Топче около ануса

  • 32 434
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте. Преди 2-3 дена ми се появи малко топче над ануса. В началото чувствах дискомфорт, но вече нарастна и ме боли като седя, лежа, ходя, но няма кървене. Меко е, когато се натисне. Въпроса ми е понеже е петък вечерта, в коя болница и кого точно трябва да потърся за този проблем? Прочетох малко в интернет и май ще се окаже външен хемороид. Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 2 816
Здравейте.

И аз имах този проблем. Не съм ходила на доктор. Мажа се с мазила от аптеката, минава ми за няколко дни. След като отслабнах 45 килограма и започнах редовно да тренирам вече не се появява. Дано да съм била полезна.

# 2
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Мда, звучи като хемороид. Купи си някакво кремче от аптеката, успокояват доста. Иначе е за хирург.

# 3
  • Мнения: 4
За съжаление съм почивка чак другата седмица в четвъртък и дали ще е проблем, ако отида тогава на лекар? Притеснявам се да не се усложни до тогава.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 4 447
Това си е чист хемороид  и е много неприятен. Няма нужда да се ходи на лекар. Но задължително крем, иначе трудно ще мине и е доста болезнено. Колкото по-късно го използвате, толкова по-зле и толкова по-трудно ще мине. Проктогливенол препоръчвам.

# 5
  • Мнения: 334
Цикатридина Супозитории ,не съм го ползвала ,но имам положителни наблюдения . Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 63
Аз бих ти казала все пак да отидеш на лекар, за да ти потвърди това ли е наистина, защото аз се мъчих 2 седмици с един перианален абцес, който накрая оперираха по спешност, защото беше нараснал много и то навътре в тъканта. Нищо не пречи да изпълниш съветите на другите и ако мине, супер, но все пак...

# 7
  • Мнения: 1
Здравейте. Преди 2-3 дена ми се появи малко топче над ануса. Незнам какво е. Бихте ли ми посъветвали какво да правя. Simple Smile Много ми притеснено. Благодаря предварително!

# 8
  • Мнения: 2
Здравейте искам да попитам някой,след раждането на 3то ми дете,след поставянето на упойката която беше страшно болезнена и то долу ниско на гръбнака.се появявиха усложнения за мен.Засегна ми гръбнака едната ръка и кръка от дясно,бебчето направи 3месеца и започнаха следващите болки неможех да седя продължително на дупето си,като седнех неможех да се изправя болеше адски,това продължи до преди двеседмици,когато болката стана страшна но друго ме притеснява надусе и има некакви подутини твърди и от двете страни а бебчо сега ще стане на годинка.кажете ми каде да ходя.Благодаря предварително

# 9
  • Мнения: X
Ама ти много търпиш на болка? Добре ще е да отидеш на лекар - личен, хирург или проктолог.

# 10
  • Мнения: 2
Да много благодаря

Общи условия

Активация на акаунт