Предстои ми замразен трансфер, да поговорим - Тема 4

  • 67 556
  • 721
  •   1
Отговори
# 465
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 014
За София Естрофем има в аптеки Медея,но не във всички.Трябва да се пита,евентуално могат да поръчат.И с Фраксито е така.Имам около кутия и половина от него(Фракси 0.4), със срок до ноември 2018-та и понеже незнам как ще се развият нещата при мен дотогава ако на някой му трябва спешно да пише.Пращам ви слънце и поздрави от прекрасната Варна(мястото,където ходя да се зареждам след всеки неуспех).

# 466
  • Мнения: 233
Ох момичета ще се побъркам.Чакам да ми звънят от клиниката за ЗЕТ.Тази сутрин ще размразяват ембриончета на ден5-ти.Знаете ли колко време им трябва?Направо ще гръмна то притеснение дали са ок.

# 467
  • UK
  • Мнения: 1 918
На нас ни казаха, че ги размразяват около 8-8:30 сутринта, а правят трансфера около 11. Спокойно, всичко ще е наред, имаш ли достатъчно ембриони, за да размразят втори, ако с първия стане нещо (стискам палци да е наред)?

# 468
  • Мнения: 678
На мен ми казаха че са ги размразили предния ден, но моите са на 3ти ден  newsm78.
Някой наясно ли е със размразяването на 3 и 5 ден. Аз не намерих много инфо. Колко часа по-рано ги размразяват? И докога чакат да се доразвият?

# 469
  • Мнения: 592
Според мен зависи с док какво сте се разбрали. Моите ембриончета бяха замразени на 3 ден, и се бяхме разбрали че ще ги размразим и ще ги изчакаме до 5 ден за да стигнат стадии бластоцист. За времето от размразяването до трансфера ембриолозите ми звъняха 2 пъти за да ме информират дали се развиват.

# 470
  • Мнения: 233
Обадиха ми се  ooooh! Две са замразените на 5-ти ден . Преживели са размразяването както се изказа ембриоложката.Но им трябвало още време да се разгърнат и климатизират , каквото и да значи.Сутринта са ги започнали, а ми звъннаха към 11,30ч.Предполагам поне 2 часа са ги наблюдавали.Каза единия е хубав другия не толкова, но те така са си били и при замразяването.Днес отивам следобед  Praynig Praynig Praynig
Благодаря ви момичета  Hug

# 471
  • София
  • Мнения: 7 645
Айде късмет Simple Smile

# 472
  • Мнения: 592
Успех Усмивка и дано след 14 дни се похвалиш с тлъсто ЧХГ Simple Smile

# 473
  • Мнения: 753
Усмивка стисксме палци да си те харесат за майка. baby_neutral

# 474
  • Мнения: 233
Благодаря момичета!!! Много сте мили.

# 475
  • Мнения: 7 191
Усмивка, много късмет!  Simple Smile

# 476
  • Мнения: 1 669
Успех, Усмивка Hug Прибирай си снежковците на топло Simple Smile

# 477
  • София
  • Мнения: 2 051
Здравейте момичета,  днес беше моя ЗЕТ на 2 тридневни ембриончетата.  Самоназначих си изследване на прогестерона и преди малко излезе резултата 4.17 ng/ml - реф.ст. за лут. фаза започват от 5.16. Струва ми се много нисък,  на кринон гел съм един път вечер,  докторката каза да продължавам така,  но не е виждала резултата - имам ли според вас основание за притеснение?

# 478
  • Мнения: 678
Много е нисък прогестерона. Обсъждана е много тази тема. Дори и тук в тази тема ако се върнеш по назад и в други теми. Например:
http://m.bg-mamma.com/index.php?topic=967526.555%20?>

И аз чакам да ми излязат резултатите за прогестерон. Вчера сутринта ми взеха кръв, до момента още нямам резултат #Cussing out. Те ми казаха за другия ден, но не уточниха в колко часа  #Cussing out

Последна редакция: ср, 28 юни 2017, 15:54 от aaangel

# 479
  • София
  • Мнения: 2 051
Благодаря, писах съобщение на лекуващия ме лекар и чакам отговор.

Общи условия

Активация на акаунт