прегледа, ще имам някаква яснота.

# 4
  • Мнения: 445
Хайде и аз да цопна в новата тема. Страхотна е сегс само трябва да я запълним с добри новини и много нови момичета. Моят термин е на 23.12, ако може да ми го впишете. Предварително благодаря

# 5
  • София - град
  • Мнения: 141
Дези, аз си го пиша по лентичка защото ми е ясно че няма да налучкаме датата. Не вярвам с второ да изкарам до термин, като с първото не успях  Rolling Eyes

Камелия , готово  Hug

# 6
  • Мнения: 427
Благодаря за новата темичка. Почти в 8 седмица съм и май вече е време да отида да чуем сърчице Simple Smile

# 7
  • Мнения: 190
Момичета вие казахте ли  на работодателя ,че сте бременни ?Устно или със  документ от гениколог ..

# 8
  • Мнения: 445
Момичета вие казахте ли  на работодателя ,че сте бременни ?Устно или със  документ от гениколог ..
Моя работодател знае и е много доволен, радва се.  newsm78 Набързо ми каза да не вдигам тежко, да не се уморявам, да си почивам повече и ако имам нужда от нещо да кажа. Страхотен е шефа ми. Каза ми, че няма нищо по-хубаво от децата.

# 9
  • София
  • Мнения: 62
Прекрасна нова темичка , записвам се и аз със първа бременност на 25г. - 7ма г.с. 16 декември термин според ехографа при доки.
Аз все още не съм казала на шефа , но   просто изчаквам да видя сърчицето на 4ти и след това ще го предупредя да си знае Simple Smile

# 10
  • Мнения: 349
Здравейте, да се включа и аз в новата тема. АЗ ще съм декемврийска мама за втори път. По мои сметки съм в 5 г.с., на 05,05 ще съм за пръв път на лекар и се надявам той да ми каже повече.

# 11
  • Мнения: 427
Свърши чи Геритамина. Знам, че говорихме за витамините,  но все пак вие приемате ли под някаква форма омега 3. Притеснява ме, че не обичам риба и ми се иска да вземам нещо , за да я заместя Simple Smile

# 12
  • Мнения: 900
Записвам се и аз в новата тема Simple Smile По мои сметки 9г.с  + 4 дни - днес съм на лекар и ще видим по неговите сметки коя съм и как вървят нещата. Не знам защо, но винаги много се притеснявам преди преглед - всъщност може би се вълнувам не знам Simple Smile стискайте ми палци !

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 324
Добро утро момичета, аз съм на работа, част от колегите получиха подарък от шефката-3 дни в Гърция, а такива като мен, които 7-8 години стаж са малко със фирмата, в която работя ще опъват заради почиващите.Снощи каталясах още в 21ч, а тази сутрин зверски ми се спеше.Мислех си, че следобедното гадене вече ми се е разминало, но вчера ми бе адски зле.
Все още не съм казала, че съм бременна, изчаква да вляза в 3 месец, че тогава...

Добре дошли на новодошлите, леко бременеене  Hug

# 14
  • Мнения: 32
Здравейте и тук, усещам, че до декември ще станем цяла мафия мами (живот и здраве, и стиснати палчета), което е прекрасно  Hug От два дни се моткам да изчистя, че днес ще имаме гости,то умора, то гадене, днес съм се наканила да дам всичко от себе си, че мм се видя в чудо да помага  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт